Προς το περιεχόμενο

Huawei Mate 40 Pro: Πρώτη ματιά στο επερχόμενο κινητό;


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Και κάτι μου λέει ότι θα φάει πολύ ξύλο και πάλι η Apple.

Σίγουρα. Άσε δε ότι το γεγονός ότι κάνε ένας συγκρίνει το κάθε κινητό που τον ενδιαφέρει με αυτά της Apple δείχνει ότι η Apple κλείνει, πάει τελείωσε. 

Εκτός του ότι έχει πολύ νόημα να εμφανίζεται σε κάθε άσχετο topic η Apple. 

Επεξ/σία από Sacadmerde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Περιμένω δείγματα για να μιλήσω με ασφάλεια. Λογικά όπως μας έχει μάθει δεν θα έχει αντίπαλο για μια χρονιά ακόμη τουλάχιστον.

Στο μόνο που υστερούσε έναντι αυτού το 11 pro ήταν στις νυχτερίδες λήψεις ..

 Στα αλλά ήταν πάνω κάτω τα ίδια .

 Φέτος με τον νέο αισθητήρα f 1.6 αλλά και αναβαθμισμένα deep fusion,smart hdr 3 προβλέπω δυνατή μάχη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ πολύ αλλά σε αυτές τις τιμές θα παρω ξανά iPhone.

Δεν θα πάρω βέβαια ούτε αυτό μιας και θεωρώ τεράστια κοροϊδία να δίνεις χιλιάρικο για κινητό αλλά εάν ήταν να τα σκάσω εκεί θα πήγαιναν.

Κάποτε γκρινιάζατε για τις τιμές της Apple (και ακόμη) όμως έφτασαν όλοι οι υπόλοιποι να πουλάνε στις ίδιες και μεγαλύτερες!

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Iris_89 είπε

No google services, no party.. Οσο καλο κι αν ειναι δυστυχως. 

Είχα το Mate 30 Pro και είχα τα πάντα χωρίς Google Services...Από Social Apps, banking Apps, Email Google, Google Maps που έπαιζαν κανονικά και Youtube χωρίς διαφημίσεις...Άπλα εγκαθιστώντας τις εφαρμογές...Το no party δεν ισχύει...Επίσης η μπαταρία στο θεό

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, nepomuk είπε

Ποσοι και ποσοι στις αγγελιες του Insomnia προσπαθουν να τα ξεφορτωθουν

σε αδαεις και σε τιμες αστρονομικες ,ωσαν να μην τρεχει καστανο χωρις Google

Services και με την οικονομικη κριση να θεριευει .

Σε αδαείς; στο πεζοδρόμιο τα πουλάνε; σε τεχνολογικό φόρουμ είμαστε,πιστεύεις ότι θα το αγοράσει κάποιος και δεν θα ξέρει ότι δεν έχει Google services;

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από όταν σταμάτησε να δουλεύει το LzPlay, τα Huawei πήραν τον κατήφορο, όσο και να προσπαθούσαμε να πείσουμε τον εαυτό μας για το αντίθετο. (Πρώην κάτοχος όλων των Porsche Design).

Και ναι, κανείς δεν θα κάτσει να σκάσει τόσα χρήματα για να κατεβάζει εφαρμογές, χωρίς να μπορει να συγχρονίσει τίποτα... (Μην ακούω για maps, mail κλπ, εκτός και αν συμβιβαζεστε στο χιλιαρικο να κάνετε refresh καθε 15 λεπτα η να έχετε απλά ένα navi μόνο για οδηγίες, οπως κάναμε πριν 10 χρόνια με κάτι σπασμένα navigon)....

Ή μήπως το να περνάμε επαφές με vcard σε συσκευή 1200+ είναι πολυτέλεια;; 😂😂

Επεξ/σία από sexotik
  • Like 3
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, GSolari είπε

Είχα το Mate 30 Pro και είχα τα πάντα χωρίς Google Services...Από Social Apps, banking Apps, Email Google, Google Maps που έπαιζαν κανονικά και Youtube χωρίς διαφημίσεις...Άπλα εγκαθιστώντας τις εφαρμογές...Το no party δεν ισχύει...Επίσης η μπαταρία στο θεό

Εχω το P30 Pro. Ειναι θεμα προτιμησεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Iris_89 είπε

Εχω το P30 Pro. Ειναι θεμα προτιμησεων

Δεν διαφωνώ απλά τα google services δεν αποτελούν μονόδρομο καθώς το 95% των πραγμάτων λειτουργεί και χωρίς αυτά και χωρίς να έχεις γνώσεις ιδιαίτερες. Το μεγάλο όφελος είναι στη διάρκεια της μπαταρίας. Οπότε no google services, no party για μένα δεν ισχύει για μένα.

Επεξ/σία από GSolari
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GSolari είπε

Δεν διαφωνώ απλά τα google services δεν αποτελούν μονόδρομο καθώς το 95% των πραγμάτων λειτουργεί και χωρίς αυτά και χωρίς να έχεις γνώσεις ιδιαίτερες. Το μεγάλο όφελος είναι στη διάρκεια της μπαταρίας. Οπότε no google services, no party για μένα δεν ισχύει για μένα.

 

Τα Google services, όπως είπα κ πιο πάνω, ΕΙΝΑΙ μονόδρομος σε μια συσκευή 1000+. Ποια διάρκεια μπαταρίας κ μπλιμπλικια....; Τα huawei apps, δεν συγχρονίζουν στο μπακραουντ νομιζεις;

Θα συμφωνουσα στο 95%, μονο για κάποιον που "στήνει" μια συσκευή android για πρώτη φορά, χωρίς σελιδοδεικτες, κωδικους αποθηκευμενους, αγαπημένα, ιστορικό, επαφές κλπ στην google.

Αλλα επειδή δυστυχώς κάποιος που θα σκάσει χιλιάρικο για συσκευή, μόνο νεος δεν θα είναι, το πράγμα είναι χαμένο εξαρχής. Τι να το κανω το youtube χωρίς διαφημίσεις της huawei, όταν θα μου βγάζει προτεινόμενα βίντεο mad clip και κρούσματα κορωνοιου;; 😂😂

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sexotik είπε

Τα Google services, όπως είπα κ πιο πάνω, ΕΙΝΑΙ μονόδρομος σε μια συσκευή 1000+. Ποια διάρκεια μπαταρίας κ μπλιμπλικια....; Τα huawei apps, δεν συγχρονίζουν στο μπακραουντ νομιζεις;

Θα συμφωνουσα στο 95%, μονο για κάποιον που "στήνει" μια συσκευή android για πρώτη φορά, χωρίς σελιδοδεικτες, κωδικους αποθηκευμενους, αγαπημένα, ιστορικό, επαφές κλπ στην google.

Αλλα επειδή δυστυχώς κάποιος που θα σκάσει χιλιάρικο για συσκευή, μόνο νεος δεν θα είναι, το πράγμα είναι χαμένο εξαρχής. Τι να το κανω το youtube χωρίς διαφημίσεις της huawei, όταν θα μου βγάζει προτεινόμενα βίντεο mad clip και κρούσματα κορωνοιου;; 😂😂

Όταν δεν γνωρίζεις καλό θα ήταν να μην απαντάς, δεν χρειάζεται να έχουμε άποψη για όλα. Η εφαρμογή χωρίς διαφημίσεις είναι το youtube χωρίς διαφημίσεις με όλη ακριβώς την λειτουργικότητα και ακριβώς το ίδιο UI. Τα ίδια προτεινόμενα, συνδέεσαι με το google account σου κανονικά, ναι από το Huawei κινητό σου...Η διάρκεια της μπαταρίας είναι αισθητά καλύτερη και το δοκίμασα στο ίδιο κινητό με google services και χωρίς...Οπότε πάλι οι δικές σου υποθέσεις είναι απλά να έχω να πω κάτι

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εσεις που ψοφησατε την Huawei, εχω ενα mate 10 pro και ειναι επος εδω και 2 χρονια. Θα παρω το p40 pro στις γιορτες με περιπου 500 που θα εχει τοτε. Αν ξερετε κανεναν που το σκοτώνει πειτε το μου.. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, GSolari είπε

Όταν δεν γνωρίζεις καλό θα ήταν να μην απαντάς, δεν χρειάζεται να έχουμε άποψη για όλα. Η εφαρμογή χωρίς διαφημίσεις είναι το youtube χωρίς διαφημίσεις με όλη ακριβώς την λειτουργικότητα και ακριβώς το ίδιο UI. Τα ίδια προτεινόμενα, συνδέεσαι με το google account σου κανονικά, ναι από το Huawei κινητό σου...Η διάρκεια της μπαταρίας είναι αισθητά καλύτερη και το δοκίμασα στο ίδιο κινητό με google services και χωρίς...Οπότε πάλι οι δικές σου υποθέσεις είναι απλά να έχω να πω κάτι

Χαχαχα μπορείς να μου πεις πως ακριβώς συνδεεσαι και συγχρονιζεις τα δεδομένα σου ςε εφαρμογή που χρειάζεται runtime και services, χωρίς ξαναλέω να εχεις καν services;; 😂😂

Μπες στον chrome, συνδεσε το gmail σου κ αμα συγχρονισεις το οτιδηποτε χωρις LZPlay προ κωδικα ασφαλειας Σεπτεμβρίου, εχεις δώρο mate 30 P Design ενος άσχετου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sexotik είπε

Χαχαχα μπορείς να μου πεις πως ακριβώς συνδεεσαι και συγχρονιζεις τα δεδομένα σου ςε εφαρμογή που χρειάζεται runtime και services, χωρίς ξαναλέω να εχεις καν services;; 😂😂

Μπες στον chrome, συνδεσε το gmail σου κ αμα συγχρονισεις το οτιδηποτε χωρις LZPlay προ κωδικα ασφαλειας Σεπτεμβρίου, εχεις δώρο mate 30 P Design ενος άσχετου! 

Μίλησα μόνο για το Youtube δεν μίλησα για γενικό συγχρονισμό δεδομένων του google Cloud account σου. Αν το ψάξεις λίγο θα δεις. Δεν σε αποκάλεσα άσχετο. Δες το Youtube Vanced non root και θα καταλάβεις τι εννοώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nepomuk είπε

Ποσοι και ποσοι στις αγγελιες του Insomnia προσπαθουν να τα ξεφορτωθουν

σε αδαεις και σε τιμες αστρονομικες ,ωσαν να μην τρεχει καστανο χωρις Google

Services και με την οικονομικη κριση να θεριευει .

Ξέχασες την δικαιολογία του sideload 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...