Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

AC unity, μολις το ξεκινησα. ΟΥΑΟΥ! Τοσο καιρο ουτε crackarismeno δεν εμπαινα στον κοπο να το κατεβασω απο τις κακες κριτικες που ειχα δει. Μετα απο κατι λιγοτερο απο 5 ωρες (ναι ok, τοσο προλαβα να παιξω), εχω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα AC (και μολίς 10€ στο steam).  Τα animations ειναι απιστευτα, τα γραφικα παιζει να ειναι τα καλυτερα (πιο ρεαλιστικα) της σειρας, το Παρισι ειναι απλα επικα πανεμορφο! Τωρα απο σεναριο δεν ξερω τι παιζει, μιας και τωρα το αρχισα, αλλα hey, ποιο αλλο ac ειχε καλο σεναριο μετα το 1 & 2? 

Πολυ αδικες οι κριτικες που πηρε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, strawman είπε

AC unity, μολις το ξεκινησα. ΟΥΑΟΥ! Τοσο καιρο ουτε crackarismeno δεν εμπαινα στον κοπο να το κατεβασω απο τις κακες κριτικες που ειχα δει. Μετα απο κατι λιγοτερο απο 5 ωρες (ναι ok, τοσο προλαβα να παιξω), εχω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα AC (και μολίς 10€ στο steam).  Τα animations ειναι απιστευτα, τα γραφικα παιζει να ειναι τα καλυτερα (πιο ρεαλιστικα) της σειρας, το Παρισι ειναι απλα επικα πανεμορφο! Τωρα απο σεναριο δεν ξερω τι παιζει, μιας και τωρα το αρχισα, αλλα hey, ποιο αλλο ac ειχε καλο σεναριο μετα το 1 & 2? 

Πολυ αδικες οι κριτικες που πηρε.

Να τον ακούς τον heybro είμαι στο 40% και το παιχνίδι είναι εξαιρετικό και πανέμορφο κυρίως στα textures και μέσα στα παλάτια. Πολύ καλή δουλειά. Έχει πραγματικά πάρα πολλά πράγματα να κάνεις και το story όλα τα λεφτά. Η καλύτερη υποστήριξη UW που έχω δει ακόμα και στα cut scenes 21:9 είναι. Βάλε και reshade το ανέφερα στο θέμα του unity σε stock βγάζει μια ασπριλα και χάνει στο contrast δες τις εικόνες που έβαλα στο θέμα και αν έχεις απορίες στείλε μου. 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/522313-assassins-creed-unity/?page=158

Επεξ/σία από Heybro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 minutes ago, Heybro said:

Να τον ακούς τον heybro είμαι στο 40% και το παιχνίδι είναι εξαιρετικό και πανέμορφο κυρίως στα textures και μέσα στα παλάτια. Πολύ καλή δουλειά. Έχει πραγματικά πάρα πολλά πράγματα να κάνεις και το story όλα τα λεφτά. Η καλύτερη υποστήριξη UW που έχω δει ακόμα και στα cut scenes 21:9 είναι. 

Καλυτερο απο το ACo κατα την αποψη μου, σχεδον στα παντα. Νταξει μαχες και customization ειναι καπως μπροστα το ACo, αλλα μιλαμε για παιχνιδι του 2014!! To ACo ειναι πολυ repepetive, εκτος αν ακολουθησεις το κεντρικο story που ειναι καλο. 

Eπισης, αρκετα ελαφρυ σε CPU παρα την πλειαδα NPC's. Το CPU ειναι semi idle σε ολο το game και εχω πανω κατω το ιδιο framerate με το ACO, μονο που στο ACO βαραει και 80αρια+ usage. 

Επεξ/σία από strawman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, strawman είπε

Καλυτερο απο το ACo κατα την αποψη μου, σχεδον στα παντα. Νταξει μαχες και customization ειναι καπως μπροστα το ACo, αλλα μιλαμε για παιχνιδι του 2014!! To ACo ειναι πολυ repepetive, εκτος αν ακολουθησεις το κεντρικο story που ειναι καλο. 

Eπισης, αρκετα ελαφρυ σε CPU παρα την πλειαδα NPC's. Το CPU ειναι semi idle σε ολο το game και εχω πανω κατω το ιδιο framerate με το ACO, μονο που στο ACO βαραει και 80αρια+ usage. 

Ναι το origins μπορει σε τοπια να ηταν επος και να μην το χορταινες αλλα το unity overall ειναι καλυτερο. Κυριως στο story που το origins ηταν καθαρη ιστορια εκδικησης με λιγο πασπαλισμα απο κλεοπατρες και καισαρες. To cpu οντως κοιματε και χωρις msaa τα fps ειναι σταθερα σε οτι και αν δειχνει η οθονη. 80% cpu usage με 8700k? Εισαι σιγουρος? Γιατι στα 30 ημουν αλλα λογικα αν παιζεις σε 100+fps θα βαραει αρκετα παραπανω για να κρατησει την 1080ti.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, Heybro said:

Ναι το origins μπορει σε τοπια να ηταν επος και να μην το χορταινες αλλα το unity overall ειναι καλυτερο. Κυριως στο story που το origins ηταν καθαρη ιστορια εκδικησης με λιγο πασπαλισμα απο κλεοπατρες και καισαρες. To cpu οντως κοιματε και χωρις msaa τα fps ειναι σταθερα σε οτι και αν δειχνει η οθονη. 80% cpu usage με 8700k? Εισαι σιγουρος? Γιατι στα 30 ημουν αλλα λογικα αν παιζεις σε 100+fps θα βαραει αρκετα παραπανω για να κρατησει την 1080ti.

Για το ac origins λεω, ναι, μεσα στην αλεξανδρια βαραει 80αρια +. Αντιστοιχα στο unity μπροστα στο παλατι που εχει 15πλασια NPC's ειμαι 35%..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, strawman είπε

Για το ac origins λεω, ναι, μεσα στην αλεξανδρια βαραει 80αρια +. Αντιστοιχα στο unity μπροστα στο παλατι που εχει 15πλασια NPC's ειμαι 35%..

Για 100+ fps ομως ετσι? Λογικο το βρισκω το origins ειναι το πιο core hungry παιχνιδι αυτη τη στιγμη καταπινει 12threads για την πλακα του χωρις λογο κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά είχε διαφορά θέματα τεχνικής φύσης όταν είχε βγει. 

Επίσης όταν τα έχεις παίξει όλα στη σειρά καθώς βγαίνουν κάπου έχεις κουραστεί οπότε μετράει και αυτό στις κριτικές. 

Και εγώ που τα είχα παίξει αρκετά μετά αφού βγήκε, με τα προβλήματα λυμένα και καιρό μετά από το τελευταίο της σειράς που είχα παίξει μια χαρά μου είχε φανεί. Εκτός ίσως από το χειρισμό που πιστεύω μπορούσε και καλύτερα. 

Για κάτω από 2€ που το είχα πάρει κιόλας ήταν άψογο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Crash Bandicoot 1

 

maxresdefault.jpg

 

Ενα εξαιρετικο παιχνιδι απο τους μετρ της Naughty Dog. Παιχνιδι για γερους παιχτες με ατσαλινα νευρα και αντανακλαστικα. Το καθε level εργο τεχνης και ξεχωριστο. Αρκετοι αρχηγοι οι μονοι ευκολοι στο παιχνιδι. Οσοι πατε για το 105% προσοχη υπαρχει ενα glitch πρεπει πρωτα να παρετε το διαμαντι και την πλατινα στο Stormy Ascent και μετα να παιξετε τον cortex αλλιως μενει στο 104%. Το εμαθα μετα που πηρα το platinum στο Stormy Ascent. Εχει καποια levels που ο χρονος ειναι οριακος ενα λαθος μια καθυστερηση και παει ο σταυρος. Το Stormy Ascent το οποιο με δυσκολεψε περισσοτερο απο καθε πιστα πρεπει να την επαιξα 30-35 φορες(εχασα 8 φορες στο τελος με τα 3 πουλια) ο χρονος του ειναι ανετος το θεμα ειναι να το τερματισετε γιατι εχει τοσα εμποδια και τοσοι παραμετροι για να κανετε ενα λαθος που θα σας στειλει στην αρχη. Στον τεχνικο τομεα η Vicarious Visions εχει κανει απιστευτη δουλεια. Πραγματικα το καλυτερο remake που εχω παιξει και 60fps που και 10ωρες να λιωσετε δεν θα καταλαβετε τιποτα. Το Ultrawide μοναδικο σε ολα τα levels προσθετει παρα πολυ στο immersion ενα μεγαλο μπραβο στο WSGF για το Mod. Απλα παιξτε το μην το χασει κανεις. 10/10

 

Εβγαλα 136 φωτογραφιες σε ολο το παιχνιδι αρκετες τις εχω και για wallpapers

https://postimg.cc/gallery/i6wo5fwk/

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τον τελευταίο καιρό έχω πάρει φωτιά. Με γνώμονα να παίζω κυρίως τα παιχνίδια που μου έχουν δωθεί τσάμπα και αραχνιάζουν.

The Banner Saga 3: Απλή αναφορά, περισσότερες πληροφορίες στο νήμα, φυσικά είναι πολύ καλό. Κυνηγάω το 100% τώρα.

Tacoma (HB Φεβρουαρίου): Adventure σε ένα διαστημικό σταθμό, όπου προσπαθείς να ανακαλύψεις τι έκανε το πλήρωμα μετά από ένα ατύχημα. Εξερευνώντας και ανακαλύπτοντας ηχητικές καταγραφές και κάποια προσωπικά είδη του πληρώματος. Η εξέλιξη είναι γραμμική και κρατάει περί τις 4 ώρες. Φυσικά υπάρχει και κακός καπιταλισμός και SJW πινελιές.  Η μόνη δυσκολία που έχει είναι ότι πρέπει να ψάξεις τα πάντα και δεν είναι πάντα τόσο εμφανή.
Τα γραφικά του είναι καλά, έχουν πολλές λεπτομέρειες, η ατμόσφαιρα είναι πολύ πειστική για δ.σταθμό, απλά η υφή τους μου φάνηκε σαν παιχνιδιού του 2012, όχι ενός περυσινού. Πολύ καλή και η αναπαράσταση των συνθηκών μηδενικής βαρύτητας. Σε γενικές γραμμές παίζεται.

The Norwood suite (HB Φεβρουαρίου):  Και αυτό adventure και w/s. Αυτοβαφτίζεται στη σελίδα του και σαν σουρεαλιστικό.... Πας για διαμονή σε ένα ξενοδοχείο, που διοργανώνεται ένα μουσικό πάρτυ, και ανακαλύπτεις διάφορα για αυτή τη βραδιά, το πως εξαφανίστηκε ο ιδιοκτήτης του κτηρίου που ήταν συνθέτης και αυτός και προσπαθείς να περάσεις την πόρτα για να μπεις στο πάρτυ. Καλά γραφικά, ωραία απεικόνιση της έπαυλης, καλή μουσική (είναι και γούστα αυτά) και αρκετοί διάλογοι. Σα δυσκολία.....δεν υπάρχει δυσκολία. Τα αντικείμενα που πρέπει να βρεις φωσφορίζουν, είναι τα μοναδικά που αλληλεπιδράς και όλη η εξέλιξη γίνεται με αφελής ατάκες του τύπου "Ξένε σε ευχαριστώ για το μαγιώ που μου έδωσες, πάρε το κλειδί του δωματίου μου"
Κρίμα.

Off-Peak: Είναι δωρεάν στον ατμό, και είναι ο πρόγονος του The Norwood suite. Το είδα που το έγραφαν και το κατέβασα από περιέργεια. Και είναι καλύτερο. Σε αυτό τουλάχιστον, είχαν την αυτογνωσία ότι δεν μπορούν να φτιάξουν κάτι στοιχειωδώς δύσκολο. Οπότε δεν σκέφτηκαν ιστορία και τα σχετικά, μπαμ σου πετάνε κατευθείαν το τι πρέπει να κάνεις, να βρεις 6-7 κομμάτια ενός σκισμένου εισιτηρίου τραίνου, στο σταθμό, σε εμφανή σημεία.
Θες να κάνεις speedrun, μπορείς, θες να πας αργά, μπορείς, θες να φας πίτσα, μπορείς. 
Μέτρια γραφικά χωρίς να ενοχλούν, και πιο καλή μουσική. Επίσης δεν μπορείς να σώσεις. Άλλωστε είναι πολύ σύντομο.
Συνίσταται για όσους κυνηγάνε επιτεύγματα, άκοπο και γρήγορο 100%.

Shadowrun returns: Είχε δωθεί δωρεάν κάπου, πρόσφατα, δεν είμαι σίγουρος που.  Το είχα καιρό στο στόχαστρο αλλά για διάφορους λόγους δεν το αγόρασα ποτέ.  Ωραία η κεντρική σεναριακή ιδέα, αν πεθάνω βρες το δολοφόνο μου, το πως εξελίσσεται εντάξει δεν παίρνει και βραβείο. Καλογραμμένοι και οι διάλογοι. Αλλά είτε απαντήσεις με τον ένα τρόπο είτε με τον άλλον, δεν έχει επιπτώσεις, η ιστορία είναι απολύτως γραμμική. Οπότε τίθεται το ερώτημα αν είναι όντως RPG. Μπορείς να διαλέξεις τα όπλα σου (ωραία ποικιλία), τις ικανότητές σου, την ομάδα σου, ως εκεί.
Επίσης μου φάνηκε μικρό, περίμενα 3-4 αποστολές ακόμα, έστω και προαιρετικές. 
Οι μάχες με τους γύρους είναι αρκετά καλές, δεν είναι πολύ περίπλοκες βέβαια αλλά  είναι καλά σχεδιασμένες νομίζω. Συνήθως ο αντίπαλος επιτίθεται πρώτος, πρέπει να καθαρίσεις 2-3,4 δωμάτια ή ορόφους με την ίδια ομάδα( και τις απώλειες). Και η ΑΙ καλούτσικη είναι, πχ επικεντρώνεται σε ένα κάποιον χτυπημένο για να τον ξεκάνει. Σε συνδυασμό με τη μη ύπαρξη επιτευγμάτων, το ευχαριστήθηκα πολύ, το έπαιξα όπως ήθελα.
Η ατμόσφαιρα καλούτσικη, τα γραφικά κάπως παλιά αλλά εντάξει, η μουσική κακή. Ευτυχώς που σπάει τη μονοτονία ο ήχος μια ριπής ή μιας χράπα χρούπα.
Η τακτική να δίνουν δωρεάν παιχνίδια για να τσιμπάει ο κόσμος, εδώ έπιασε, θα αγοράσω σύντομα τις συνέχειες του.

NBA Playgrounds (HB Μαίου): Αρχίζουμε από το γεγονός ότι δεν αναγνωρίζει όλα τα χειριστήρια, λένε ψέματα στο steam, και έφαγα μια ώρα για να το 
Λοιπόν φαινομενικά είναι ένα arcade παιχνίδι 2-2 μπάσκετ διπλό, πως ήταν το NBA Jam προ πολλών ετών. Δεν υπάρχουν βήματα, δεν υπάρχει φάουλ, δεν υπάρχει ασίστ σαν στατιστικό. Στην πράξη είναι παιχνίδι καρτών, τα νούμερα της κάρτας είναι αυτά που μετράνε. Έχεις 5 στο κάρφωμα, είτε κάνεις τριπλή πιρουέτα και σε μαρκάρουν 2, είτε είσαι μόνος και κάνεις απλό κάρφωμα, οι πιθανότητες επιτυχίας είναι οι ίδιες.  Οπότε κάτι κατσαπλίαδες σαν τον Γκρίφιν μπορεί να είναι πιο χρήσιμοι από παίχτες θρύλους σαν τον Σακίλ.
Έχει κάποια τουρνουά, σειρές αγώνων, που πέρα από τη νίκη πρέπει να κάνεις και κάποια πρόκληση, 2 καρφώματα, 12 δίποντα κ.α.
Έγραψα πόσο δύσκολο είναι να πάρεις ριμπάουντ στο νήμα του, το παιχνίδι σε κλέβει ωμά. Και γενικά αν προσπαθήσεις να παίξεις άμυνα, να τους πιέσεις για να πετύχεις τις προκλήσεις πχ τη διαφορά 25 πόντων, το παιχνίδι σε τιμωρεί με αυτόν τον τρόπο. Φυσικά η ΑΙ είναι χαζή, θέλει τρίποντο να ισοφαρίσει και δεν σουτάρει καν, ή στο δίδυμο Σακ-Άιβερσον τα τρίποντα τα βαράει ο Σακίλ...
Οπτικά έχει μερικές χαρακτηριστικές κινήσεις συγκεκριμένων παιχτών και στα καρφώματα υπάρχει ποικιλία κινήσεων. Ο ρυθμός που σου δίνει κάρτες είναι πολύ αργός, ακόμα μου λείπουν πάνω από 100 παίχτες. Δεν υπάρχει Μπάρκλει και δεν υπάρχει ούτε ο Μιχαήλ Ιορδάνης. Για να φτάσω το 100% χρειάστηκα 12 ώρες περίπου.
Συνολικά, όσο το έβλεπα μπασκετικά εκνευριζόμουν απίστευτα. Στο τέλος κάθε αγώνα όμως έλεγα, ας παίξω έναν ακόμα- για να ξανά εκνευριστώ 😁 , είναι εθιστικό το άτιμο.

Επεξ/σία από G.TH.
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Last Inua (2014)

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± last inua

Ενα πολυ ωραιο πλατφορμακι που βρηκα στο steam για €1,74 και ειπα γτ οχι :)

Θυμιζει πολυ το διαμαντι Never Alone στο ολο concept. 

Πολυ ωραια χρωματα, περιβαλλον και ευκολοι γριφοι. Οτι πρεπει για το καλοκαιρι

που συνηθως δεν υπαρχει και πολυ ορεξη για "βαρυά" παιχνιδια. Δειτε το οπωσδηποτε.

To game το ετρεξα σε ultrawide 100fps απροβληματιστα. Εννοειται οτι, platform game = ultrawide :)

Tip. Για uw, κατεβαστε το borderless gaming απο δω https://github.com/Codeusa/Borderless-Gaming/releases

και ανοιξτε την εφαρμογη πριν το παιχνιδι. Have fun οπως ειχα και γω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, firepc είπε

Last Inua (2014)

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± last inua

Ενα πολυ ωραιο πλατφορμακι που βρηκα στο steam για €1,74 και ειπα γτ οχι :)

Θυμιζει πολυ το διαμαντι Never Alone στο ολο concept. 

Πολυ ωραια χρωματα, περιβαλλον και ευκολοι γριφοι. Οτι πρεπει για το καλοκαιρι

που συνηθως δεν υπαρχει και πολυ ορεξη για "βαρυά" παιχνιδια. Δειτε το οπωσδηποτε.

To game το ετρεξα σε ultrawide 100fps απροβληματιστα. Εννοειται οτι, platform game = ultrawide :)

Tip. Για uw, κατεβαστε το borderless gaming απο δω https://github.com/Codeusa/Borderless-Gaming/releases

και ανοιξτε την εφαρμογη πριν το παιχνιδι. Have fun οπως ειχα και γω!

Εφυγε αγορά για κάτι τέτοια πεθαινω είναι τα αγαπημένα μου και σε UW θα είναι κορυφή ότι έχεις από τέτοια πρότεινε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Εφυγε αγορά για κάτι τέτοια πεθαινω είναι τα αγαπημένα μου και σε UW θα είναι κορυφή ότι έχεις από τέτοια πρότεινε. 

Κριμα που τελειωσε η προσφορα σημερα στις 8

Τωρα εχει €7 :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, firepc είπε

Κριμα που τελειωσε η προσφορα σημερα στις 8

Τωρα εχει €7 :(

Δεν πειράζει αν ξανά παίξει προσφορά θα το έχω στα υπόψιν. Ακόμα το ori δεν έχω παίξει άσε. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dishonored Death of the Outsider

Το βρήκα πολύ καλό. Εκτός από το γνωστό καλό gameplay κλείνει και σεναριακά τη σειρά επομένως το θεωρώ απαραίτητη αγορά.

Είναι 5 αποστολές, καλοσχεδιασμένες, με highlight ασφαλώς την 3η. Γύρω στις 10-12 ώρες αν τα εξερευνήσεις όλα. Ωραίες οι νέες δυνάμεις αν και θα ήθελα το Semblance να είχε περισσότερη χρήση.

Υπάρχουν δευτερεύοντα objectives αλλά το chaos δεν επηρεάζει τόσο τη πόλη και τη συμπεριφορά των NPCs όσα στα προηγούμενα. 2 endings που ουσιαστικά επιλέγεις λίγο πριν το τέλος του παιχνιδιού.

Γραφικά-ήχος στα γνωστά καλά επίπεδα.

Headlander

Διασκεδαστικό 2D platform από την Double Fine. Όμορφα γραφικά-ήχος και ατμόσφαιρα-χιούμορ όπως μας έχει συνηθίσει η εταιρεία. Ωραία ιδέα να κινείς το κεφάλι και γενικά τα puzzle είναι καλοσχεδιασμένα. Για τις 6-7 ώρες του αξίζει, ειδικά για τους φίλους του είδους.

Black: The Fall

Στο στυλ των Limbo-Inside από Ρουμάνικο studio σε συνεργασία με την Square Enix. Γύρω στις 3 ώρες, με ωραία puzzle και ατμόσφαιρα. Μια καλή πρόταση αλλά μόνο σε εκπτώσεις.

Ken Follett's The Pillars of the Earth

Πολύ καλή δουλειά από την Daedalic. Εξαιρετικά γραφικά-ήχος-voice cast και η ατμόσφαιρα πολύ καλή. Δεν είναι κλασσικό adventure. Υπάρχει ένα υποτυπώδες inventory αλλά οι γρίφοι είναι τυπικοί . Όλη η δουλειά γίνεται με τους διαλόγους και τις επιλογές τους. Το θεωρώ πιο πιστή μεταφορά του βιβλίου σε σχέση με τη σειρά της TV.  Γύρω στις 15-20 ώρες που αξίζουν. Μακάρι να δούμε και τα άλλα βιβλία του Follett σε παρόμοιες μεταφορές.

Titanfall 2 campaign

Δεν με ενδιαφέρει το multi αλλά το campaign το βρήκα διασκεδαστικό αν και μικρό (6-7 ώρες). Ωραίες οι αποστολές, τα όπλα και γενικά το interaction με τον Titan. Αξίζει ένα πέρασμα.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος @Despotas, δεν ηξερα τα Headlander και Black: The Fall

Ειδικα το Black: The Fall θα το τσεκαρω σιγουρα καποια στιγμη! Μου φανηκε ενδιαφερον και εννοειται οτι Limbo και Inside μεγαλη αγαπη, οπότε το γουσταρω αυτο το concept

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...