Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER BLACK- E-SHOP -14.59€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
14 ώρες πριν, txcellas είπε

Είμαι από τους λίγους που δεν θα το πάρουν.. 

Να μια απο τις φορες που θα ηθελα να υπαρχει δυνατοτητα polling στο ινσομνια. Δεν ξερω αν ανηκεις στους "λιγους" ή στους "πολλους". 

Επειδη δεν υπαρχει ακομα η δυνατοτητα αυτη θα το κανουμε με μια ντριπλα στο συστημα:

Αν και λογικα στο θεμα μπαινουν περισσοτερο οσοι το εχουν παρει...

Δωστε την απαντηση σας αν το εχετε αγορασει ή οχι, στα επομενα δυο σχολια (με ενα like στο αντιστοιχο σχολιο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαντληθηκε. Παλι καλα που προλαβαμε εμεις που παραγγειλαμε απλα ενα. Διαβαζω παλια ποστ στο νημα και τουλαχιστον δυο ατομα μιλανε για παρασιτα μετα απο λιγη χρηση στο BT. Κριμα οπως και να'χει, ακομα μεγαλυτερο αν γινεται στα περισσοτερα units και απλα δεν ετυχε σε καποια ατομα.

Καποιος που το εχει καιρο να μας πει για την αποδοση του στο συγκεκριμενο θεμα και αν εχει παρουσιασει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@speedy23 Το έχω μερικούς μήνες. Κανένα πρόβλημα. Περιστασιακή χρήση (1-2 φορές την εβδομάδα) μοιρασμένη περίπου 70-30 ράδιο-bluetooth. Σπάνια χρειάζεται φόρτιση, παίζει και συνδεδεμένο στο ρεύμα. Όσο ανεβάζεις ένταση πέφτει η ποιότητα του ήχου πράγμα λογικό με τόσο λίγα λεφτά. Στο ερώτημα "Τα αξίζει τα λεφτά του;"  η απάντηση είναι "Ναι τα αξίζει, διότι η τιμή είναι πολύ χαμηλή".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, noa113 είπε

@speedy23 Το έχω μερικούς μήνες. Κανένα πρόβλημα. Περιστασιακή χρήση (1-2 φορές την εβδομάδα) μοιρασμένη περίπου 70-30 ράδιο-bluetooth. Σπάνια χρειάζεται φόρτιση, παίζει και συνδεδεμένο στο ρεύμα. Όσο ανεβάζεις ένταση πέφτει η ποιότητα του ήχου πράγμα λογικό με τόσο λίγα λεφτά. Στο ερώτημα "Τα αξίζει τα λεφτά του;"  η απάντηση είναι "Ναι τα αξίζει, διότι η τιμή είναι πολύ χαμηλή".

Συμφωνώ και επαυξάνω!Το έχω από πέρσι το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το εχω παρει οταν ειχε βγει η πρωτη προσφορα το καλοκαιρι του 2020.

Απο τοτε το χρησιμοποιω καθε μερα απο τις 9-10 το πρωι μεχρι τις 9-10 το βραδυ  κυριως για να ακουω ραδιο.

Πότε το εχω με την φορτιση πότε με την μπαταρια.

Δεν εχει παρουσιασει κανενα προβλημα και εννοειται οτι για τα χρηματα του ειναι ο,τι καλυτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...