Προς το περιεχόμενο

[TV] Public 20% €πιστροφή Eurobank σε όλες τις TV από €499 και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20% €πιστροφή Eurobank σε όλες τις τηλεοράσεις αξίας από €499 και πάνω, για αγορές στα Public από 19/10 έως και 29/10 και με χρήση καρτών που συμμετέχουν στο πρόγραμμα.

Κοίταξα για φθηνή 65άρα και οι περισσότερες ήταν στα χαμηλότερα επίπεδα τιμών Skroutz, επίσης καλή ευκαιρία είναι η 65άρα της Xiaomi με Android 9 στα €598 προ Επιστροφής (€478 μετά την Επιστροφή).

https://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-xiaomi-mi-65-smart-led-4k-uhd-4s65eu/prod11620132pp/ 

unnamed.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το πραγμα στους Ορους, τι ειναι παλι:

 

3. Η ενέργεια 20% €πιστροφή δεν ισχύει:

  • σε συνδυασμό με οποιαδήποτε άλλη έκπτωση, προσφορά ή/και με τη χρήση εκπτωτικών καρτών.

 

Δηλαδη για οσες εχουν ηδη καποια εκπτωση δε θα δοθει 20% Επιστροφη ?!!!!

Καλυτερα διευκρινηστε το με το καταστημα πριν παρετε κατι.

Αν ισχυει ειναι τραγικο, δεν το εχω ξαναδει σε τετοια προωθητικη της Επιστροφης!

 

* Παντως και TVs με εκπτωση εχουν το banner της Επιστροφης, οποτε λογικα ισχυει!

Επεξ/σία από KoGi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η LgUM7100 στις 60 ιντσες  εχει καλη τιμη. H τιμη της ειναι 498.96 που θεωρητικα δεν την κανει μερος της προσφορας, αλλά απο την αλλη εχει το banner:O

Επεξ/σία από panos4tw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Ολως τυχαιως επεσε ανεβασμα τιμων σε καποιες τηλεορασεις μολις μπηκε το προγραμμα.

Α  ρε public....

Πόσο δίκιο έχεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, TrObAs said:

Αξίζει να αγοράσεις τώρα η να περιμένεις μήπως σκάσει τίποτα καλύτερο στο Black Friday? 

Κάτι καλύτερο δε πιστεύω, στα ίδια επίπεδα θα κινηθούν οι τιμές. Μακάρι να βγω λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζει κανείς αν τελικά ισχύει η 20% Επιστροφή σε προϊόντα που είναι ήδη σε έκπτωση; Μίλησα με eurobank και είπαν πως δεν ισχύει. Στο public ρώτησα και δεν ξέρουν τι να απαντήσουν. Είπαν θα το ψάξουν και θα με καλέψουν.

Edit: με κάλεσαν και είπαν πως ισχύει η επιστροφή και στις τηλεοράσεις που είναι σε έκπτωση. 

Επεξ/σία από tsomby
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.public.gr/product/tileorasi-samsung-50-smart-4k-led-ue50tu8502/prod10634505pp/

εγω παντως παρηγγειλα αυτη για τους δικους μου .θα μου βγει 440 απο 549 (με επιστροφη). Νομιζω οτι ειναι ενα πολυ καλο deal αν σκεφτεις οτι μιλαμε για μοντελο 2020 κ στο skroutz ξεκιναει απο 499....οσο κ να χασει μεσα σε εναν χρονο  κατω απο 440 δυσκολα θα παει.....

Επεξ/σία από lancias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, lancias είπε

Υ.Γ. δύο μέρες μετά είχα επιστροφή στη κάρτα μόνο το 1.%..

Να ανησυχησω?

Σου έβαλαν και δωρεάν 5ετη εγγύηση μέσα; πήγα σε κατάστημα σήμερα και μου είπαν πως αν σου βάλουν και την εγγύηση δεν δικαιούσαι την επιστροφή. Επειδή στους όρους λέει πως πρέπει να αγοράσεις ακριβώς 1 αντικείμενο (την τηλεόραση) και η εγγύηση εμφανίζεται σαν 2ος κωδικός κατά την αγορά. 

Ότι να ναι κοινώς... 

Επεξ/σία από tsomby
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εγγύηση μπαίνει με το που προσθέτεις την τηλεόραση στο καλάθι, δεν την βάζεις μόνος σου έξτρα. Και εξάλλου οι τηλεοράσεις είχαν πάνω το Banner της επιστροφής και ταυτόχρονα το Banner της 5ετης εγγύηση δωρο.

Και σε μένα 1% μπήκε και τώρα το είδα. 
Με ποιον πρεπει να μιλήσω; Με κατάστημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...