Προς το περιεχόμενο

Xiaomi MI 34" Curved Monitor 322 @ kotsovolos ΤΕΛΟΣ


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Arkin είπε

Προφανως δεν ηταν λαθος αφου υπηρχε κανονικα και στο newsletter η προσφορα. Καλοριζικη σε οσους την χτυπησαν πολυ δυσκολα να πεσει πιο κατω.

καλα μην το λες. Τα προιοντα αυτα βασιζονται στο economies of scale και κυριως αποσκοπουν στη διαδοση του brand.

Καλο καψιμο σε οσους παραλαβουν! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα με έπαιρναν τηλέφωνο πριν από καμιά ώρα αλλά δεν το πρόλαβα...παίρνω πίσω αλλά δεν έχω πιάσει γραμμή....

Μάλλον για ακύρωση το βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, isaias1983 είπε

Εμένα με έπαιρναν τηλέφωνο πριν από καμιά ώρα αλλά δεν το πρόλαβα...παίρνω πίσω αλλά δεν έχω πιάσει γραμμή....

Μάλλον για ακύρωση το βλέπω...

Ποτε εκανες παραγγελια και σε τι σταδιο ειναι ? Ισως μπορει να σου πουν οτι θα αργησει . Αν την χρειαζεσαι μην δεχτεις ακυρωση

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, isaias1983 είπε

Εμένα με έπαιρναν τηλέφωνο πριν από καμιά ώρα αλλά δεν το πρόλαβα...παίρνω πίσω αλλά δεν έχω πιάσει γραμμή....

Μάλλον για ακύρωση το βλέπω...

Μπορείς να μοιραστείς μαζί μας ημερομηνία και ώρα καταχώρησης της παραγγελίας σου;

Μπορούμε να σχηματίσουμε εικόνα σε σχέση με το ποιες παραγγελίες θα διεκπεραιωθούν κανονικά, χωρίς να ακυρωθούν (αν και εφόσον δεν τιμηθούν όλες τους).

Παραθέτω ως σημείο αναφοράς τη δική μου:

Ημερομηνία και ώρα καταχώρησης

18/10/2020 13:15

Το προϊόν δεν ήταν άμεσα διαθέσιμο κατά τη στιγμή που τοποθέτησα την παραγγελία μου.

Πλέον, έχω περάσει στο στάδιο Συλλογή-Προετοιμασία (Επεξεργασία: Ολοκληρώθηκε) με εκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής: 20/10/2020.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Αν την χρειαζεσαι μην δεχτεις ακυρωση

Καταλαβαινετε οτι δεν ειναι στο χερι σας για το αν θα σας ακυρωσουν την παραγγελια ή οχι, ε? Δεν ειναι υποχρεωμενοι να δωσουν παραπανω κομματια απο οτι διεθεταν για την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημερομηνία και ώρα καταχώρησης

18/10/2020 13:23

Αποστολή

Σε αναμονή

  • Τρόπος παράδοσης: Παράδοση με Φορτηγό
  • Eκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής: 20/10/2020

 

νομίζω παραλαμβάνω αύριο,οπότε όλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Καταλαβαινετε οτι δεν ειναι στο χερι σας για το αν θα σας ακυρωσουν την παραγγελια ή οχι, ε? Δεν ειναι υποχρεωμενοι να δωσουν παραπανω κομματια απο οτι διεθεταν για την προσφορα.

Επειδή από μια φάση και μετά έγινε αλλαγή σε κατόπιν παραγγελίας  δεν μπορούν να σου πουν τίποτα. Τωρα αν αργήσει ειναι αλλο θέμα.  Όπως επίσης και σε ακυρώσεις παραγγελιών  εγω και αρκετοί ακόμα κάνοντας αναφορα στον καταναλωτή έχουμε παραλάβει  κανονικα τις παραγγελίες στην τιμή της "έκπτωσης "

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, isaias1983 είπε

Μου λέει σε εξέλιξη κ δίπλα στο προϊόν αναμονή διαθεσιμότητας.

Ήμουν στο ίδιο ακριβώς στάδιο, μέχρι εχθές το βράδυ.

36 λεπτά πριν, harrybani είπε
Ημερομηνία και ώρα καταχώρησης

18/10/2020 13:23

Βάσει αυτού, τοποθέτησες την παραγγελία σου 10 λεπτά αργοτερα από τον harrybani (ο οποίος φαίνεται πως θα παραλάβει, κανονικά).

Ας γράψουν και άλλα μέλη που ενδεχομένως παρήγγειλαν μεταξύ 13:23 και 13:33 σε ποιο στάδιο βρίσκεται η παραγγελία τους για να έχουμε μία εικόνα.

Εύχομαι να μην έπεσες στο cut-off time και να παραλάβεις την οθόνη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα την παραγγελια στις 13:30 ακριβως και ειμαι και γω αναμονη διαθεσιμοτητας ακομα, παντως φανταζομαι περισσοτερο ρολο παιζει ο τροπος πληρωμης (καρτα ή αντικαταβολη), παρα το ποτε εγινε η παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έκανα χθες 18/10 13:06 αντικαταβολή και παράδοση σπιτι μου.  Σήμερα γύρισε με αλλο αριθμό παραγγελίας και παραλαβή από κατάστημα νέας Σμύρνης όπου δεν έχω καμία σχέση. Φυσικά είναι σε αναμονή για συλλογή προϊόντων. 

Τώρα τι θα γίνει παίζεται.

Επεξ/σία από prehistorik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια σχετική-άσχετη ερώτηση;

Αν κάποιος δεν ασχολείται με gaming, αλλά πιο πολύ με photo-video editing, έχει νόημα μια curved;;; Μήπως η καμπυλότητα όχι μονο δεν ωφελεί, αλλά δημιουργεί και προβλήματα από πάνω; Πώς θα κάνεις distortion correction σε γραμμές κτηρίων πχ; Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Να κάνω μια σχετική-άσχετη ερώτηση;

Αν κάποιος δεν ασχολείται με gaming, αλλά πιο πολύ με photo-video editing, έχει νόημα μια curved;;; Μήπως η καμπυλότητα όχι μονο δεν ωφελεί, αλλά δημιουργεί και προβλήματα από πάνω; Πώς θα κάνεις distortion correction σε γραμμές κτηρίων πχ; Ε;

επειδη ασχολουμε επαγγελματικα με photo editing και την εχω...φιλε η καμπυλοτητα ειναι μικρη , μην περιμενεις να σου δημιουργησει προβλημα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλέπω στο επίσημο site λέει για 3 χρόνια εγγύηση,  μήπως πρέπει να το διερευνήσουμε με τον Κότσο ή δεν μας νοιάζει μιας και θ' ασχοληθούμε κατευθείαν με την Μi σε περίπτωση στραβής...

Εγώ τελικά το μετέτρεψα σε παραλαβή από το κατάστημα της περιοχής μου μιας και με βολεύει, τους είπα να μου βάλουν και το total support για 4 χρόνια (μου το άφησαν 55 ευρώ αντί για 70), ΑΛΛΑ αν ισχύει αυτό με τα 3 χρόνια τότε νομίζω θα το αφήσω το έξτρα έξοδο! Θα το σκεφτώ μέχρι να έρθει, μου είπαν τηλεφωνικά σε δυο μέρες θα είναι στο κατάστημα για παραλαβή.

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...