Προς το περιεχόμενο

Xiaomi MI 34" Curved Monitor 322 @ kotsovolos ΤΕΛΟΣ


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως έγραψα και πιο πάνω υπήρχε όρος.  Που λέει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Συνεπώς κάποιοινπου βλέπανε αμεσα διαθέσιμο θα παραλάβουν σίγουρα οι άλλοι κατοπιν παραγγελίας παίζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εριξα και εγω πριν κανενα 4ωρο παραγγειλια καθως το γλυκοκοιτουσα καιρο το συγκεκριμένο μονιτορ για sim racing π ασχολούμαι. Μ χει ερθει και μνμ και email επιβαιβεωσης οποτε αναμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρήγγειλα πριν από την ανάρτηση εδώ.... Τότε φυσικά ήταν άμεσα διαθέσιμη. Τωρα αν μπω να δω την παραγγελία μου, λέει αναμονή διαθεσιμότητας. Τα άκυρα βλέπω να σκάνε πρωί πρωί.... Τι είχαμε τι χάσαμε;) Μην ελπίζετε πολλά πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα είναι στο στάδιο Συλλογή-Προετοιμασία και εκτιμώμενη ημέρα αποστολής λέει 20/10.
Στις 12:40 είχα κάνει την παραγγελία, θα δείξει αύριο.

Επεξ/σία από panospc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσόβολος συνήθως αυτά τα τιμάει και δεν ακυρώνει (τουλάχιστον για τα άμεσα διαθέσιμα). Όσοι έκαναν παραγγελία ενώ υπήρχε ακόμα απόθεμα κατά 99% θα παραλάβουν, για τους υπόλοιπους είναι ανάλογα πόσες παραγγελίες έγιναν και αν μπορέσουν να τις εξυπηρετήσουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, panospc είπε

Εμένα είναι στο στάδιο Συλλογή-Προετοιμασία και εκτιμώμενη ημέρα αποστολής λέει 20/10.
Στις 12:40 είχα κάνει την παραγγελία, θα δείξει αύριο.

Εγω που έκανα στις 12κ10  πριν το ανεβάσω  εδώ είναι ακόμα σε επεξεργασία.. απλα γράφει  παράδοση με φορτηγό και οχι κουριερ

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθόνη έχει ίδιο πάνελ με την Nixeus EDG 34 και AOC CU34G2X, οπότε μπορείτε να δείτε reviews απο αυτές. Μικρές διαφορές στο overdrive tuning και στο οτι η συγκεκριμένη δεν δέχεται HDR signals. Δεν έχει κανένα θέμα με τα γράμματα όπως είχαν παλαιότερα Samsung VA panels.

Καλορίζικη όσοι την πάρετε, εγώ την περιμένω απο banggood που έπαιζε 370Ε πριν 1-2 βδομάδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έκανα στις 13:05 και είναι σε αναμονή διαθεσιμότητας!
Απλά να ρωτήσω αν την.... σηκώνει το σύστημά μου, μια και νομίζω πως ούτε Pac-Man θα τρέξει σε native ανάλυση.

CPU AMD RYZEN 5 2600X 4.25GHZ

RAM PATRIOT VIPER STEEL SERIES 16GB

RADEON RX580 8G OC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Εγώ την έκανα στις 13:05 και είναι σε αναμονή διαθεσιμότητας!
Απλά να ρωτήσω αν την.... σηκώνει το σύστημά μου, μια και νομίζω πως ούτε Pac-Man θα τρέξει σε native ανάλυση.

CPU AMD RYZEN 5 2600X 4.25GHZ

RAM PATRIOT VIPER STEEL SERIES 16GB

RADEON RX580 8G OC

Εδω εχει βιντεο με την 590 και σε αυτη την αναλυση οποτε δεν θα εισαι και πολυ μακρια με την 580. Με medium μια χαρα θα παιζεις τα περισσοτερα παιχνιδια προφανως στα 60hz ομως τα 144 ουτε με 3090 δεν βγαινουν σε αυτη την αναλυση στα βαρια ΑΑΑ παιχνιδια και σε very high ρυθμισεις.

 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εδω εχει βιντεο με την 590 και σε αυτη την αναλυση οποτε δεν θα εισαι και πολυ μακρια με την 580. Με medium μια χαρα θα παιζεις τα περισσοτερα παιχνιδια προφανως στα 60hz ομως τα 144 ουτε με 3090 δεν βγαινουν σε αυτη την αναλυση στα βαρια ΑΑΑ παιχνιδια και σε very high ρυθμισεις.

Από την στιγμή που το free sync range ειναι 48-144 ποιος ο λόγος να ριξει γενικά τα hz στα 60?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Από την στιγμή που το free sync range ειναι 48-144 ποιος ο λόγος να ριξει γενικά τα hz στα 60?

γενικα GSYNC/FREESYNC εφοσον το υποστηριζει. Τo Vsync προσθετει latency.

Κανενας λογος να χρησιμοποιεις vsync εφοσον τα παραπανω εξαλιφουν το ιδιο καλα το tearing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, elias99 είπε

παιδιά μάλλον θα παραλάβουμε και δεν ήταν λάθος!!!!!.image.png.6ae588101367caf17f5c1e1df8c35994.png

και εμενα το σταδιο επεξεργασιας ολοκληρωθηκε . Και γραφει 

Αποστολή

Σε αναμονή

  • Τρόπος παράδοσης: Παράδοση με Φορτηγό
  • Eκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής: 19/10/2020
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...