Προς το περιεχόμενο

Xiaomi MI 34" Curved Monitor 322 @ kotsovolos ΤΕΛΟΣ


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ήρθε sms οτι η παραγγελία  είναι σε εξέλιξη και βλεπω οτι αλλαξε η παραλαβή από 23-10 σε αποστολή 29-10 . Δεν είναι καθόλου στα καλα τους . Μιση ώρα αναμονή στην εξυπηρέτηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, darklordvader77 είπε

Εγώ παρέλαβα από προχτές και ήρθε τώρα στις 12:30 SMS του Κωτσόβολου πως είναι σε εξέλιξη. Ότι να ναι!

Μακάρι να παραλάβω αύριο και εγω όπως μου έλεγαν.  Στο τηλέφωνο με 4 διαφορετικούς  μίλησα και δεν έβγαλα  άκρη. Ειπαν θα με πάρουν αυτοί. Παλι καλα εχω αντικαταβολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ για σήμερα είναι να παραλάβω, αλλά δε το βλέπω. Επίσης με μια κοπελιά που μίλησε μου είπε ότι μας ξαναηρθε μυνημα επειδή μάλλον παρέλαβαν καινούρια κομμάτια που δεν είχαν. Τώρα βγάλε ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, FLIMIT είπε

Και εγώ για σήμερα είναι να παραλάβω, αλλά δε το βλέπω. Επίσης με μια κοπελιά που μίλησε μου είπε ότι μας ξαναηρθε μυνημα επειδή μάλλον παρέλαβαν καινούρια κομμάτια που δεν είχαν. Τώρα βγάλε ακρη

Χαμπαρι δεν εχουν . Μεχρι χθες μου ελεγαν οτι θα φυγει με φορτηγο απο κεντρικες αποθηκες για να παραλαβω αυριο και σημερα που μου ηρθε ξανα sms αλλαξε σε 29-10 η ημερομηνια αποστολης αλλα αυτοι βλεπουν 23-10 οτι θα φυγει απο αποθηκη στη θεσσαλονικη και θα παραλαβω Δευτερα. Τετοιο χαλι ουτε απο το τελευταιο μαγαζι της κινας ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic :Χαμός με μια προσφορά , θα γελάσουμε τον Νοέμβριο θα χάσουν την μπάλα με το black friday και τις.προπαραγγελιες του ps5 μαζί. Θα πέσει πολύ γέλιο με Κωτσόβολο για άλλη μια φορά . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, darklordvader77 είπε

Εγώ παρέλαβα από προχτές και ήρθε τώρα στις 12:30 SMS του Κωτσόβολου πως είναι σε εξέλιξη. Ότι να ναι!

Και σε εμένα το ίδιο, μου ήρθε SMS σήμερα ενώ την μέρα που την παρέλαβα μου την έφεραν απροειδοποίητα. Ελπίζω να μην μου σκάσει και καμιά δεύτερη οθόνη σήμερα γιατί βλέπω να παθαίνει εγκεφαλικό ο topic starter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, panospc είπε

Και σε εμένα το ίδιο, μου ήρθε SMS σήμερα ενώ την μέρα που την παρέλαβα μου την έφεραν απροειδοποίητα. Ελπίζω να μην μου σκάσει και καμιά δεύτερη οθόνη σήμερα γιατί βλέπω να παθαίνει εγκεφαλικό ο topic starter.

Χαχαχαχχα κανόνισε.  Έκανα βλακεια που δεν πήρα ενός που την εβαλε αγγελία προχθες γιατί πιστεψα τις @@ιεςπου μου έλεγαν στο τηλ . Αν σου έρθει καμιά στείλε  μου 😂

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ακυρωσα...ηρθε δόση για πληρωμη και σημερα μου λεει η παραγγελία ειναι σε εξελιξη;;

Θέατρο του παραλόγου... Παμε για μαυρη Παρασκευή μπας και κατσει τιποτα καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panospc είπε
2 ώρες πριν, darklordvader77 είπε

Εγώ παρέλαβα από προχτές και ήρθε τώρα στις 12:30 SMS του Κωτσόβολου πως είναι σε εξέλιξη. Ότι να ναι!

Και σε εμένα το ίδιο, μου ήρθε SMS σήμερα ενώ την μέρα που την παρέλαβα μου την έφεραν απροειδοποίητα.

Εμένα δεν μου ήρθε sms , το status στη παραγγελία δεν άλλαξε ακόμα και σήμερα , και απροειδοποίητα με τηλεφώνησε ο οδηγός ότι σε 15 λεπτά θα είναι σπίτι.

 

Ελληνικό e-commerce στα καλύτερα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, omitziz είπε

Εμένα δεν μου ήρθε sms , το status στη παραγγελία δεν άλλαξε ακόμα και σήμερα , και απροειδοποίητα με τηλεφώνησε ο οδηγός ότι σε 15 λεπτά θα είναι σπίτι.

Ελληνικό e-commerce στα καλύτερα του.

Μη το πεις ούτε του παπά.

Εμενα όταν με πήρε 11 παρά το βράδυ από απόκρυψη νόμιζα ότι θα ήταν καμία πρώην..

Κατά τα άλλα κλασικό τζοκερακι ο κώτσος.

Και ΑΝ σου κάτσει; 🤣😂💩

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Theofi είπε

Εγω που ακυρωσα...ηρθε δόση για πληρωμη και σημερα μου λεει η παραγγελία ειναι σε εξελιξη;;

Θέατρο του παραλόγου... Παμε για μαυρη Παρασκευή μπας και κατσει τιποτα καλο

Εσένα σου είχα γράψει και τις προάλλες που έγραψες. Αλλά μάλλον δεν το έστειλα τελικά. 

Μιλά με την τράπεζα, γιατί εφόσον το έβαλες σε δόσεις η τράπεζα θα εκτελέσει κανονικά τις πληρωμές όταν ήταν να τις εκτελέσει και θα σου έχει δεσμευμένο πόσο στην κάρτα. Απλά θα γίνονται επιστροφές περιοδικά. Εκτός αν δεν σε πειράζει να είναι δεσμευμένο το ποσό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...