Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mijia STYTJ02YM Robot Vacuum - 216,34€ Απο Τσεχια - Banggood


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Ειδοποιήστε εάν ξανά υπάρξει προσφορά. Ψήθηκα.

Ερωτηση:

Από που ενημερώνεστε για όλα αυτά τα κουπόνια?

Αν βαλεις στο google στην αναζητηση "Coupon και το ειδος που ενδιαφερεσαι" οπως ακριβως αναφερεται η μαρκα και το μοντελο σε αυτο που ενδιαφερεσαι, κατα διαστηματα θα βρισκεις κουπονια

Αλλα θελει λιγο ψαξιμο  να ξερεις, γιατι κυκλοφορουν και ψευτικα κουπονια στο διαδυκτιο, θα το τσεκαρεις και θα βλεπεις

Προς το παρον διαθεσιμο εχω αυτο το κουπονι: BGCZFDERA

Στα 257,11€ Τελικη τιμη

Απο Banggood Τσεχια

https://www.banggood.com/Xiaomi-Mijia-STYTJ02YM-2-in-1-Robot-Vacuum-Mop-Vacuum-Cleaner-Sweeping-Mopping-2100pa-Wifi-Smart-Planned-Clean-Mi-Home-APP-p-1562992.html?ID=224&cur_warehouse=CZ

Αλλα δεν αξιζει τον κοπο αυτο το κουπονι που σου εβαλα τωρα, γιατι εχει μικρη διαφορα απο ελλαδα

Περιμενε να βρεθει κανενα με μεγαλυτερη μειωση τιμης απο αυτο

Επεξ/σία από makhs5
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, eklagk είπε

Εχει μικρη αναροφηση δειτε την xiaomi 1c την εχω αρκετα ικανοποιημενις και με εξυπνες λειτουργιες και την xiaomi dreame f9

αυτες κανουν δουλεια σε χαλια ; ( oxi saggy κανονικα μαλλινα πυκνα) εχω διαβασει οτι τα συγκεκριμενα λογω 2.500pa τα πανε καλυτερα στα χαλια απο την mop pro, ισχυει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οσους το εχουν mapping σε διαφορετικους οροφους κανει? Σωζει δηλαδη χαρτες ή καθε φορα αν του αλλαξεις οροφο πρεπει απο την αρχη παλι? ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ...

edit; Αν ειναι με την κινεζικη εκδοση υποστηριζει multi mapping . Αλλα η global οχι. Καποιος που την πηρε απο Bangood αποθηκη τσεχιας μπορει να επιβεβαιωσει τι εκδοση εχει

Επεξ/σία από FLIMIT
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, corvidophile είπε

αυτες κανουν δουλεια σε χαλια ; ( oxi saggy κανονικα μαλλινα πυκνα) εχω διαβασει οτι τα συγκεκριμενα λογω 2.500pa τα πανε καλυτερα στα χαλια απο την mop pro, ισχυει;

Η roborock που έχω είχε απίθανο ζορι με τα κρόσσια. Τα μασαγε χωρις έλεος και της έβαλα virtual τοίχο. Την επιφάνεια την καθαριζε αξιοπρεπώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, FLIMIT είπε

Για οσους το εχουν mapping σε διαφορετικους οροφους κανει? Σωζει δηλαδη χαρτες ή καθε φορα αν του αλλαξεις οροφο πρεπει απο την αρχη παλι? ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ...

edit; Αν ειναι με την κινεζικη εκδοση υποστηριζει multi mapping . Αλλα η global οχι. Καποιος που την πηρε απο Bangood αποθηκη τσεχιας μπορει να επιβεβαιωσει τι εκδοση εχει

Η μια που μου ήρθε από Τσεχία ήταν Κινέζικη και ή άλλη Global, πάλι από Τσεχία!

Μεγάλη βλακεία είναι ότι ΔΕΝ μπορώ να τις ελέγξω και τις δύο από την ίδια εφαρμογή, γιατί πρέπει να αλλάζω server (Κίνα ή EU), οπότε το Mihome το έχω σε 2 κινητά, από το ένα ελέγχο την μια σκούπα και από το άλλο την άλλη. Ανάλογα επίσης με την έκδοση της σκούπας πρέπει να έχεις και τον ανάλογο server (τοποθεσία) στην εφαρμογή αλλιώς δε θα τη δει και δε θα μπορέσεις να την σετάρεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Hardware Busters είπε

Η μια που μου ήρθε από Τσεχία ήταν Κινέζικη και ή άλλη Global, πάλι από Τσεχία!

Μεγάλη βλακεία είναι ότι ΔΕΝ μπορώ να τις ελέγξω και τις δύο από την ίδια εφαρμογή, γιατί πρέπει να αλλάζω server (Κίνα ή EU), οπότε το Mihome το έχω σε 2 κινητά, από το ένα ελέγχο την μια σκούπα και από το άλλο την άλλη. Ανάλογα επίσης με την έκδοση της σκούπας πρέπει να έχεις και τον ανάλογο server (τοποθεσία) στην εφαρμογή αλλιώς δε θα τη δει και δε θα μπορέσεις να την σετάρεις. 

Απλά έχε κατα νου πως υπάρχουν εφαρμογές που σου επιτρέπουν να χρησιμοποιείς στο ίδιο κινητό, 2 versions της ίδια εφαρμογής με στόχο να επιλύονται προβλήματα όπως αυτό που έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Hardware Busters είπε

ναι το είδα, αλλά δεν υπάρχει κάποια καινούρια έκδοση για iPhone που να επιτρέπει το new MiHome. Έτσι λένε τουλάχιστον, δεν το δοκίμασα. 

Να σε ρωτήσω κάτι μιας που σε βρήκα.

Σε επίπεδο χρήσης και σύνδεσης, η κινέζικη σε σχέση με την ευρωπαϊκή , έχει καμια διαφορά? Καταλαβαίνεις καμία διαφορά στη χρήση τους δηλαδή? να μην συνδέεται η κινέζικη να καθυστερεί κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Να σε ρωτήσω κάτι μιας που σε βρήκα.

Σε επίπεδο χρήσης και σύνδεσης, η κινέζικη σε σχέση με την ευρωπαϊκή , έχει καμια διαφορά? Καταλαβαίνεις καμία διαφορά στη χρήση τους δηλαδή? να μην συνδέεται η κινέζικη να καθυστερεί κλπ?

Μια μικρή καθυστέρηση υπάρχει μερικές φορές στους κινεζικούς servers αλλά με την 2η προσπάθεια θα συνδεθείς σίγουρα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ελλαδα παιζει η ασπρη 253 ε κ εισαι με 2ετη εγγυηση

δε ξερω κατα ποσο αξιζει σε τοσα χρήματα να γλυτωσετε 30 35 ε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...