Προς το περιεχόμενο

Free Epic Games Πέμπτης 22/10


Axelq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/10/2020 στις 4:12 ΠΜ, Aurumnus είπε

dad.jpg

Ακριβώς αυτό κάνω! Έχω γύρω στα 50 παιχνίδια και δεν έχω αγοράσει ούτε ένα 🤪

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παίξει ποτέ παιχνίδι θρίλερ/τρόμου. Και δεν ενθουσιάζομαι ιδιαίτερα απ' αυτά που βλέπω σε διάφορα βίντεο. Παρόλα αυτά λέτε να δώσω μια ευκαιρία στο Layers of Fear 2 ή θα είναι χάσιμο χρόνου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Δεν έχω παίξει ποτέ παιχνίδι θρίλερ/τρόμου. Και δεν ενθουσιάζομαι ιδιαίτερα απ' αυτά που βλέπω σε διάφορα βίντεο. Παρόλα αυτά λέτε να δώσω μια ευκαιρία στο Layers of Fear 2 ή θα είναι χάσιμο χρόνου; 

Παίξε το 1ο Dead Space και θα με θυμηθείς. Έχει λίγο"παλιά" γραφικά αλλά αξίζει. Μετά πιάσε ένα εξ αυτών:

- Alien Isolation

- The Evil Within

- Amnesia (1o)

Να μπεις στο κλίμα και δοκιμάζεις και το Layers of Fear 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Δεν έχω παίξει ποτέ παιχνίδι θρίλερ/τρόμου. Και δεν ενθουσιάζομαι ιδιαίτερα απ' αυτά που βλέπω σε διάφορα βίντεο. Παρόλα αυτά λέτε να δώσω μια ευκαιρία στο Layers of Fear 2 ή θα είναι χάσιμο χρόνου; 

Δεν έχω παίξει ακόμα το 2, αλλά το 1 ήταν πάρα πολύ καλό. Δεν είναι το κλασσικό fps παιχνίδι τρόμου, όπως το dead space π.χ. που σου πρότειναν πιο πάνω, αλλά πιο ψυχολογικό. Ήθελα πολύ να παίξω το 2 και ήμουν έτοιμος να το αγοράσω, να ναι καλά η επικ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το layers of fear το 1 ήταν όντως πολύ καλό. Θα δοκιμαστεί και το δύο. Μακάρι να είναι αντάξιο. 

Από τις λίγες φορές που μπήκα στον κόπο να πάρω free παιχνίδι. Δεν βρίσκω λόγο να γεμίζω ένα library με παιχνίδια που δεν θα τα κάνω ποτέ install. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...