Προς το περιεχόμενο

[TV] Public 20% €πιστροφή Eurobank σε όλες τις TV από €499 και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, stafftw είπε

Από τα public φυσικά, μόνο εκεί την έχει την προσφορά αυτή τη στιγμή για την επιστροφή με κάρτες Eurobank. Ναι έλεγξα και την εφαρμογη εννοείται και φαίνονται και εκεί.Βέβαια δεν έχω παραλάβει ακόμα την tv επειδή δεν την είχαν διαθέσιμη στο κατάστημα που τη βρήκα και θα μου τη φέρουν σπίτι!!!

Μία χαρά! Ναι, εννοούσα από πιο υποκατάστημα, γιατί σε ένα που πήγα μου είπαν ότι δεν μπορούν να δώσουν καθόλου την εγγύηση εάν πάρεις την επιστροφή. Θα πάω αύριο και θα προτείνω αυτό που έκανες με την ξεχωριστή απόδειξη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, tsomby είπε

Μία χαρά! Ναι, εννοούσα από πιο υποκατάστημα, γιατί σε ένα που πήγα μου είπαν ότι δεν μπορούν να δώσουν καθόλου την εγγύηση εάν πάρεις την επιστροφή. Θα πάω αύριο και θα προτείνω αυτό που έκανες με την ξεχωριστή απόδειξη. 

Στης Γλυφάδας πήγα εγώ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, mikesss είπε

@grouspen  @lancias  Μπηκε τελικα η επιστροφη σε εσας;

22/10 εγινε η χρεωση της καρτας .

25/10 μπηκε το 1% της επιστροφής .

Συμφωνα με αυτά που σου είπαν για 3-5 εργάσιμες πρέπει αύριο ( βαριά την δευτέρα ) να μου πιστώσουν και τα υπόλοιπα . Θα δούμε .... (θα ενημερώσω αν μπει κάτι )

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, grouspen είπε

22/10 εγινε η χρεωση της καρτας .

25/10 μπηκε το 1% της επιστροφής .

Συμφωνα με αυτά που σου είπαν για 3-5 εργάσιμες πρέπει αύριο ( βαριά την δευτέρα ) να μου πιστώσουν και τα υπόλοιπα . Θα δούμε .... (θα ενημερώσω αν μπει κάτι )

εγω απο 21/10 χρεωση κ ακομα στο 1% ειμαι....θα περιμενω μεχρι τελος του μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, tsomby είπε

Μία χαρά! Ναι, εννοούσα από πιο υποκατάστημα, γιατί σε ένα που πήγα μου είπαν ότι δεν μπορούν να δώσουν καθόλου την εγγύηση εάν πάρεις την επιστροφή. Θα πάω αύριο και θα προτείνω αυτό που έκανες με την ξεχωριστή απόδειξη. 

Πριν μερικές μέρες είχα πάρει TV από τον Αγ. Δημήτριο (malll), με επιστροφή και εγγύηση μαζί. Μάλιστα η ταμίας κοίταξε η ίδια να δει αν μπήκε η επιστροφή όλη, γιατί ήτανε γάτα και ψιλιασμένη. 

Από όσο κατάλαβα, "buggaρει" το πράγμα είτε γιατί βάζουν 1 cent την εγγύηση και αλλάζει η τιμή από αυτή που περιμένει το σύστημα, είτε γιατί βλέπει δύο αντικείμενα στο καλάθι. Επειδή έτσι και αλλιώς δεν θα παραλάμβανα άμεσα, μου κόψανε απόδειξη είσπραξης την οποία πλήρωσα με κάρτα και η απόδειξη λιανικής πώλησης κόπηκε μετά (και εξοφλήθηκε από το πιστωτικό). Το 1 cent της εγγύησης μου το χαρίσανε 🤑.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ παιδιά σήμερα που πήγα και πήρα μια LG NANO86 αμέσως φάνηκε στην απόδειξη η επιστροφή. Και μάλιστα ο πωλητής ήταν ενήμερος και από μόνος του μου είπε να βάλουμε την επέκταση εγγύησης σε άλλη απόδειξη. Αυτά στο public στην Συγγρού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα τελικά και αγόρασα ετοιμοπαραδοτη την QE65Q80T. Το ποσό της επιστροφής μπήκε αμέσως, αφού εκδόθηκαν ξεχωριστές αποδείξεις για τηλεόραση και 5ετη εγγύηση. Τελευταία ημέρα της προσφοράς ήταν σήμερα, πρόλαβα 15 λεπτά πριν κλείσει το μαγαζί! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tsomby είπε

Πήγα σήμερα τελικά και αγόρασα ετοιμοπαραδοτη την QE65Q80T. Το ποσό της επιστροφής μπήκε αμέσως, αφού εκδόθηκαν ξεχωριστές αποδείξεις για τηλεόραση και 5ετη εγγύηση. Τελευταία ημέρα της προσφοράς ήταν σήμερα, πρόλαβα 15 λεπτά πριν κλείσει το μαγαζί! 

Εγώ την αγόρασα Τρίτη, την πλήρωσα κανονικά, μου είπαν σήμερα βαριά Δευτέρα θα παραλάβω και ακόμα δεν έχω ακούσει κιχ. Εσύ σε ποιό κατάστημα τη βρήκες ετοιμοπαράδοτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την επιστροφή, εγώ πήρα πλυντήριο με παρόμοια ενέργεια της Eurobank 20% αλλά Πλαίσιο. Υποτίθεται ότι σήμερα είναι η τελευταία μέρα της πίστωσης των 20% ακόμα τίποτα, πήρα μόνο το 1%, έχω στείλει Eurobank και αναμένω. Έχω κρατήσει screenshot της σελίδας που έλεγε για την επιστροφή καλού κακού

18 λεπτά πριν, Gab's είπε

Σχετικά με την επιστροφή, εγώ πήρα πλυντήριο με παρόμοια ενέργεια της Eurobank 20% αλλά Πλαίσιο. Υποτίθεται ότι σήμερα είναι η τελευταία μέρα της πίστωσης των 20% ακόμα τίποτα, πήρα μόνο το 1%, έχω στείλει Eurobank και αναμένω. Έχω κρατήσει screenshot της σελίδας που έλεγε για την επιστροφή καλού κακού

Αυτό μου είχαν απάντηση στην πρώτη επικοινωνία μαζί τους (Eurobank)

SmartSelect_20201030-114715_Gmail.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stafftw είπε

Εγώ την αγόρασα Τρίτη, την πλήρωσα κανονικά, μου είπαν σήμερα βαριά Δευτέρα θα παραλάβω και ακόμα δεν έχω ακούσει κιχ. Εσύ σε ποιό κατάστημα τη βρήκες ετοιμοπαράδοτη;

Είχε μείνει μια τελευταία στο κατάστημα της Αγ. Παρασκευής. Τυχερός ήμουν, για παραγγελία πήγα και εγώ, και τελικά γύρισα με τηλεόραση στο σπίτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gab's είπε

Σχετικά με την επιστροφή, εγώ πήρα πλυντήριο με παρόμοια ενέργεια της Eurobank 20% αλλά Πλαίσιο. Υποτίθεται ότι σήμερα είναι η τελευταία μέρα της πίστωσης των 20% ακόμα τίποτα, πήρα μόνο το 1%, έχω στείλει Eurobank και αναμένω. Έχω κρατήσει screenshot της σελίδας που έλεγε για την επιστροφή καλού κακού

Αυτό μου είχαν απάντηση στην πρώτη επικοινωνία μαζί τους (Eurobank)

SmartSelect_20201030-114715_Gmail.jpg

Αγορά ψυγείο και πλυντήριο αρχές του μήνα που ξεκίνησε η προσφορά. Ακόμα δεν έχει περαστεί το υπόλοιπο 19% και βλέπω μόνο το 1% που περάστηκε την μέρα της αγοράς. Αναμένουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκε σε κανέναν τίποτα?  Εγω ειμαι ακομα στο 1%

Μου φαίνεται θα μου πάει δυο κατοστάρικα η "δωρεάν εγγύηση " με τις μλκιες του public . Θα τους στείλω ένα mail να δω τι γίνεται και στο public και στην eurobank. Αν δεν γίνει τίποτα θα περάσω αυτοπροσώπως από κατάστημα να τους εξηγήσω τι γιορτάζουμε τον 15αυγουστο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...