Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Φαίνεται πολύ καλό, θα το δοκιμάσω.

Ξέρεις αν αξίζει και το Back to Bed της ίδιας εταιρίας;

Δεν το έχω παίξει. Από τα video βλέπω βέβαια παρόμοιο στυλ γραφικά-gameplay.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Despotas είπε

Figment:

https://store.steampowered.com/app/493540/Figment/

Ισομετρικό puzzle παιχνίδι με ωραία γραφικά και εξαιρετική μουσική-voice cast.

Ουσιαστικά πρόκειται για ένα ταξίδι μέσα στο ανθρώπινο μυαλό και τις φοβίες-εφιάλτες του.

Οι μάχες πολύ απλές, τα puzzle πιο σύνθετα και με ωραία ποικιλία αλλά σαφώς ο βαθμός δυσκολίας είναι μικρός.

Ένα ευχάριστο διάλειμμα 6-7 ωρών που πιστεύω αξίζει ένα playthrough. Υπάρχει και free demo στο Steam.

Εξαιρετικο και δεν το ηξερα. Θα παιχτει με συνοπτικες διαδικασιες πανεμορφο art.

2 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Φαίνεται πολύ καλό, θα το δοκιμάσω.

Ξέρεις αν αξίζει και το Back to Bed της ίδιας εταιρίας;

Αρκετα καλο το παιζω στο android και σιγουρα αξιζει να του δωσεις μια ευκαιρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Assassin’s Creed Rogue[100%]

assasins-creed-rogue.jpg

Aκομα ενα πολυ καλο AC απολαυστικο επικο μουσικαρα με παρα πολυ καλα γραφικα ακομα και σημερα. Στο ιδιο μηκος με το black flag χρησιμοποιει ιδια mechanics τα οποια βελτιωνει και εξελίσσει σε μεγαλο βαθμο. Απο ιστορια δεν θα σου δωσει την αισθηση πειρατης που ειδαμε στο black flag αντιθετως θα μας δειξει και τις 2 μεριες των Assassins και των Templars. Θα μου πειτε μα εμεις ειμαστε Assassins. Οντως ειμαστε μεχρι πριν το πρωτο μισο της ιστοριας μας και κατι συμβαινει και γινομαστε templars και εναντιονομαστε στους Assassins. Μου αρεσε και αυτη η οπτικη που δεν ειδα στα αλλα AC που επαιξα και δειχνει οτι δεν ειναι ολα ασπρο-μαυρο με καμια φατρια. 


Στα του performance απλα δεν εχω λογια. Απλα εξαιρετικο παταει στη μηχανη γραφικων του black flag και προσθετει πολλα στοιχεια τα οποια τα αγαπησα. Οι βολτες με το καραβι στα παγωμενα μερη της Ανταρκτικης ποτε δεν ηταν ομορφοτερες. Ανταρκτικη-Πρασικη κοιλαδα-Νεα Υορκη. Η ποικιλια του κοσμου του παιχνιδιου δεν θα μας αφησει να βαρεθουμε ουτε λεπτο. Ειδικα η Ανταρκτικη με τα παγωμενα της τοπια η τις χιονοθυελλες μαζι με το βορειο σελας ειναι το κατι αλλο. Πολυ πραμα απο loot τα οποια θα μας δωσουν μερικες πολυ ομορφες στολες. Το οπλοστασιο μας εμπλουτιζετε απο αυτο του black flag και εχουμε βομβες υπνου-τρελας-πυροτεχνηματων συν αυτα που ειδαμε στο black flag. Tα legendary battles πιο επικα απο ποτε ο κακος χαμος απο ολοκληρους στολους συν τα θρυλικα πλοια. Το παιχνιδι ετρεχε μονιμα 60αρι ακατεβατο με βουτυρο κινηση με την καρτα να κοιματε και μαζι με το reshade εδειξε την ομορφια του σε καθε σκηνη. Απλα παιξτε το οσοι το εχετε προσπερασει. 9/10 overall.

Τραβηχτηκαν 589 φωτογραφιες σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου.

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

header.jpg?t=1547321158

A Story About My Uncle:

Το πρώτο παιχνίδι που διάλεξα να παίξω μόνη μου στο πρώτο μου pc (που έφτιαξα πρόσφατα). Χάρηκα όταν μπήκε δωρεάν στο steam γιατί το είχα βάλει καιρό στο μάτι αλλά προφανώς δεν μπορούσα να παίξω. Έχει μικρή διάρκεια, συνήθως 2-3 ώρες αλλά εμένα μου πήρε λίγο πάνω από 4 ίσως επειδή χάζευα αρκετά τριγύρω μου. Μου άρεσε πάρα πολύ η ατμόσφαιρα και το art, η μουσική και η απλή αλλά όμορφη ιστορία του. Η όλη ιδέα με το parkour είναι κάτι που δεν είχα ξαναδεί ποτέ μου οπότε θα πω ότι με ενθουσίασε αμέσως και με έκανε να κολλήσω και να μην θέλω να το κλείσω.

Η ιστορία ξεκινάει με τον πρωταγωνιστή μας, ο οποίος λέει μια ιστορία στην κόρη του. Αφορά μια περιπέτειά του όταν πήγε να βρει τον θείο του τον Φρεντ. Ο θείος ήταν εφευρέτης, μελετητής και εξερευνητής που διψούσε να μάθει, να γνωρίσει και να καταλάβει τον κόσμο γύρω του (ή από κάτω του.) Ο πρωταγωνιστής μας τον ακολουθεί σε μια από τις εξορμήσεις του καθώς ο Φρεντ μοιάζει να έχει εξαφανιστεί για περισσότερο καιρό από ότι συνηθίζει.

Γνωρίζεις μια πολύ ενδιαφέρουσα φυλή, 4 διαφορετικά μέρη (από τα έγκατα της γης ως και τον ουρανό) και μαθαίνεις τις ικανότητές σου αρκετά νωρίς στο παιχνίδι. Κυρίως χρησιμοποιώντας ένα grapple και thrusters προσπαθείς να ακολουθήσεις τα χνάρια του Φρεντ, περνώντας τα διάφορα puzzles. Τα περισσότερα ήταν κατανοητά, μερικά ήθελαν λίγη τύχη (τουλάχιστον για μένα) και μόνο 2 μπορώ να πω ότι μου φάνηκαν λίγο περίεργα (εκτός αν εγώ δεν βρήκα τον σωστό τρόπο να περάσω ευκολότερα απέναντι). Ο κόσμος που έχουν δημιουργήσει είναι απλά πανέμορφος και θεωρώ ότι είναι το 80% του παιχνιδιού. Θα το πρότεινα σε άτομα που έχουν το πείσμα και την όρεξη να παίξουν ξανά και ξανά το ίδιο σημείο ενός παιχνιδιού χωρίς να θέλουν να σπάσουν το ποντίκι :P 

9/10 από εμένα και ελπίζω να βγάλουν sequel ή κάτι παρόμοιο. :)

P.S. Είναι το πρώτο μου game review οπότε ελπίζω να είναι καλό και να μην σας κούρασα. Θα ξεκινήσω να διαβάζω τις σελίδες προς τα πίσω για να δω τι έχετε παίξει και να μεγαλώσει ακόμα περισσότερο η wishlist! :) 

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

images?q=tbn:ANd9GcQ50hsjflaqIDaGaAXJJgC

Back to Bed

Με αφορμή τις συζητήσεις σας για το Back to Bed είπα να το κατεβάσω μιας που το είχα στη συλλογή του steam.
Για την ιστορία τo steam το έδινε δωρεάν για δυο ημέρες το Σεπτέμβριο του 2017.

Το παιχνίδι έχει ως εξής. Ο Bob πάσχει από ναρκοληψία και υπνοβατεί συνεχώς στις αρχιτεκτονικές ψευδαισθήσεις
του Escher και κινδυνεύει να γκρεμοτσακιστεί ή να πέσει στις παγίδες του Dali.  Εμείς πρέπει να χειριστούμε το
τετράποδο υποσυνείδητο του και με τη βοήθεια του Magritte προσπαθούμε να τον καθοδηγήσουμε να βρει την πόρτα
για το κρεβάτι του.   Αυτό συμβαίνει σε δυο ενότητες των 15 επιπέδων  (30 συνολικά)   και όταν τα καταφέρουμε
ξεκλειδώνουμε την επιλογή Nightmare οπότε έχουμε τα ίδια επίπεδα με άλλο βαθμό δυσκολίας. Δηλαδή συνολικά το
παιχνίδι έχει 60 επίπεδα.

Τελείωσα τα 60 επίπεδα του σε περίπου πέντε ώρες καθώς είμαι λίγο σπασαρχίδης με τα κολλήματα μου. Κάποιος
σοβαρός παίχτης δε θα χρειαστεί νομίζω παραπάνω από ένα τρίωρο... και πολύ λέω. Παρόλο που τα γραφικά του
βασίζονται σε τρεις μεγάλους σουρεαλιστές καλλιτέχνες(Escher, Dalí, Magritte) δεν υπάρχει κάτι ανάλογο στην
ουσία και στους γρίφους του παιχνιδιού.

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Planet Alpha

Ισως απο τα πιο ομορφα ταξιδια που θα σας προσφερει ενα platform παιχνιδι. Το παιχνιδι ξεκιναει με εναν αστροναυτη ο οποιος ειναι κουρασμενος και βρισκεται σε εναν αγνωστο πλανητη. Αυτοι ειμαστε εμεις. Στο ταξιδι μας μεχρι το τελος θα συναντησουμε τον απεραντο πολυχρωμο και ιδιομορφο κοσμο του πλανητη Alpha και θα γνωρισουμε τους εισβολεις οι οποιοι ειναι ρομποτ που ηρθαν στον πλανητη ωστε να εξορυξουν τους πορους του και να τον καταστρεψουν. Στη διαρκεια του παιχνιδιου θα μας βοηθησουν ολα τα πλασματα του πλανητη στην εξοντωση των ρομποτ. Οι δυναμεις μας ειναι ελαχιστες. Εχουμε τη δυνατοτητα να μετακινουμε το χρονο στη διαρκεια ολης της ημερας οπως και να μετακινουμε διαφορα αντικειμενα. Μεσα στην απλοτητα του ομως προσφερει ενα αλησμόνητο ταξιδι που θα μας μεινει αξεχαστο. Η καθε στιγμη του παιχνιδιου ειναι ενα μαγικο τοπιο το οποιο την ιδια στιγμη εφοσον μετακινησουμε το χρονο μπρος-πισω μαγικα αλλαζει ολο το περιβαλλον μας και αλληλεπιδρα στη διαρκεια της ημερας. Η δουλεια που εχουν ριξει εδω ειναι υπεροχη και το ultrawide προσθετει παρα πολυ στην ολη εμπειρια. Η εταιρια πισω απο αυτο το διαμαντακι ειναι η Team17 που ειναι γνωστη απο τα Worms. Το τελος θα μπορουσε να ειναι καλυτερο σε αφηνει λιγο στο φλου αλλα μεταξυ μας το ταξιδι σε αποζημιωνει. Ξεκλειδωσα το κανονικο ending μιας και μαζεψα 3 artifacts απο τα 4 που εχει το παιχνιδι και απο οτι ειδα αν τα εχουμε και τα 4 τα τελευταια 10 δευτερολεπτα αλλαζουν λιγο. 9/10 για το ταξιδι και 7/10 σαν παιχνιδι γιατι σιγουρα θα μπορουσε να δωσει περισσοτερα νοηματα στην ολη ιστορια. Οι λατρεις των platform θα το αγαπησετε και οι υπολοιποι θα περασετε ενα πολυ ομορφο 4ωρο.

Βγηκαν 465 φωτογραφιες σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου. Οι περισσοτερες κανουν και για wallpaper:

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

header.jpg?t=1485347717

LostWinds 2: Winter of the Melodias

Ένα ακόμη μικρό παιχνίδι που διάλεξα να δοκιμάσω. Είναι platformer με σχετικά εύκολα puzzles, χαριτωμένη μουσική και ιστορία και πολύ όμορφο artwork. Μου πήρε 4,5 ώρες να τελειώσω (που ίσως είναι υπέραρκετές ώρες αλλά τόσο μου πήρε :P) με όλα τα achievements εκτός από ένα γιατί μου λείπουν 2 artifacts (που θα μπω να βρω γιατί θα σκάσω). Είναι γενικώς εύκολο και χαλαρωτικό παιχνίδι για τα κρύα και βροχερά βράδια.

Για την ιστορία, έχεις υπό τον έλεγχό σου τον Enril, ένα wind spirit, ο οποίος βοηθάει τον μικρό Toku στην περιπέτειά του να βρει τι απέγινε η μητέρα του, Magdi. Ο Toku κινείται μόνο δεξιά και αριστερά αλλά με τη βοήθεια του Enril μπορεί να πηδήξει ψηλά, να εξοντώσει μικροτερατάκια, να φυτέψει λουλούδια που τον βοηθούν να πετάξει, να σηκώσει στον αέρα αντικείμενα που χρειάζεται για την επίλυση των γρίφων, κλπ. Όλα αυτά γίνονται με κινήσεις του mouse, όπως πχ ένα ζιγκ ζαγκ προκαλεί στρόβιλο. Αυτό μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον καθώς δεν είχα παίξει ποτέ ξανά τέτοιο είδους παιχνίδι και μου φάνηκε παράξενο που στο steam δεν έλεγε πως δέχεται controller αλλά άξιζε και με το παραπάνω.

8/10 από εμένα γιατί μου άρεσε αλλά δεν ξετρελάθηκα κιόλας να το προτείνω σε όποιον βρω μπροστά μου. Αν σας αρέσουν τα χαλαρωτικά παιχνίδια και το έχετε από κάποιο bundle θεωρώ ότι αξίζει μερικές ώρες αλλά για 10 ευρώ που έχει στο steam δεν θα το πρότεινα.

Επεξ/σία από kate23
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Far Cry Primal[100%]

cover-32dc1.jpg

Τι να πρωτογραψω για αυτη την παιχνιδαρα. Το 10000BC ποτε δεν εδειξε καλυτερο. Καταπρασινες κυλαδες τεραστιες σπηλιες που χανεσαι και απεραντα παγωμενα μερη. Η αγρια φυση πιο ζωντανη απο ποτε θα βρουμε απο πελωρια Μαμουθ μεχρι ρινοκερους λυκους λιονταρια ελαφια. Στην διαρκεια του ταξιδιου μας αρκετες φορες θα τα δουμε να μαλωνουν αφηνοντας μας σε ησυχια. Αλλες παλι μολις μας πετυχουν θα τρεξουν να μας φανε. Το story αρκετα απλοϊκο. Εμεις ειμαστε ο Τακκαρ. Κυνηγος και με τη βοηθεια μιας γυναικας θα φτιαξουμε τη φυλη Wenja. Αντιπαλοι μας ειναι οι φυλες του Oros(το μερος που ειμαστε) και ειναι οι Udam με αρχηγο τον UII και οι Izila που ειναι προστατες του ηλιου με αρχηγο την Batari. Και οι 2 πολυ καλοι χαρακτηρες. Στο παιχνιδι θα συναντησουμε λυπη γελιο με τον Urki και πολυ αιμα. Στη διαρκεια του παιχνιδιου θα βρουμε αρκετους ανθρωπους που θα γινουν σημαντικα μελη της φυλης μας και θα μας βοηθησουν με τα skill τους και τα οπλα τους. Απο την αγρια φυση μπορουμε να εξημερωσουμε τα παντα και θα ειναι πιστοι φυλακες μας σε καθε περιπτωση. Απο loot εχει πολυ πραμα αλλα δεν θα σας ενοχλησει μιας και ολα δινουν xp το οποιο δινει skills και θα μπορεσετε να παρετε τα skills που θελετε. Προσωπικα εκανα τα παντα στο παιχνιδι με 100% completion και απλα θα πω παιξτε το και αφηστε το παιχνιδι να σας ταξιδεψει στο 1000BC. Στα του performance το παιχνιδι χρησιμοποιει την dunia engine και τρεχει υπεροχα οπως και το Far Cry 5 και δειχνει υπεροχα με real life textures σε πολλα σημεια. Χρησιμοποιει εξαιρετικα καλα το ultrawide και προσθετει στο immersion. Απλα μην το χασετε μοναδικο στο ειδος του. 8.5/10

Βγηκαν 703 φωτογραφιες σε ολο το παιχνιδι απλα απολαυστετες.

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το FAR CRY 2 τελειωσα :P 

το ξεθαψα σε κατι ανασκαφες ενω το ειχα πολλα χρονια δεν το ειχα παιξει ποτε, δεν ειχα το PC τοτε

μου πηρε κανα 20ωρο δεν εκανα και ολα τα side missions

αναμεικτα τα συναισθηματα κουραζε μετα απο καποιο σημειο 

ωραιο σαν ιδεα  Αφρικη αλλα σαν εκτελεση σεναριο κλπ δεν ηταν οτι καλυτερο

8/10 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bulletstorm

Διασκεδαστικό FPS για τις 6-7 ώρες του.

Σε κρατάει με τα skillshot και το καλό voice cast-ατάκες γιατί κατά τα άλλα δεν είναι κάτι που δεν έχουμε ξαναδεί.

Μόνο σε χαμηλή τιμή κατά τη γνώμη μου. Το έπαιξα με Origin Access.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα το assasins creed odessy. Έκανα όλο το main και αρκετά side quests. Είμαι lvl41 και έχει αρκετό ακόμη περιεχόμενο το οποίο ίσως συνεχίσω κάποια στιγμή... 

Καλό σε γενικές γραμμές, καλό το ελληνικό στοιχείο,οι μάχες, τα skills, η ιστορία. 

Τι θα ήθελα :

-Λιγότερες δευτερεύον αποστολές. Νομίζω είναι υπερβολικά πολλές. Θα μπορούσαν πιστεύω να διαθέσουν όλο αυτό τον χρονο σε επιπλέον main story. 

-Περισσότερες ναυμαχίες στην θάλασσα. 

-Καλύτερη 'επική' μουσική. 

-Να μην λέγεται assasins creed. Έχασε εντελώς την ταυτότητα του. 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/1/2019 στις 10:42 ΜΜ, Arkin είπε

Assassin’s Creed Rogue[100%]

assasins-creed-rogue.jpg

Aκομα ενα πολυ καλο AC απολαυστικο επικο μουσικαρα με παρα πολυ καλα γραφικα ακομα και σημερα. Στο ιδιο μηκος με το black flag χρησιμοποιει ιδια mechanics τα οποια βελτιωνει και εξελίσσει σε μεγαλο βαθμο. Απο ιστορια δεν θα σου δωσει την αισθηση πειρατης που ειδαμε στο black flag αντιθετως θα μας δειξει και τις 2 μεριες των Assassins και των Templars. Θα μου πειτε μα εμεις ειμαστε Assassins. Οντως ειμαστε μεχρι πριν το πρωτο μισο της ιστοριας μας και κατι συμβαινει και γινομαστε templars και εναντιονομαστε στους Assassins. Μου αρεσε και αυτη η οπτικη που δεν ειδα στα αλλα AC που επαιξα και δειχνει οτι δεν ειναι ολα ασπρο-μαυρο με καμια φατρια. 


Στα του performance απλα δεν εχω λογια. Απλα εξαιρετικο παταει στη μηχανη γραφικων του black flag και προσθετει πολλα στοιχεια τα οποια τα αγαπησα. Οι βολτες με το καραβι στα παγωμενα μερη της Ανταρκτικης ποτε δεν ηταν ομορφοτερες. Ανταρκτικη-Πρασικη κοιλαδα-Νεα Υορκη. Η ποικιλια του κοσμου του παιχνιδιου δεν θα μας αφησει να βαρεθουμε ουτε λεπτο. Ειδικα η Ανταρκτικη με τα παγωμενα της τοπια η τις χιονοθυελλες μαζι με το βορειο σελας ειναι το κατι αλλο. Πολυ πραμα απο loot τα οποια θα μας δωσουν μερικες πολυ ομορφες στολες. Το οπλοστασιο μας εμπλουτιζετε απο αυτο του black flag και εχουμε βομβες υπνου-τρελας-πυροτεχνηματων συν αυτα που ειδαμε στο black flag. Tα legendary battles πιο επικα απο ποτε ο κακος χαμος απο ολοκληρους στολους συν τα θρυλικα πλοια. Το παιχνιδι ετρεχε μονιμα 60αρι ακατεβατο με βουτυρο κινηση με την καρτα να κοιματε και μαζι με το reshade εδειξε την ομορφια του σε καθε σκηνη. Απλα παιξτε το οσοι το εχετε προσπερασει. 9/10 overall.

Τραβηχτηκαν 589 φωτογραφιες σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου.

Επειδή το σκέφτομαι καθώς έχω παίξει μόνο το Odyssey, πως θεωρείς ότι πρέπει να πάρω την σειρά; Αν πούμε ότι βγάζω στην άκρη το πρώτο Assassin's λόγω παλαιότητας καθώς θέλω να ευχαριστηθω τα γραφικά των πιο πρόσφατων εκδοσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Telumetar είπε

Επειδή το σκέφτομαι καθώς έχω παίξει μόνο το Odyssey, πως θεωρείς ότι πρέπει να πάρω την σειρά; Αν πούμε ότι βγάζω στην άκρη το πρώτο Assassin's λόγω παλαιότητας καθώς θέλω να ευχαριστηθω τα γραφικά των πιο πρόσφατων εκδοσεων

Κοιτα το καλυτερο ειναι να παιξεις πρωτα την τριλογια(ac 2/brotherhood/revelations). Μετα να πας στο 3 black flag rogue unity syndicate origins odyssey. Εγω τα επαιξα τελειως αναποδα και μου εμειναν η τριλογια το πρωτο το ac3 και το odyssey. Ολα ειναι εξαιρετικα για αυτο που θα σου προσφερουν. Η πρωτη τριλογια διαβαζω οτι ειναι η καλυτερη κυριως το 2/brotherhood εχουν το καλυτερο story αλλα ακομα δεν την εχω πιασει. Rogue/black flag τα αγαπησα unity/syndicate το καθενα ειχε τον δικο του χαρακτηρα το origins τα καλυτερα γραφικα και πιο rpg στυλ. Εφοσον θες να ευχαριστηθεις τα νεα γραφικα πρωτα ξεκινησε απο τα παλια γιατι αν πας αναποδα σιγουρα θα σε ξενισουν τα γραφικα ειδικα στην πρωτη τριλογια που ειναι 2011 και πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σου πω πως είχα σκοπό ή μάλλον ακόμα έχω να κάνω οτι κι εσυ; Πρώτα rogue και μετά black flag? Ειδικα αυτά τα βρίσκεις deluxe έκδοση με 10 ευρώ έκαστο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Telumetar είπε

Άμα σου πω πως είχα σκοπό ή μάλλον ακόμα έχω να κάνω οτι κι εσυ; Πρώτα rogue και μετά black flag? Ειδικα αυτά τα βρίσκεις deluxe έκδοση με 10 ευρώ έκαστο 

To origins το τερματισα πρωτο μετα επιασα syndicate μετα Unity μετα black flag και μετα rogue. Δες πιο πισω εχω αναλυτικο review για ολα. Τωρα ειπαν θα βγει το ac3 remastered οποτε περιμενω να πιασω αυτο μετα. Τελος την τριλογια και μετα odyssey. Το πρωτο του 2007 δεν βλεπω να το παιζω. Ολα παιζουν εξαιρετικα καλα και σε ταξιδευουν το καθενα στην εποχη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...