Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER BLACK- E-SHOP -14.59€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, DRIFT_KING είπε

Ισχύει απλά αν το μετακινείς θα ζορίζεται η θύρα εκτός αν το αφαιρείς συνέχεια.Και πάλι δεν φτάνει την ενίσχυση που είδα ακουμπώντας το σε κεραία άλλου.

Βαλε ενα καλωδιακι οπως σου ειπα, ειναι πανευκολο και θα δεις τρελη διαφορα. Σημ : την δικη του κεραια εγω δεν την συνδεσα καν ξανα 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DRIFT_KING είπε

Ισχύει απλά αν το μετακινείς θα ζορίζεται η θύρα εκτός αν το αφαιρείς συνέχεια.Και πάλι δεν φτάνει την ενίσχυση που είδα ακουμπώντας το σε κεραία άλλου.

Φανταζομαι οτι θα παιζει ρολο απο το ποσο μεγαλο προβλημα εχει η περιοχη. Ετσι και αλλιως η λυση με το καλωδιο ειναι καλυτερη και πιο μονιμη. Απλα το ανεφερα για κατι αμεσο. Και εχεις δικιο αν το μετακινεις δε βολευει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panoc είπε

Βαλε ενα καλωδιακι οπως σου ειπα, ειναι πανευκολο και θα δεις τρελη διαφορα. Σημ : την δικη του κεραια εγω δεν την συνδεσα καν ξανα 😛

Εμένα την είχε πάνω από το κουτί,παίζει να είναι μεταχειρισμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, DRIFT_KING είπε

Εμένα την είχε πάνω από το κουτί,παίζει να είναι μεταχειρισμένο;

ναι βρε επανω ειναι, μεσα στο ηχειακι, εννοω οτι στο βιδακι (εσωτερικα) που παει το καλωδιο απο τη πλακετα στη κεραια, και στο οποιο εβαλα το εξτρα καλωδιο δεν ξανασυνδεσα τη κεραια παλι...

Εαν το ανοιξεις θα καταλαβεις τι λεω, ειναι απειρως ευκολο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ducatirulez είπε

Δοκιμασα κι εγω με καλωδιο τηλεφωνου,τα δυο εσωτερικα που εχει, αλλα δεν ειδα διαφορά. 😒

Για κεραία χρειάζεται βασικά μονοκλωνο καλώδιο, όχι με πολλά μικρά, επίσης πρέπει να το σφίξεις καλά στο βιδακι που βιδώνει και η κεραία. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Το πήρα και εγώ, μπορώ να πω πώς είμαι ευχαριστημένος σε γενικές γραμμες αλλά δεν έχω καταφέρει να λύσω ενα θεματακι. Σε κινητό και tablet κατάφερα να το συνδεσω  αλλά όχι σε laptop που τρέχει windows 7. Καμία πρόταση; Κάτι τελευταίο τα χρώματα αλλάζουν από μπλε σε κάτι άλλο; 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, michael150583 είπε

Καλησπέρα σε όλους! Το πήρα και εγώ, μπορώ να πω πώς είμαι ευχαριστημένος σε γενικές γραμμες αλλά δεν έχω καταφέρει να λύσω ενα θεματακι. Σε κινητό και tablet κατάφερα να το συνδεσω  αλλά όχι σε laptop που τρέχει windows 7. Καμία πρόταση; Κάτι τελευταίο τα χρώματα αλλάζουν από μπλε σε κάτι άλλο; 

Ευχαριστώ 

Αν δεν κάνω λάθος στα windows 7 θέλει ειδικό πρόγραμμα για να παίξει ο ήχος μέσω Bluetooth... Αν ψάξεις στο Google θα δεις μερικά πρόγραμμα που κάνουν αυτή την δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο και αν έψαξα δεν βρήκα κάτι, αν κάποιος ξέρει να βοηθήσει πώς ενώ βρίσκει τη συσκευή δεν μπορεί να ολοκληρωθεί το pairing σε Windows 7. Ευχαριστώ για όποιον ασχοληθεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρωματα αλλαζουν οταν βαζεις την συσκευη σε pairing mode και αφου το αναζητησεις και το βρεις τοτε κανεις connect. Τι μαρκα λαπτοπ εχεις γιατι απο οσα διαβασα στα γρηγορα στο ιντερνετ υπαρχουν μερικες μαρκες που ειναι λιγο ιδιοτροπες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nek4d είπε

Οι οδηγοι BT στα 7, ειχαν θεματα.

Αλλες συσκευες ΒΤ σου παιζουν κανονικα?

Ολες οι υπολοιπες συσκευες μια χαρά. Την συγκεκριμενη ενώ την εντοπίζει σαν συσκευή, δεν ολοκληρώνεται το pairing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, michael150583 είπε

Ολες οι υπολοιπες συσκευες μια χαρά. Την συγκεκριμενη ενώ την εντοπίζει σαν συσκευή, δεν ολοκληρώνεται το pairing

Μήπως έχεις κανένα Bluetooth usb adapter για να τον συνδέσεις στο notebook και να κάνεις δοκιμή;

Επίσης, δες από τη σελίδα του κατασκευαστή αν υπάρχουν updated drivers για τον ενσωματωμένο Bluetooth adapter.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε αυτο που λεει ο απο πανω η αλλιως κανε update τους drivers του bluetooth που σε καποια φορουμ της microsoft λενε οτι ετσι δουλεψε. Γραψε και το μοντελο του λαπτοπ σε παρακαλω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/11/2020 στις 3:01 ΜΜ, michael150583 είπε

Καλησπέρα σε όλους! Το πήρα και εγώ, μπορώ να πω πώς είμαι ευχαριστημένος σε γενικές γραμμες αλλά δεν έχω καταφέρει να λύσω ενα θεματακι. Σε κινητό και tablet κατάφερα να το συνδεσω  αλλά όχι σε laptop που τρέχει windows 7. Καμία πρόταση; Κάτι τελευταίο τα χρώματα αλλάζουν από μπλε σε κάτι άλλο; 

Ευχαριστώ 

https://bit.ly/2IgnDV1, δοκιμασμένο...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...