Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] Halo 5: Guardians, για xbox


fagoura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες, σας παρακαλώ μη μου στέλνετε pm. Προσπαθώ να βοηθήσω, αλλά έχει φάει σκάλωμα μάλλον με το VPN και δεν προχωράει. Αν "έχω" κωδικό θα απαντήσω πρώτα εδώ και μετά με pm. Αν και χλωμό το βλέπω για σήμερα πια 🙁

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες πήρα δεύτερο για φίλο κατά τις 11 το βράδυ.

Με Turbovpn από κινητό με Αμερικανική IP. Μετά βάζετε έναν ψεύτικο email. 90210 Μπέβερλι Χιλς ΤΚ και όταν στείλει το πρώτο email αλλάξτε το email από τα settings στο πραγματικό σας. Επιβεβαιώνεται και μετά απλά κάνετε claim το παιχνίδι. Σε εμένα έτσι λειτούργησε 2 φορές απλά την δεύτερη λόγω Yandex mail πήγαινε στα spam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Choutas είπε

Χθες πήρα δεύτερο για φίλο κατά τις 11 το βράδυ.

Με Turbovpn από κινητό με Αμερικανική IP. Μετά βάζετε έναν ψεύτικο email. 90210 Μπέβερλι Χιλς ΤΚ και όταν στείλει το πρώτο email αλλάξτε το email από τα settings στο πραγματικό σας. Επιβεβαιώνεται και μετά απλά κάνετε claim το παιχνίδι. Σε εμένα έτσι λειτούργησε 2 φορές απλά την δεύτερη λόγω Yandex mail πήγαινε στα spam.

Καλημέρα, παίζει να κάνεις μια προσπάθεια και για μένα σε παρακαλώ? Εχω δοκιμάσει διάφορα που διαβάζω εδω και δεν μπορώ να τα καταφέρω... Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Καλημέρα, παίζει να κάνεις μια προσπάθεια και για μένα σε παρακαλώ? Εχω δοκιμάσει διάφορα που διαβάζω εδω και δεν μπορώ να τα καταφέρω... Ευχαριστώ.

Χρειάζεται διεύθυνση email στείλε σε pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω 6 το πρωι κατω στη σελιδα τα ειδα κλειδωμενα - τελειωσαν ? Στο connecting μου κολαει τόσο τρυπια ειναι τα vpn η εγω κατι δε κανω σωστα στα βηματα ....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα δουλεύει. Με το windscribe μπαίνει αλλά βγάζει ότι έχω κάνει ήδη register ενώ με το αλλο δεν συνδέετε. Αν έχει κανένας κανένα κωδικό ας στείλει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...