Προς το περιεχόμενο

Το Facebook Dating έγινε πλέον διαθέσιμο στην Ευρώπη


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, Perfect είπε

Ποιον αφορά αυτή η «είδηση»; Αν ψάχνεις γκόμενο-α θα μπεις στο insomnia; Είναι τεχνολογικό νέο; 

 

ακριβως! αλλα δεν το συνεχιζω γιατι εδω μεσα οταν λες την γνωμη σου τρως μπλοκ.

  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να λέτε εγώ την πιο ωραία γκόμενα την έβγαλα παίζοντας τάβλι στο Zoo. Το θέμα είναι ότι το ζητούμενο είναι πάντα το ίδιο, απλά το μέσο αλλάζει. Στην τελική λες και σας το επιβάλουν με το ζόρι να το χρησιμοποιήσετε. Σχόλια φάση "δεν έχω φράγκα για iphone, άρα το iphone είναι μαλακία"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tinder και Badoo είναι επιχειρήσεις με πολλά εκατομμύρια κέρδη το χρόνο.Χρησιμοποιούν -κατά βάση- το προφίλ σου στο f/b ( χωρίς να φαίνεται κάτι στο προφίλ σου )  οπότε θα ήταν τρελός ο Μαρκ να αφήσει ανεκμετάλλευτη αυτή τη πηγή εσόδων.Τώρα όποιος πιστεύει οτι με  αυτές οι εφαρμογές θα βρεις τη ψηλή ξανθιά γαλανομάτα κόρη του Βαρδινογιάννη η ότι θα ξεπεράσει το νούμερο του Σπαλιαρα  :-)  ας πάρει καλύτερα λαχείο πιο πολλές πιθανότητες θα έχει.Όποιος  ψάχνει  γνωριμίες  μια χαρά  δουλεύει  το σύστημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2020 στις 3:21 ΜΜ, Perfect είπε

Ποιον αφορά αυτή η «είδηση»; Αν ψάχνεις γκόμενο-α θα μπεις στο insomnia; Είναι τεχνολογικό νέο; 

Ξέρω γω; Μια μεγάλη ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης λανσάρει νέα υπηρεσία.... δεν θα το έβαζα ούτε στα πολιτικά ούτε στα καλλιτεχνικά νέα... εσύ που θα το έβαζες; 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Dr_Pepper είπε

Ξέρω γω; Μια μεγάλη ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης λανσάρει νέα υπηρεσία.... δεν θα το έβαζα ούτε στα πολιτικά ούτε στα καλλιτεχνικά νέα... εσύ που θα το έβαζες; 

 

 

Σε τρώει τώρα εσένα να σου απαντήσει καταλλήλως και δεν θα χει και άδικο...

Επεξ/σία από snips
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, snips είπε

Σε τρώει τώρα εσένα να σου απαντήσει καταλλήλως και δεν θα χει και άδικο...

Έγραψα έναν λογικό συνειρμό και έκανα μια λογική ερώτηση αν θέλει να μου απαντήσει καταλλήλως λοιπόν θα πρέπει να το κάνει με μια λογική απάντηση

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει ήδη λογαριασμό από τους πρώτους και με έκπληξη είδα ότι έχουν μπει ήδη αρκετές γυναίκες με πραγματικό προφίλ, μέχρι τώρα μόνο ένα ψεύτικο.

Τα καλά νέα, με το που έφτιαξα το προφίλ είχα ήδη δύο likes (είμαι 45). Τα κακά νέα, η μία είναι 56ρα και για τα λιοντάρια και η άλλη 48ρα με φωτογραφία προ 7ετίας.

Υπάρχουν όμως και νόστιμες αλλά like δεν πήρα από αυτές (αλλά και δεν έδωσα ακόμα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2020 στις 9:03 ΜΜ, stavpup είπε

αλλά like δεν πήρα από αυτές (αλλά και δεν έδωσα ακόμα)

Αν και δεν έχω φτιαξει λογαριασμο ακομα, νομιζω οτι δεν μπορεις να δεις αν πηρες λαηκ απο αυτες αν δεν εχεις δωσει κι εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...