Προς το περιεχόμενο

Huawei Mate 40 Pro: Πρώτη ματιά στο επερχόμενο κινητό;


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, GSolari είπε

Ρε συ το Vanced ειναι developed απο XDA. Ειναι πολυ μικρες οι πιθανοτητες να σταματησει και παιζει χρονια...Τελος παντων 

To XDA δεν είναι η Google. Αν θέλει η Google το κλείνει αύριο.

Απλά δεν θέλει για την ώρα, με μια απλή προσθήκη σε όλα τα video DRM το τελείωσε (τώρα έχουν μόνο τα επί πληρωμή DRM).

Μπορεί να μου εγγυηθεί το XDA για το πως θα ξυπνήσει ο γούγλης αύριο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, aypnia είπε

Καλό να ξέρεις κι εσύ που βρίσκεσαι, δεν είσαι σε warez forum.

Αυτό που λες είναι βαρεζιά από τη στιγμή που είναι απλά cracked το κανονικό app.

Επίσης δεν συνδέεσαι κανονικά, συνδέεσαι με microg που οποιαδήποτε στιγμή θέλει ο κάθε γούγλης το κλείνει.

1100€ κινητό για βαρεζιές που αύριο μπορεί και να μη δουλεύουν, όχι ευχαριστώ.

Μα το vanced δεν είναι για κινητά του 200ευρου ούτε για αυτά που δνε έχουν gs. Ότι κινητό και να έχεις(εκτός από iPhone φυσικά) πρέπει να έχεις vanced. Είναι θέμα ελεύθερου χρόνου, εγώ προσωπικά οποία συσκευή και να έχω της περνάω vanced και σε όσους εχω πει να περάσουν με ευχαριστούν κάθε μέρα που σώθηκαν από τις 20 διαφημίσεις ανά βίντεο και μπορούν να ακούνε και στο background 

Επεξ/σία από Macosj
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, Macosj είπε

Μα το vanced δεν είναι για κινητά του 200ευρου ούτε για αυτά που δνε έχουν gs. Ότι κινητό και να έχεις(εκτός από iPhone φυσικά) πρέπει να έχεις vanced. Είναι θέμα ελεύθερου χρόνου, εγώ προσωπικά οποία συσκευή και να έχω της περνάω vanced και σε όσους εχω πει να περάσουν με ευχαριστούν κάθε μέρα που σώθηκαν από τις 20 διαφημίσεις ανά βίντεο και μπορούν να ακούνε και στο background 

Μόνο που δεν έκρινα το πόσο χρήσιμο είναι σε κάποιον που δεν θέλει ή δεν μπορεί να πληρώσει premium.

Όπως και δεν θα έκρινα κάποιον για το αν έχει σπασμένο photoshop ή office.

Το θέμα είναι ότι δεν είναι λύση που θα δουλεύει σίγουρα και αύριο.

Τουλάχιστον στη περίπτωση του σπασμένου office ή photoshop αν το "ξεσπάσουν" έχεις την επιλογή να πάρεις το αυθεντικό.

Στο κινητό χωρίς GMS δεν έχεις τη δυνατότητα να βάλεις το επίσημο αν το σπασμένο μας χαιρετήσει.

Θα μείνεις πως το λένε με το... κινητό των 1100 ευρώ στο χέρι.

Επεξ/σία από aypnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, GSolari είπε

Συμφωνώ σε όλα, αλλά έχεις έναν φανταστικό email client της Huawei που βάζεις το gmail σου πάνω και παίρνεις τα email σου κανονικά IMAP. Δεν χρειάζεται να μπεις σε browser.

Γενικά με P40 εδώ και 4 μήνες, δεν μου έχει παρουσιαστεί καμμία έλλειψη με την εξαίρεση της καθυστέρησης μερικες φορές των notifications μαπό το whatsapp και την έλλειψη notification από Protonmail. Gmail κανονικά από huawei mail app, Google maps τρέχει κανονικά, google drive, keep, κλπ με web εφαρμογές, . Μέχρι και το Fitbit ρολόι συγχρονίζεται καλύτερα από όποιο άλλο κινητό είχα μέχρι τώρα. Μέχρι και με το chomebook που χρησιμοποιώ σας αποκλειστικό μου laptop συνεργάζεται. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, GSolari είπε

Είχα το Mate 30 Pro και είχα τα πάντα χωρίς Google Services...Από Social Apps, banking Apps, Email Google, Google Maps που έπαιζαν κανονικά και Youtube χωρίς διαφημίσεις...Άπλα εγκαθιστώντας τις εφαρμογές...Το no party δεν ισχύει...Επίσης η μπαταρία στο θεό

Συμφωνώ απόλυτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, sexotik είπε

Από όταν σταμάτησε να δουλεύει το LzPlay, τα Huawei πήραν τον κατήφορο, όσο και να προσπαθούσαμε να πείσουμε τον εαυτό μας για το αντίθετο. (Πρώην κάτοχος όλων των Porsche Design).

Και ναι, κανείς δεν θα κάτσει να σκάσει τόσα χρήματα για να κατεβάζει εφαρμογές, χωρίς να μπορει να συγχρονίσει τίποτα... (Μην ακούω για maps, mail κλπ, εκτός και αν συμβιβαζεστε στο χιλιαρικο να κάνετε refresh καθε 15 λεπτα η να έχετε απλά ένα navi μόνο για οδηγίες, οπως κάναμε πριν 10 χρόνια με κάτι σπασμένα navigon)....

Ή μήπως το να περνάμε επαφές με vcard σε συσκευή 1200+ είναι πολυτέλεια;; 😂😂

Στα Samsung κλείνουν τους συγχρονισμούς,μπας και βγάλει η μπαταρία καμία ώρα ακόμα....

....Όσο για maps, here maps και κανένα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και χρήστης iPhone, έχω ένα android για θέματα δουλειάς και κάνω τα πάντα (ή και περισσότερα από ότι κάνω σε iOS), οπότε δεν μπορώ πραγματικά να φανταστώ συσκευή χωρίς Google.. Τα Huawei πλέον έφαγαν τέτοια νίλα που δε νομίζω να φτουρίσει συσκευή, καλά για συσκευή 1400 δε το συζητάμε καν. Δεν υπάρχει πραγματικά ΟΥΤΕ ένας λόγος να το αγοράσει κάποιος εκτός Κίνας. Ούτε ένας όμως!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, tarif16 είπε

Στα Samsung κλείνουν τους συγχρονισμούς,μπας και βγάλει η μπαταρία καμία ώρα ακόμα....

....Όσο για maps, here maps και κανένα πρόβλημα

Ναι μαζί σου!!!

Σε λίγο κατεβάστε και το Blackberry Link του 2016 για συγχρονισμό επαφών!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι οι πολυκλειδωμενοι με τα 2 χρόνια πίσω πάντα iphonia έχουν πολύ πλάκα.......

 Και χωρίς play store τα huawei είναι πιο πλούσια απο τα ακουμπαω στο τραπεζι-κινητα......😅😅😂

3 ώρες πριν, polaki είπε

Αν και χρήστης iPhone, έχω ένα android για θέματα δουλειάς και κάνω τα πάντα (ή και περισσότερα από ότι κάνω σε iOS), οπότε δεν μπορώ πραγματικά να φανταστώ συσκευή χωρίς Google.. Τα Huawei πλέον έφαγαν τέτοια νίλα που δε νομίζω να φτουρίσει συσκευή, καλά για συσκευή 1400 δε το συζητάμε καν. Δεν υπάρχει πραγματικά ΟΥΤΕ ένας λόγος να το αγοράσει κάποιος εκτός Κίνας. Ούτε ένας όμως!

Οτι ωρα θελει κάποιος περναει play store.......

Γενικώς η άγνοια δεν κάνει καλό.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alexioannou είπε

Αυτοι οι πολυκλειδωμενοι με τα 2 χρόνια πίσω πάντα iphonia έχουν πολύ πλάκα.......

 Και χωρίς play store τα huawei είναι πιο πλούσια απο τα ακουμπαω στο τραπεζι-κινητα......😅😅😂

Οτι ωρα θελει κάποιος περναει play store.......

Γενικώς η άγνοια δεν κάνει καλό.....

Πέρασε playstore με κωδικα ασφαλείας > Σεπτεμβρίου και live services και  εγώ προσωπικά σου χαρίζω Mate 30 Porsche Design με υπευθυνη δήλωση στο φόρουμ 😁.

Επεξ/σία από sexotik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sexotik είπε

Πέρασε playstore με κωδικα ασφαλείας > Σεπτεμβρίου και live services και  εγώ προσωπικά σου χαρίζω Mate 30 Porsche Design με υπευθυνη δήλωση στο φόρουμ 😁.

@alexioannou αναμένω νεότερα σύμφωνα με την προτροπή του sexotik! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...