Προς το περιεχόμενο

Xiaomi MI 34" Curved Monitor 322 @ kotsovolos ΤΕΛΟΣ


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, hasiotis_john είπε

Έριξα μια παραγγελία χωρίς να την θέλω ...
Άσε μας ρε insomnia να πούμε!!!

χαχαχα σε καταλαβαίνω! Εδώ σκεφτόμουν να πάρω και δεύτερη όλο και κάπου μπορεί να χρειαστεί! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Έριξα μια παραγγελία χωρίς να την θέλω ...
Άσε μας ρε insomnia να πούμε!!!

Και εγώ προσπαθώ να την παραγγείλω χωρίς να την θέλω, αλλά ούτε ο Κώτσος θέλει να την παραγγείλω γιατί τελευταίο βήμα αλλάζει την τιμή στα 499!! Άσε μασ ρε Κώτσε...

😁😃🤣

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω εδω οτι εαν την θελετε για gaming ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ μονο εαν εχετε το αντιστοιχο hardware...

Ειναι πολυ δυσκολο να οδηγησεις 144hz σε τετοιες αναλυσεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Έριξα μια παραγγελία χωρίς να την θέλω ...
Άσε μας ρε insomnia να πούμε!!!

Είμαστε αρρωστάκια,το έχουμε καταλάβει; Στην αρχή αγόραζα προσφορές επειδή τα προιόντα τα είχα ανάγκη,μετά απλά αντικαθιστούσα προιόντα με καλύτερα (που βγήκαν σε καλή προσφορά) και τώρα είμαι στην φάση να έχω καλύψει το 95% των αναγκών μου και να ζορίζομαι να μη πατήσω σκανδάλη για κάτι που ούτε καν χρειάζομαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα γιατί ακόμα την προχωράει με την ίδια τιμή μέχρι το τέλος ρε παιδιά;

Μήπως κάτι θέλει να μου πει;;;

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα κι εγώ μια αλλά προβλέπω άκυρο. 

Δεν με ενδιαφέρουν τα hz αλλά ασυναγώνιστη τιμή και για 75hz όπου η πρώτη ξεκινάει από 370+. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εριξα και εγω παραγγελια με αντικαταβολη στα 321Ε.

Ουτε εγω τη χρειαζομαι,αλλα εαν κατσει ειναι προσφορα καλη.

Θα το σκεφτω δηλαδη και εαν τη παρω.

Οσοι την εχετε,απο ghosting τι λεει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, g8777 είπε

Περασε κατευθείαν στα 321,96 παράδοση με αντικαταβολή! Ελπίζω να μην πέσουν άκυρα.

Δε βρήκα να υποστηρίζει αντικαταβολή κάπου. Μόνο τραπεζική κατάθεση, πλάνο δόσεων και πιστωτικές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οντως μέσω εμαιλ ηταν το ειδα μόλις. Το έστειλαν πριν 3-4 ωρες. Ελεγε κάπου bing bang deals σε 300 προϊόντα και διαλέγεις κατηγορία και υπάρχει το μονιτορ αυτο.

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, xoldboyx είπε

να πω εδω οτι εαν την θελετε για gaming ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ μονο εαν εχετε το αντιστοιχο hardware...

Ειναι πολυ δυσκολο να οδηγησεις 144hz σε τετοιες αναλυσεις..

Ανάλογα τι games παίζεις και πόσο απαιτητικός είσαι. Η οθόνη επίσης αν και gaming χαρακτηριστικών είναι χρήσιμη και σε άλλες χρήσεις πέρα του gaming σε σχέση με τις συμβατικές μη UW. 

Πιστεύω ότι όποιος δοκιμάσει UW απο 34" και πάνω δεν θα ξαναγυρίσει σε συμβατική ακόμα και αν δεν είναι δεινός gamer.

Εγώ συγκεκριμένα οδηγώ τις οθόνες (έχω 2 34") με μια Nitro 5700XT και στα παιχνίδια που παίζω στο pc δεν έχω κανένα απολύτως θέμα (WoT, WoW κλπ).

Επίσης μέχρι πρόσφατα είχα και 2ο pc με μια RX590 που πάλι στους ίδιους τίτλους δεν είχα κανένα θέμα να πάιζω σε max settings. 

Σε ΑΑ τίτλους σίγουρα χρειάζεται αναβάθμιση σε γραφικά αν έχεις απαιτήσεις, όμως όπως είπα η οθόνη σε αυτά τα χρήματα αξίζει και για άλλες χρήσεις πέρα του gaming. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lionheart75 είπε

Ανάλογα τι games παίζεις και πόσο απαιτητικός είσαι. Η οθόνη επίσης αν και gaming χαρακτηριστικών είναι χρήσιμη και σε άλλες χρήσεις πέρα του gaming σε σχέση με τις συμβατικές μη UW. 

Πιστεύω ότι όποιος δοκιμάσει UW απο 34" και πάνω δεν θα ξαναγυρίσει σε συμβατική ακόμα και αν δεν είναι δεινός gamer.

Εγώ συγκεκριμένα οδηγώ τις οθόνες (έχω 2 34") με μια Nitro 5700XT και στα παιχνίδια που παίζω στο pc δεν έχω κανένα απολύτως θέμα (WoT, WoW κλπ).

Επίσης μέχρι πρόσφατα είχα και 2ο pc με μια RX590 που πάλι στους ίδιους τίτλους δεν είχα κανένα θέμα να πάιζω σε max settings. 

Σε ΑΑ τίτλους σίγουρα χρειάζεται αναβάθμιση σε γραφικά αν έχεις απαιτήσεις, όμως όπως είπα η οθόνη σε αυτά τα χρήματα αξίζει και για άλλες χρήσεις πέρα του gaming. 

συμφωνοι, αλλα προσωπικα το panel ΠΑΝΤΑ το θελω να παιζει native. ουτε το scaling του μονιτορ ουτε της GPU "επαναφερει' το ..crispness του default 

Και γω με 5700ΧΤ ειμαι σε 4Κ ~ 56-60 καρε στα γκεημς που παιζω αλλα εδω μιλαμε για 144...πραγμα που θα χρειαστει ειτε να ριξεις γενναια χρημα για HW, ειτε settings ειτε αναλυση...

Επισης σημαντικο επειδη curve, υπολογιζετε μεγαλυτερο χωρο στο γραφειο/τοιχο οπως επισης καλο θα ειναι να μην παιζει παραθυρο απεναντι του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...