Προς το περιεχόμενο

Υποστήριξη Bitcoin, Ethereum και άλλων cryptocurrencies ανακοίνωσε η PayPal


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, SilverMachine είπε

Ιστορια καθημερινης τρελας--

Ειμαι σε καποιο σταθμο του υπεραστικου κ περιμενω με τις ωρες το τραινο. Πισω μου καθονται 2 πιτσιρικες. Συζητανε που να πανε να γιορτασουν τα γενεθλια της μιας που κλεινει τα 18. Απο εμφανιση κορυφαιες κ οι 2. Η μια λεει Νερατζιωτισσα, η αλλη Κηφισια. Απο παρεα μαλλον θα βρουν κατι γνωστους εκει που θα πανε αλλα τιποτα σιγουρο, απ οτι λενε. 

Μια κ δεν ειχα τι αλλο να κανω, πλασσαρομαι κ ρωταω ευγενικα την εορταζουσα "Συγνωμη που διακοπτω αλλα, ποσο θα μου κοστιζε να σε πηγαινα εγω καπου να γιορτασεις τα γενεθλια σου με εμενα μονο για ολη τη νυχτα κ να σε επιστρεψω σπιτι σου αυριο?". Γελαει κ μου δειχνει το κινητο της "Ενα Bitcoin". Tην ευχαριστησα για την απαντηση, αρνηθηκα ευγενικα, κ πηγα λιγο πιο κει να τις αφησω ησυχες στην κουβεντα τους.

Ερωτηση προς εσενα--> αν τα κρυπτο ειναι "αερας κοπανιστος" εκανα λαθος που δεν δεχτηκα ταξιδι στον παραδεισο με ανταλλαγμα ψηφιακες φουσκες? Εσυ τι θα εκανες? Θα το εδινες για να το "εδινες"? Η μπας κ κατι ξερει το μικρο κ πηγε να μας πιασει Κωτσους? Η μπας κ ονειρευομαι κρυπτονομισματα πασπαλισμενα με σαντυγι ταξιδια σε τροπικες χωρες? Κ ολοι αυτοι οι Κινεζοι που εχουν σπαταλησει κατι δισεκατομμυρια να φτιαχνουν φαρμες με asic miners τι ρολο παιζουν? Κ αυτοι στο κολπο?

Εκανες ανηθικη προταση σε ανηλικο δλδ; Εστω και οριακα ανηλικο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, NotebookFreak said:

Γιατι κατάλαβαν τη βλακεία το libra.Ανακαλυψαν οτι μπορουν να χρησιμοποιήσουν ήδη υπαρχουσες πλατφόρμες που τρέχουν ..αν θέλεις κάνε τη χαρη στο νεαυτό σου κ ενημερώσου για το blockchain.Χαίρομαι που καποιοι ακόμα έχουν αυτη την εντύπωση για το btc..θα παρω περισσοτερα σε χαμηλή τιμή  :)

Oi καλές σου οι τράπεζες κ μόνο που θέλουν 4ευρώ για να στείλουν εμβασμα στην ελλαδα σε διαφορετική τράπεζα καταλαβαίνεις πόσο χοντρό ειναι το παιχνίδι..

Σε "καλή μεριά" που λένε και στο χωρίο μου. Αλήθεια... τι σκοπεύεις να αγοράσεις με τα btc?

Για το blockchain έχω ενημερωθεί εδώ και καιρό, από αυτούς που το βλέπουν σαν ένα εργαλείο προστασία του απορρήτου των προσωπικών δεδομένων και της ασφάλειας των κάθε είδους νόμιμων συναλλαγών. Ρίξε μια ματιά στο "decentralized identity" της Microsoft https://www.microsoft.com/en/security/business/identity/own-your-identity για να καταλάβεις τι εννοώ.

Όσο για τις τράπεζες, όπως αναφέρω και παραπάνω, είναι επιχειρήσεις που δουλεύει πάρα πολλή κόσμος ... δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, manval είπε

Σε "καλή μεριά" που λένε και στο χωρίο μου. Αλήθεια... τι σκοπεύεις να αγοράσεις με τα btc?

Για το blockchain έχω ενημερωθεί εδώ και καιρό, από αυτούς που το βλέπουν σαν ένα εργαλείο προστασία του απορρήτου των προσωπικών δεδομένων και της ασφάλειας των κάθε είδους νόμιμων συναλλαγών. Ρίξε μια ματιά στο "decentralized identity" της Microsoft https://www.microsoft.com/en/security/business/identity/own-your-identity για να καταλάβεις τι εννοώ.

Όσο για τις τράπεζες, όπως αναφέρω και παραπάνω, είναι επιχειρήσεις που δουλεύει πάρα πολλή κόσμος ... δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα.

Τα πάντα ίσως?Τι ερώτηση είναι αυτή?Δεν έχω σκοπό να αγοράσω κάτι για τα επομενα χρόνια οπότε  αγοράζω btc προς το παρών αν αυτή ειναι η απορια σου.
Για το κόσμο των τραπεζών αδιάφορο (σόρρυ κιολας ,οπως χάθηκαν πολλά επαγγελματα και θα χαθούν και άλλα στο μέλλον)
Επίσης έμαθα οτι το 'νόμιμο' βρωμάει στην χώρα μου εδώ και πολλά χρόνια.
Το 2020 είναι το κερασάκι!
 

Επεξ/σία από NotebookFreak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, SilverMachine said:

Ιστορια καθημερινης τρελας--

Ειμαι σε καποιο σταθμο του υπεραστικου κ περιμενω με τις ωρες το τραινο. Πισω μου καθονται 2 πιτσιρικες. Συζητανε που να πανε να γιορτασουν τα γενεθλια της μιας που κλεινει τα 18. Απο εμφανιση κορυφαιες κ οι 2. Η μια λεει Νερατζιωτισσα, η αλλη Κηφισια. Απο παρεα μαλλον θα βρουν κατι γνωστους εκει που θα πανε αλλα τιποτα σιγουρο, απ οτι λενε. 

Μια κ δεν ειχα τι αλλο να κανω, πλασσαρομαι κ ρωταω ευγενικα την εορταζουσα "Συγνωμη που διακοπτω αλλα, ποσο θα μου κοστιζε να σε πηγαινα εγω καπου να γιορτασεις τα γενεθλια σου με εμενα μονο για ολη τη νυχτα κ να σε επιστρεψω σπιτι σου αυριο?". Γελαει κ μου δειχνει το κινητο της "Ενα Bitcoin". Tην ευχαριστησα για την απαντηση, αρνηθηκα ευγενικα, κ πηγα λιγο πιο κει να τις αφησω ησυχες στην κουβεντα τους.

Ερωτηση προς εσενα--> αν τα κρυπτο ειναι "αερας κοπανιστος" εκανα λαθος που δεν δεχτηκα ταξιδι στον παραδεισο με ανταλλαγμα ψηφιακες φουσκες? Εσυ τι θα εκανες? Θα το εδινες για να το "εδινες"? Η μπας κ κατι ξερει το μικρο κ πηγε να μας πιασει Κωτσους? Η μπας κ ονειρευομαι κρυπτονομισματα πασπαλισμενα με σαντυγι ταξιδια σε τροπικες χωρες? Κ ολοι αυτοι οι Κινεζοι που εχουν σπαταλησει κατι δισεκατομμυρια να φτιαχνουν φαρμες με asic miners τι ρολο παιζουν? Κ αυτοι στο κολπο?

Θες να μας πείς ότι αν είχες ένα bitcoin θα "φίκι-φίκι" την πιστιρίκα? (αυτό είναι τρολλάρισμα)

Για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να σου απαντήσω. Δεν γνωρίζω τα πάντα! Σου εύχομαι μόνο, να μην χρειαστείς "για σοβαρό λόγο" να χρεισιμοποιήσεις τα bitcoins για κάποια συναλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, manval είπε

Απαράδεκτο... Την είχα για πιο σοβαρή εταιρεία το Paypal. Θα κλείσω το λογαριασμό που έχω!

Τα κρυπτονομίσματα χρησιμοποιούνται από κάθε λογής μικρό- και μεγάλο- λωποδύτες. Η χρήση του ενθαρρύνει την εγκληματικότητα και την διαφθορά σε όλα τα επίπεδα της οικονομίας και κοινωνίας.
Είναι μια καλομελετημένη φούσκα-παγίδα. Όλα τα αποβράσματα της κοινωνίας τα χρησιμοποιούν «νομίζοντας» ότι είναι ασφαλής πίσω από την «υποτιθέμενη» ανωνυμία των συναλλαγών. Όμως, όπως λέει και μια παροιμία, ο κλέφτης και ο ψεύτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Λόγο ότι βλέπω πολλοί να "χαμογελάτε", το post δεν είναι τρολλάρισμα... είναι απλά η άποψή μου. Συγνώμη αν δεν ήταν κατανοητό από την αρχή.

 

120388010_10159057325318627_7805903803721625038_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, rudd-o said:

120388010_10159057325318627_7805903803721625038_n.jpg

Από τα γραφεία του ΚΚΕ είναι η φωτογραφία?

13 minutes ago, NotebookFreak said:

Τα πάντα ίσως?Τι ερώτηση είναι αυτή?Δεν έχω σκοπό να αγοράσω κάτι για τα επομενα χρόνια οπότε  αγοράζω btc προς το παρών αν αυτή ειναι η απορια σου.
Για το κόσμο των τραπεζών αδιάφορο (σόρρυ κιολας ,οπως χάθηκαν πολλά επαγγελματα και θα χαθούν και άλλα στο μέλλον)
Επίσης έμαθα οτι το 'νόμιμο' βρωμάει στην χώρα μου εδώ και πολλά χρόνια.
 

Δεν είσαι ο μόνος που δεν έχει σκοπό να αγοράσει κάτι με bitcoin. Και αυτό τελικά είναι το περίεργο. Ενώ υπάρχουν κάποιες "επιχειρήσεις" στην Ελλάδα που δέχονται συναλλαγές με bitcoins (δες https://www.crypto-markets.gr/) ελάχιστοι τις χρησιμοποιούν... γιατί άραγε?

Όσο για τις τράπεζες, μακάρι να χανόντουσαν αλλά νομίζω ότι μαζί με τις κατσαρίδες πιθανών να είναι το μόνο πράμα που θα επιζήσει ακόμη και μετά από πυρηνική καταστροφή... παρόλο που για τις κατσαρίδες δεν είμαι και πολλή σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, manval είπε

Από τα γραφεία του ΚΚΕ είναι η φωτογραφία?

Δεν είσαι ο μόνος που δεν έχει σκοπό να αγοράσει κάτι με bitcoin. Και αυτό τελικά είναι το περίεργο. Ενώ υπάρχουν κάποιες "επιχειρήσεις" στην Ελλάδα που δέχονται συναλλαγές με bitcoins (δες https://www.crypto-markets.gr/) ελάχιστοι τις χρησιμοποιούν... γιατί άραγε?

Όσο για τις τράπεζες, μακάρι να χανόντουσαν αλλά νομίζω ότι μαζί με τις κατσαρίδες πιθανών να είναι το μόνο πράμα που θα επιζήσει ακόμη και μετά από πυρηνική καταστροφή... παρόλο που για τις κατσαρίδες δεν είμαι και πολλή σίγουρος.

Τι περίμενες δηλαδή?Ξεχνάς οτι είμαστε σε ένα πόστ οπου η PAYPAL δέχτηκε τα κρύπτο. Το αν περιμένω απο τα μυαλά του μέσου έλληνα να αντιληφθεί την αξία του BTC είναι άλλο θέμα. Και κανείς δεν σου είπε οτι είναι κατι που θα το υιοθετήσουν μέσα σε μια μέρα όλοι και όλες εκει έξω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, manval είπε

Από τα γραφεία του ΚΚΕ είναι η φωτογραφία?

Δεν είσαι ο μόνος που δεν έχει σκοπό να αγοράσει κάτι με bitcoin. Και αυτό τελικά είναι το περίεργο. Ενώ υπάρχουν κάποιες "επιχειρήσεις" στην Ελλάδα που δέχονται συναλλαγές με bitcoins (δες https://www.crypto-markets.gr/) ελάχιστοι τις χρησιμοποιούν... γιατί άραγε?

Όσο για τις τράπεζες, μακάρι να χανόντουσαν αλλά νομίζω ότι μαζί με τις κατσαρίδες πιθανών να είναι το μόνο πράμα που θα επιζήσει ακόμη και μετά από πυρηνική καταστροφή... παρόλο που για τις κατσαρίδες δεν είμαι και πολλή σίγουρος.

Οταν εγω ειχα btc σε offline wallet του core εσυ ετρεχες σε τσοπαναrave παρτυ της ΚΝΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, NotebookFreak said:

Τι περίμενες δηλαδή?Ξεχνάς οτι είμαστε σε ένα πόστ οπου η PAYPAL δέχτηκε τα κρύπτο. Το αν περιμένω απο τα μυαλά του μέσου έλληνα να αντιληφθεί την αξία του BTC είναι άλλο θέμα. Και κανείς δεν σου είπε οτι είναι κατι που θα το υιοθετήσουν μέσα σε μια μέρα όλοι και όλες εκει έξω.

Δεν είναι "μία μέρα"... είναι 11 χρόνια (https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin)

Όσο για τις προθέσεις της Paypal θα πρέπει να περιμένω λίγο ακόμα μηπως και το όλο project θαφτεί όπως το Libra. Πάντως οι προθέσεις τους είναι εμφανείς... στο site τους γράφουν "There are no service fees when buying or selling cryptocurrency through December 31, 2020"... μετά?

Την εποχή του "πυρετού του χρυσού" στην Αμερική αυτοί που κυρίως πλούτισαν ήταν αυτοί που πουλούσαν κασμάδες και φτυάρια.

8 minutes ago, rudd-o said:

Οταν εγω ειχα btc σε offline wallet του core εσυ ετρεχες σε τσοπαναrave παρτυ της ΚΝΕ

Σύντροφε Μπρέζνιεφ... δεν μου αρέσει το rave. Προτιμώ την όπερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, manval είπε

Δεν είναι "μία μέρα"... είναι 11 χρόνια (https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin)

Όσο για τις προθέσεις της Paypal θα πρέπει να περιμένω λίγο ακόμα μηπως και το όλο project θαφτεί όπως το Libra. Πάντως οι προθέσεις τους είναι εμφανείς... στο site τους γράφουν "There are no service fees when buying or selling cryptocurrency through December 31, 2020"... μετά?

Την εποχή του "πυρετού του χρυσού" στην Αμερική αυτοί που κυρίως πλούτισαν ήταν αυτοί που πουλούσαν κασμάδες και φτυάρια.

σο? 11 Χρόνια για να μιλάμε σε ένα ελληνικό φορουμ τεχνολογικου χαρακτήρα..το ίντερνετ δλδ στην αρχή το είχες σε vdsl , και στο κινητό σου εσύ? Περίμενε όσο θες,δεν θα σου πει κανείς το αντίθετο, απλα οταν θα φθάσει  στο ραντάρ σου θα έχει ενα ακόμα μηδενικο, γιατι θα έχουν μπει όλα τα αρπακτικά εκει μέσα..
 

Επεξ/σία από NotebookFreak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 minutes ago, NotebookFreak said:

σο? 11 Χρόνια για να μιλάμε σε ένα ελληνικό φορουμ τεχνολογικου χαρακτήρα..το ίντερνετ δλδ στην αρχή το είχες σε vdsl εσυ? Περίμενε όσο θες εσυ ,δεν θα σου πει κανείς το αντίθετο, απλα οταν θα φθάσει  στο ραντάρ σου θα έχει ενα ακόμα μηδενικο, γιατι θα έχουν μπει όλα τα αρπακτικά εκει μέσα..
 

Μακάριοι οἱ πτωχοί τῷ πνεύματι, ὅτι αὐτῶν ἐστιν ἡ βασιλεία τῶν κρυπτονομισμάτων.

Επεξ/σία από manval
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι γνώστης πως λειτουργεί το ψηφιακό νόμισμα, και για τον λόγο αυτό παραμένω πολύ επιφυλακτικός στο συγκεκριμένο θέμα. Μπορεί όμως κάποιος να μου εξηγήσει, δεν υπάρχουν κάποιοι κανόνες που διέπουν την οικονομία, για την έκδοση του χρήματος;  Δε θα πρέπει να υπάρχει εξασφάλιση για όλο το ποσό εκδοθέντων νομισμάτων σε χρυσό, που πρέπει να έχει το κράτος; Και υπερβολική έκδοση των νομισμάτων δεν παρουσιάζει προβλήματα στην οικονομία της χώρας; Και στο κάτω κάτω, πλέον και το φυσικό χρήμα δεν έχει καταντήσει ψηφιακό; Ένα μεγάλο μέρος συναλλαγών γίνεται χωρίς φυσικό χρήμα. Είτε με μεταφορά των χρημάτων ανάμεσα σε λογαριασμούς, είτε πληρώνοντας με κάρτα; Μακάρι να κάνω λάθος, αλλά βλέπω πολύ κόσμο, που κυνηγάει εύκολο κέρδος, να χάνει τα λεφτά του ( τα πραγματικά, για τα οποία έχει δουλέψει ) , όταν σκάσει όλη αυτή η φούσκα με το ψηφιακό νόμισμα. Αλλά αυτή είναι η γνώμη μου, και όπως σας είπα μπορεί να κάνω λάθος. Ο καιρός θα δείξει.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 minutes ago, yanyul said:

Δεν είμαι γνώστης πως λειτουργεί το ψηφιακό νόμισμα, και για τον λόγο αυτό παραμένω πολύ επιφυλακτικός στο συγκεκριμένο θέμα. Μπορεί όμως κάποιος να μου εξηγήσει, δεν υπάρχουν κάποιοι κανόνες που διέπουν την οικονομία, για την έκδοση του χρήματος;  Δε θα πρέπει να υπάρχει εξασφάλιση για όλο το ποσό εκδοθέντων νομισμάτων σε χρυσό, που πρέπει να έχει το κράτος; Και υπερβολική έκδοση των νομισμάτων δεν παρουσιάζει προβλήματα στην οικονομία της χώρας; Και στο κάτω κάτω, πλέον και το φυσικό χρήμα δεν έχει καταντήσει ψηφιακό; Ένα μεγάλο μέρος συναλλαγών γίνεται χωρίς φυσικό χρήμα. Είτε με μεταφορά των χρημάτων ανάμεσα σε λογαριασμούς, είτε πληρώνοντας με κάρτα; Μακάρι να κάνω λάθος, αλλά βλέπω πολύ κόσμο, που κυνηγάει εύκολο κέρδος, να χάνει τα λεφτά του ( τα πραγματικά, για τα οποία έχει δουλέψει ) , όταν σκάσει όλη αυτή η φούσκα με το ψηφιακό νόμισμα. Αλλά αυτή είναι η γνώμη μου, και όπως σας είπα μπορεί να κάνω λάθος. Ο καιρός θα δείξει.

Μην μπερδεύεις το ψηφιακό νόμισμα με τις πιστωτικές κάρτες ή τις ηλεκτρονικές συναλλαγές που βασίζονται σε "κανονικό" χρήμα, με τα κρυπτονομίσματα.

Πάντως, αυτή η είδηση https://www.newmoney.gr/roh/palmos-oikonomias/europi/psifiako-evro-giati-i-ekt-viazete-na-vgali-to-diko-tis-bitcoin/ ,που βγήκε πριν λίγες ώρες, ίσως δώσει σε κάποιους να "κατανοήσουν"  πιο είναι το παρόν και το μέλλον των κρυπτονομισμάτων. Η λέξη κλειδί είναι το πρώτο συνθετικό, το "κρύπτο"... αυτό θα σκάσει σαν φούσκα.

Επεξ/σία από manval
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, bahamut_zero είπε

Εκανες ανηθικη προταση σε ανηλικο δλδ; Εστω και οριακα ανηλικο;

Που την ειδες την ανηθικη προταση κ που το ειδες το ανηλικο? 

3 ώρες πριν, manval είπε

Θες να μας πείς ότι αν είχες ένα bitcoin θα "φίκι-φίκι" την πιστιρίκα? (αυτό είναι τρολλάρισμα)

Για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να σου απαντήσω. Δεν γνωρίζω τα πάντα! Σου εύχομαι μόνο, να μην χρειαστείς "για σοβαρό λόγο" να χρεισιμοποιήσεις τα bitcoins για κάποια συναλλαγή.

Ειμαι υπερ των κρυπτο αλλα επειδη σου την πεσαν ολοι παρεα δεν θελω να πω κατι, παρα μονο να παρω παραπανω αποψη. Αρκετα σε κραξαν ολοι. δεν χρειαζεσαι αλλον εναν. Κριμας που δεν μπορεις να απαντησεις- θαχε πλακα σε τετοιες ακραιες καταστασεις.

2 ώρες πριν, rudd-o είπε

Οταν εγω ειχα btc σε offline wallet του core εσυ ετρεχες σε τσοπαναrave παρτυ της ΚΝΕ

ΤΣΟΠΑΝΑRAVE!!! Oυαχαχαχαχα!!!! Παει τα σκουπησαμε τα πατωματα κ σημερα!!!

1 ώρα πριν, manval είπε

Μην μπερδεύεις το ψηφιακό νόμισμα με τις πιστωτικές κάρτες ή τις ηλεκτρονικές συναλλαγές που βασίζονται σε "κανονικό" χρήμα, με τα κρυπτονομίσματα.

Πάντως, αυτή η είδηση https://www.newmoney.gr/roh/palmos-oikonomias/europi/psifiako-evro-giati-i-ekt-viazete-na-vgali-to-diko-tis-bitcoin/ ,που βγήκε πριν λίγες ώρες, ίσως δώσει σε κάποιους να "κατανοήσουν"  πιο είναι το παρόν και το μέλλον των κρυπτονομισμάτων. Η λέξη κλειδί είναι το πρώτο συνθετικό, το "κρύπτο"... αυτό θα σκάσει σαν φούσκα.

Εδω να σε διορθωσω-- δεν υπαρχει "πραγματικο" χρημα, "κανονικο" χρημα, η νομισμα που να βασιζεται σε χρυσο (εκτος ελαχιστοτατων εξαιρεσεων). Ολα ειναι ηδη "ψευτικα" (πληθωριστικα) κ βασιζονται αποκλειστικα στην επιβολη τους απ το κρατος. 

Α! Κ ειναι ΙΔΙΩΤΙΚΑ (οχι δημοσια) νομισματα που τσαμπουκα μας επιβαλει το κρατος (οχι δικα του).

Οποτε αν το καλοσκεφτεις, τα κρυπτο δεν ειναι παρα το "επομενο βημα"....

Κ το "κρυπτο" δεν λεει τιποιτα. Ηδη ολες οι μεγαλες εταιριες εχουν καποιο ειδος δικο τους "νομισμα" για το σαιτ τους, που αργα η γρηγορα θα το βγαλουν κ παραεξω. Ολα αυτα θα χρειαστουν καποιο chain να λειτουργησουν παραεξω. Αρα κ να πεθανει ενα, θα βγουν δυο, τρια...

Επεξ/σία από SilverMachine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...