Προς το περιεχόμενο

Διάφορες προσφορές σε hardware από Amazon.de [ΤΕΛΟΣ]


LaMereda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, Deathy είπε

Για 20-30 ευρω διαφορα απο σκρουτζ δεν ειναι προσφορες.

Ισα ισα πολυ καλυτερα απο αμαζον απο το να παρεις απο το καθε περιπτερο του σκρουτζ.

  • Like 26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Xorxhs! είπε

σε σχέση με τον samsung 970 evo plus, ποιος ειναι καλύτερος? gaming κυρίως αλλά και για λειτουργικό

Ο Samsung είναι ο top. Αλλά και ο WD είναι εξίσου καλός. Τον πήρα σε προσφορά το καλοκαίρι με heatsink.

Σε πραγματικά σενάρια δεν θα δεις καμία διαφορά μεταξύ τους. Ειδικά σε gaming μηδενική διαφορά.

 Ο Samsung έπαιξε γύρω στα 80-85 αν θυμάμαι καλά στο Prime Days οπότε πιστεύω θα πέσει και Black Friday προσφορά μιας και βγήκε ο καινούργιος. Αλλά και ο WD αξίζει σ αυτά τα λεφτά κατά την γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, dinosz750 είπε

Ο Samsung είναι ο top. Αλλά και ο WD είναι εξίσου καλός. Τον πήρα σε προσφορά το καλοκαίρι με heatsink.

Σε πραγματικά σενάρια δεν θα δεις καμία διαφορά μεταξύ τους. Ειδικά σε gaming μηδενική διαφορά.

 Ο Samsung έπαιξε γύρω στα 80-85 αν θυμάμαι καλά στο Prime Days οπότε πιστεύω θα πέσει και Black Friday προσφορά μιας και βγήκε ο καινούργιος. Αλλά και ο WD αξίζει σ αυτά τα λεφτά κατά την γνώμη μου.

το θυμαμαι ειχε παιξει σε προσφορα prime...αλλά εκανα πίσω γιατι ηθελα να παρω εναν gen 4 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Deathy είπε

Για 20-30 ευρω διαφορα απο σκρουτζ δεν ειναι προσφορες.

Μια χαρά τιμές είναι, πόσο να ειχε; 80; στο σκρουτζ οι πολύ χαμηλές τιμές έχουν παράδοση 30 μέρες+ και αύριο κλείσαμε αντίο σας. Αυτοί μεσάζοντες είναι - αγοράζουν χωρίς φπα και μεταπωλουν ( ειδικά τα άγνωστα που ξεπετάγονται τσουπ καλησπέρα τσουπ αντίο ). 

Για ζέσταμα πριν την BF είναι καλουτσικες προσφορές

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου δίνει 30 μέρες prime trial. θελω να πάρω τον Denon 1600 αλλά τα μεταφορικά είναι πολλά. άμα χρησιμοποιήσω το prime trial θα έχω κάποιο όφελος στα μεταφορικά; η να το κρατήσω για black Friday?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, adok13 είπε

μου δίνει 30 μέρες prime trial. θελω να πάρω τον Denon 1600 αλλά τα μεταφορικά είναι πολλά. άμα χρησιμοποιήσω το prime trial θα έχω κάποιο όφελος στα μεταφορικά; η να το κρατήσω για black Friday?

Όχι δεν θα χεις όφελος. Το δοκίμασα κ όλας μ' αυτό που θες και λέει 46.72 ευρώ μεταφορικά. Οπότε φύλαξέ το το trial...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, jmirko15 είπε

Ερώτηση. 2x Crucial MX500 1TB (συνολική τιμή 145eu) ή 2x SanDisk Plus Sata III 1TB (συνολική τιμή 150eu);

Εννοείται ΜΧ500

5 ώρες πριν, astral7 είπε

Και εγώ μόλις παρήγγειλα τον Western Digital Blue SN550 NVMe 1ΤΒ .

Αν ξέρει κάποιος, για games που τον θέλω θα χρειαστεί να του βάλω heat sink?

Όλοι οι SN550 WD Blue είναι one-sided και δε χρειάζονται heatsink. Δεν κάνουν throttle.

  

2 ώρες πριν, Xorxhs! είπε

σε σχέση με τον samsung 970 evo plus, ποιος ειναι καλύτερος? gaming κυρίως αλλά και για λειτουργικό

Ο Samsung είναι λίγο καλύτερος αλλά είναι τόσο μεγάλη η διαφορά τιμής...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω μπερδεύτικα με/μπέρδεψα τον άνθρωπο στο support και κατέληξα να πάρω

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07FNK6QMT/

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B003J5JB12

στα 240eu με μεταφορικά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, supererviss είπε

Στης παραγγελίες απο το εξωτερικό παράδειγμα, κατι απο την λίστα με της προσφορές χρεώνεσαι στο τελωνείο;

Ότι αγοράσεις εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης δεν έχεις τελωνεία. Νομίζω και Αγγλία μέχρι 31/12.

Για εξωτερικό: ΗΠΑ, ΚΙΝΑ, Αυστραλία κλπ -> Από 22 ευρώ συμπεριλαμβανομένου των μεταφορικών και πάνω πληρώνεις λυπητερές.

*Με εξαίρεση κινεζομαγαζα που προσφέρουν 3γωνικα ρανταρ aka priority line και τη γλυτώνεις. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου. Έριξα παραγγελία στον WD SN750 500GB στα 55.26€ (Παράδοση Εξωτερικό).
Ελπίζω να τρέξει κανονικά σε laptop 3ετιας που φοράει m.2 sata III

Επεξ/σία από andreas.v
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...