Προς το περιεχόμενο

Bug στα Windows 10 εγκαθιστά τις web εκδόσεις του Office χωρίς τη συγκατάθεση του χρήστη


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλέον έχω ένα partition για τα προγράμματα που χρειάζομαι με LTSC και ούτε updates , ούτε patches firewall, antivirus κτλ μλκς .

Για καθημερινή χρήση λινουξάκια ... για παιχνίδια κονσόλα . Ησύχασε το κεφάλι μου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, hyperspaced είπε

Σε όποιον δεν αρέσουν τα Windows, σε όποιον δεν αρέσει το "aggressive marketing" (κλαίω),........

Aggresive market λεγεται το να βαζεις τα 10 σε ειδικη προσφορα 12ε το ζευγος? Εγω θα ελεγα οτι κανουν τεμεναδες για να προωθησουν τη σαβουρα τους 😄

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, pigeon είπε

Καλά η αμπαλοσύνη, μη πω καλύτερα ο πεμπκακισμός ορισμένων, είναι over 9000.

Ακόμα κι αν είστε οι τυχεροί αποδέκτες του A/B test της microsoft -που αμφιβάλλω, απλώς είναι μόδα των καιρών το κράξιμο- δεν θα πάρει περισσότερα από 20 δευτερόλεπτα για να απεγκαταστήσετε και τα 4 PWA -ουσιαστικά βάζει 4 κλειδιά στο registry και 4 εγγραφές στο data folder του edge.

Κατά τα άλλα βάλε φίνα και βάλε λίνουξ, εδώ βρε δεν αντέχετε 4 εικονίδια που έχουν δεξι-κλικ-uninstall και θα βάλετε λειτουργικό που θέλει από αρκετό διάβασμα και σοβαρό ψάξιμο ως πειράματα.

Μου φαίνεται οι παλιοί έχετε ξεχάσει τι τραβούσαμε και οι νεότεροι έχετε καλομάθει με τα τωρινά παραθύρια. Δεν έχουμε σοβαρά θέματα να λύσουμε (bsod, μουλαρώματα κτλ) και μου ψειρίζετε τη μαιμού με τα εικονίδια και τις ηθικολογίες αν η microsoft κάνει κουμάντο στο λειτουργικό.

Γιατί, πότε δεν έκανε; 🤷‍♂️

 

Μώρε πάντα το έκανε απλά.... μέχρις 2000+ (προ XP εποχή δλδ για εμάς τους γέροντες και μόντεμ ή isdn στην καλύτερη) δεν σε ένοιαζε.

Και εδώ που τα λέμε δεν σου έκανε σε update install ή uninstall το ότι ναναι χωρίς να σε ρωτήσει... Βασικά το update παίζει να το έκανες με CD.......

Κατά τα άλλα η ίδια γκρίνια.... τότε ήταν για τον media player και κλασικά internet explorer.

 

Στα σίγουρα ΔΕΝ το έκανε στην MS-DOS εποχή....... 😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Todoras έχουν πάθει όλοι παράκρουση με τα rolling updates, τους πουλάνε τρομο και οι συνωμοσιολόγοι "δημοσιογράφοι", πολύ θέλει να πάρεις τα όπλα; 😜

Επεξ/σία από pigeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...