Προς το περιεχόμενο

Το xCloud του Xbox θα γίνει διαθέσιμο και μέσω TV sticks


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι να με πικαρεις το θεμα ειναι τα χρονια περνανε και η τεχνολογια εξελισεται. Αν καποιοι θελουν να μεινουν κολλημενοι στα παλια ας μεινουν. Οι εξελιξεις θα τους προσπερασουν. Το Online ειναι εδω και θα μεινει. Οποιος δεν το βλεπει απλα στρουθοκαμηλιζει 😄

οσο για γκαμα παιχνιδιων το χβοχ εχει μεγαλυτερη. Strategy/platforms/3rd person/1st person μεχρι και flight sim θα εχει συντομα. Σε αντιθεση με σονυ που μας επηξε σε 3rd person. Μια χαρα παιχνιδια αλλα μην μιλαμε για μεγαλη γκαμα παιχνιδιων🤣

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, privateer είπε

τι να με πικαρεις το θεμα ειναι τα χρονια περνανε και η τεχνολογια εξελισεται. Αν καποιοι θελουν να μεινουν κολλημενοι στα παλια ας μεινουν. Οι εξελιξεις θα τους προσπερασουν. Το Online ειναι εδω και θα μεινει. Οποιος δεν το βλεπει απλα στρουθοκαμηλιζει 😄

οσο για γκαμα παιχνιδιων το χβοχ εχει μεγαλυτερη. Strategy/platforms/3rd person/1st person μεχρι και flight sim θα εχει συντομα. Σε αντιθεση με σονυ που μας επηξε σε 3rd person. Μια χαρα παιχνιδια αλλα μην μιλαμε για μεγαλη γκαμα παιχνιδιων🤣

 

ναι νταξει αδερφε, η τεχνολογια εξελισετε, αλλα παντα το πλευ θα ειναι μπροστα, δεν το λεω εγω, τα στατιστικα μιλανε. Απο παντα πουλουσε περισσοτερο, ειναι στανταρακι αυτο που λεω το εχω διαβασει και απο αλλα φορουμς. Αρα ειχε και τα πιο πολλα παιχνιδια γιαυτο και δικαιολογουνται οι πωλησεις. Αυτο το στρουθοκαμιλιζει δεν το καταλαβα, εδω εχει η κονσολα νεο επιπεδο audio και τον γρηγοροτερο δισκο. Ουτε στα πισι δεν τα εχουν αυτα και δεν μιλαω να δωσεις βαβαια 5000 εουρω, εγω δεν τα εχω. Αυτο δεν ειναι next gen? μην λεμε οτι θελουμε. Τεσπα, εδω ειναι αλλο θεμα για χβοχ, μην το χαλαω, αλλα αμα  κατι ειναι γεγονος μην βαφουμε τον ουρανο πρασινο.

Επεξ/σία από PSMenidi7
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν μπορούμε να παίζουμε τα παιχνίδια του Xbox series x σε ταμπλετ σε tv και σε  κινητά τότε τι νόημα έχει η κονσόλα !;δηλ το Xbox series x ??? Η καλύτερη ανάλυση πχ ; Αναμένω απαντήσεις σας . Ευχαριστώ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, privateer είπε

 

οσο για γκαμα παιχνιδιων το χβοχ εχει μεγαλυτερη

ε?

σε σύγχρονους τίτλους ούτε το pc δεν μπορεί να παίξει στα ίσια το ps4

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...