Προς το περιεχόμενο

[TV] Public 20% €πιστροφή Eurobank σε όλες τις TV από €499 και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@lancias Οπως ειπε και ο φιλος πιο πριν, ΟΛΕΣ οι τηλεορασεις ηταν σε εκπτωση ΗΔΗ απο τo public. ΟΛΕΣ.

Καποιες ειχαν και το εξτρα της 5ετους εγγυησης που εμπαινε αυτοματα στο καλαθι με μηδενικη αξια (0,01 ευρω), συνοδευτικο της τηλεορασης.

Με ποιον μιλησες, με Public ή με Eurobank?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, lancias είπε

εχω κανει αγορά απο 21/10 αγορα κ ακόμα περιμένω....εχω μιλησει με 3 για να μου πει ο τεταρτος να του στείλω την αποδειξη αγορας!!τελικά ο πεμπτος μου ειπε οτι δεν τη δικαιουμαι την επιστροφη γιατι η τηλεοραση ηταν σε εκπτωση!!εγω εχω κανει print screen με τα public που ελεγε για 20% επιστροφη τη συγκεκριμενη TV!!!που μπορω να κανω καταγγελια ξερετε?

tv.jpg

Μιλησες με την Eurobank,τους εδειξες την φωτογραφια αυτη και σου ειπαν οτι δεν την δικαιουσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μιλήσει 5 φορες με eurobank κ δυο με public.

 

Τελευταια με πηραν σημερα απο το τμημα παραπόνων της eurobank γιατι τους εκανα φασαρια κ μου ζητησαν  να τους δωσω λιγο χρονο(κλεινω σχεδον ενα μηνα κ δεν τους εφτασε!!).

μου ζητησαν μαλιστα να τους στειλω κ το printscreen  που ειχα.....δηλαδή αν δεν το είχα??

Απο το public μου ειπαν θα με καλεσουν κ ακομα περιμενω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τελικά μετα απο ενα μήνα ακριβώς κ συνεχόμενα τηλεφωνηματα μου επιστρεψανε τα λεφτα!!!πραγματικα δεν ξερω τι να πω.....να τους προσεχετε......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/11/2020 στις 7:09 ΜΜ, lancias είπε

εχω μιλήσει 5 φορες με eurobank κ δυο με public.

Τελευταια με πηραν σημερα απο το τμημα παραπόνων της eurobank γιατι τους εκανα φασαρια κ μου ζητησαν  να τους δωσω λιγο χρονο(κλεινω σχεδον ενα μηνα κ δεν τους εφτασε!!).

μου ζητησαν μαλιστα να τους στειλω κ το printscreen  που ειχα.....δηλαδή αν δεν το είχα??

Απο το public μου ειπαν θα με καλεσουν κ ακομα περιμενω

Θα την εκανες photoshop, αφου πνιγονται σε μια κουταλια νερο:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Ίδια ακριβώς ιστορία με τον φιλο παραπανω τον lancias.  Αγορά κατά σύμπτωση και του ίδιου μοντέλου Samsung UE50TU8502 απο τα Public στις 28/10 στην ίδια τιμή 549€, όπως ακριβώς στο screenshot του, απο το site οπου φαινόταν βέβαια ξεκάθαρα η ισχύς και των 2 εκπτώσεων. 

Και επιβεβαιώνω και εγώ όπως γράφτηκε παραπάνω οτι ΟΛΕΣ οι τηλεοράσεις ήταν σε αρχική έκπτωση έτσι κι' αλλιώς.

1 μήνα μετά και ύστερα απο πολλαπλά τηλέφωνα εξηγήσεις, emails και εκνευρισμό, απάντηση απο την Eurobank οτι δεν δικαιούμαστε της επιστροφής με τις ίδιες αιτιολογήσεις που γράφτηκαν παραπάνω!!! Φυσικά και το θέμα θα έχει συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2020 στις 5:13 ΜΜ, vasgeo45 είπε

Καλησπέρα σας. Ίδια ακριβώς ιστορία με τον φιλο παραπανω τον lancias.  Αγορά κατά σύμπτωση και του ίδιου μοντέλου Samsung UE50TU8502 απο τα Public στις 28/10 στην ίδια τιμή 549€, όπως ακριβώς στο screenshot του, απο το site οπου φαινόταν βέβαια ξεκάθαρα η ισχύς και των 2 εκπτώσεων. 

Και επιβεβαιώνω και εγώ όπως γράφτηκε παραπάνω οτι ΟΛΕΣ οι τηλεοράσεις ήταν σε αρχική έκπτωση έτσι κι' αλλιώς.

1 μήνα μετά και ύστερα απο πολλαπλά τηλέφωνα εξηγήσεις, emails και εκνευρισμό, απάντηση απο την Eurobank οτι δεν δικαιούμαστε της επιστροφής με τις ίδιες αιτιολογήσεις που γράφτηκαν παραπάνω!!! Φυσικά και το θέμα θα έχει συνέχεια.

και εμένα τα ίδια καραγκιοζιλικια . αιτημα , ξανα αιτημα , στειλε mail , στείλε την απόδειξη και 5-6 φορές τηλέφωνο .

ακομα να βγαλω ακρη. μίλησα πριν λιγο πάλι με eurobank .με πήραν οι ίδιοι οτι δεν δικαιούμαι την επιστροφή επειδή ήταν σε προσφορα και αρχ!@# τέτοιες . τους λεω οτι εχω το mail που εστειλαν τα public και τους το πέρασα οπως είναι ακριβώς πριν λίγο.

Θα τους πάρω πάλι ένα τηλεφωνο μεχρι την παρασκευή. Αν δεν πάλι θα ψαχτώ να κάνω καταγγελία . 

Μπ!@#$ τράπεζες όταν είναι να τα πάρουν στα τραβάνε από το λαγαριασμό με συνοπτικες διαδικασίες . οταν είναι να σου τα γυρισουν σου βγάζουν την παναγία . 

 

 

οριστε . ποστάρω και εδώ κομμάτι απο το mail που μου είχαν στείλει απο τα public.

η 65αρα 1098,96 κοντα 220 η επιστροφή .

 

1096788304_mail(1).jpeg.ca7f17371ddad78edf249efd2f7b8afa.jpeg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συνεννοήθηκα αμέσως με τη Eurobank πάντως - τους έστειλα το screenshot της παραγγελίας (δεν είχα παραλάβει για να έχω την απόδειξη) και μου μπήκε η επιστροφή μετά από λίγες μέρες. Ποτέ δεν ισχυρίστηκαν ότι δεν τη δικαιούμαι. Αλλά απ'ότι κατάλαβα παίρνουν έγκριση από Public πρώτα.

Να σημειωθεί ότι είχε μπει και ένα bluetooth ηχείο "δώρο" (0,01€) και αυτό με ανησυχούσε κυρίως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα τηλεόραση από Public με το -20% επιστροφή της EUROBANK τον Νοέμβριο αλλά τότε ήταν ακόμα ανοιχτά τα μαγαζιά και τα λεφτά εμφανίστηκαν κατευθείαν στην κάρτα και στο αποδεικτικό από το POS την ώρα που την πλήρωνα. Μέσα στο Black Friday αγόρασα 2 tablets από Γερμανό online με το -15% επιστροφή και έκανα ένα αίτημα στην τράπεζα για το πότε θα μπουν οι πόντοι γιατί διάβαζα διάφορα εδώ και την επόμενη μέρα με πήραν από την τράπεζα και με είπαν ότι σε 3 εργάσιμες θα μπει το 1% και μέχρι τέλος του χρόνου θα μπει και το υπόλοιπο 19%. Όντως στις 3 μέρες μπήκε το 1% οπότε τώρα περιμένω μέχρι τέλος του μήνα τα υπόλοιπα. Το μόνο κακό ήταν που δεν μπορούσα να αγοράσω τα tablets με άμεση απαλλαγή ΦΠΑ γιατί με είπανε ότι δεν γίνεται στο online παρά μόνο στο κατάστημα και τα καταστήματα δεν πωλούν εμπορεύματα λόγω της καραντίνας οπότε τα πλήρωσα κανονική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kavaliotis είπε

Αγόρασα τηλεόραση από Public με το -20% επιστροφή της EUROBANK τον Νοέμβριο αλλά τότε ήταν ακόμα ανοιχτά τα μαγαζιά και τα λεφτά εμφανίστηκαν κατευθείαν στην κάρτα και στο αποδεικτικό από το POS την ώρα που την πλήρωνα. Μέσα στο Black Friday αγόρασα 2 tablets από Γερμανό online με το -15% επιστροφή και έκανα ένα αίτημα στην τράπεζα για το πότε θα μπουν οι πόντοι γιατί διάβαζα διάφορα εδώ και την επόμενη μέρα με πήραν από την τράπεζα και με είπαν ότι σε 3 εργάσιμες θα μπει το 1% και μέχρι τέλος του χρόνου θα μπει και το υπόλοιπο 19%. Όντως στις 3 μέρες μπήκε το 1% οπότε τώρα περιμένω μέχρι τέλος του μήνα τα υπόλοιπα. Το μόνο κακό ήταν που δεν μπορούσα να αγοράσω τα tablets με άμεση απαλλαγή ΦΠΑ γιατί με είπανε ότι δεν γίνεται στο online παρά μόνο στο κατάστημα και τα καταστήματα δεν πωλούν εμπορεύματα λόγω της καραντίνας οπότε τα πλήρωσα κανονική τιμή.

Και εγώ με αγορά από Γερμανό με 15% περιμένω ακόμη, έβαλα μόνο το 1%.

Το αίτημα πώς το έκανες, να κάνω και εγώ ένα να υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, s2117 είπε

Και εγώ με αγορά από Γερμανό με 15% περιμένω ακόμη, έβαλα μόνο το 1%.

Το αίτημα πώς το έκανες, να κάνω και εγώ ένα να υπάρχει;

Αίτημα όχι από την άποψη ότι υπάρχει ως αποδεικτικό στοιχείο, απλά άφησα τα στοιχεία μου στην σελίδα επικοινωνίας του €πιστροφή εδώ https://www.eurobank.gr/el/epistrofi/general-contact-form-epistrofi και με πήραν τηλέφωνο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα παιδια πιστωσανε τα 300 ευρω απο την αγορα της LG Oled CX στις 19/10 χρειαστηκε να κανω αιτημα και να τους στειλω και την αποδειξη αγορας η τιμη ηταν 1499 πηρα επιστροφη 300 ευρω περιπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...