Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Resident Evil 4 remake 

Πολύ ανώτερο από ότι περίμενα (δεν είχα παίξει το πρωτότυπο βέβαια). Έφτιαξαν το τέλειο resident evil, με βελτιωμένο σύστημα μάχης, με συνεχώς διαφορετικούς χάρτες και τοποθεσίες, συχνά bosses,πάρα πολύ καλά γραφικά σε όλα τα σημεία (και όχι σε μερικά σημεία μόνο, κατι που συνηθίζεται συχνά τελευταία), πεντακάθαρα textures. Παιχνίδι που με έκανε να μην βαρεθώ ποτέ  (σπάνιο αυτό) και να μην θέλω να τελειώσει. Αν έβλεπα κάτι αρνητικό ίσως να ήταν το story αλλά έτσι είναι resident evil χωρίς πολλές λεπτομέρειες της ιστορίας. 

Διάρκεια περίπου 17 ώρες. 

Παίχτηκε με το mod για DLSS 3.0, xbox controller, χωρίς ίχνος stuterrings και γενικώς κανένα bug. 

Του βάζω άνετα 9/10

Επεξ/σία από Acmilangr2
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο GOG έδινε πρόσφατα το Alwa's Awakening, το έβαλα τελικά να το παίξω μια και μου αρέσουν τα pixel art, γενικά ένα πάρα πολύ καλό platformer, με κύρια στοιχειά τα puzzle και προς το τέλος με το jump & power use timing, αν σε κάποιον αρέσουν τέτοια game θα το πρότεινα.

Νομίζω καλά τα πήγα, δεν πέθανα σχεδόν καμία φορά...

image.png.8e5ddbc5a354273932a14291406878a1.png

 

Επεξ/σία από Havik
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, Arkin είπε

Rollerdrome[100%]

RD-accolades-616x616-No-Rating.jpg

https://store.steampowered.com/app/1294420/Rollerdrome

Βραβειο BAFTA σε ενα απο τα καλυτερα third person παιχνιδια δρασης με δημιουργο την roll7 η οποια εχει βγαλει τα 2 OlliOlli παιχνιδια. Μολις 44 ανθρωποι δημιουργησαν αυτο το αγνωστο διαμαντι το οποιο το εμαθα απο το humble για ακομα μια φορα. 

Το rollerdrome μπορουμε να πουμε οτι ειναι μια κατηγορια μονο του. Βρισκομαστε στο 2030 οπου εχουν δημιουργηθει ειδικα διαμορφωμενες πιστες οπου ανθρωποι απο ολο τον κοσμο πηγαινουν σε αυτη την τεραστια διοργανωση οπου παρακολουθουν ενα αιματηρο γεματο δραση γεματο τεχνικη γεματο κολπα με αδρεναλινη που πιανει ταβανι υπερθεαμα. Εμεις ως νεοφερμενη στην διοργανωση Kara Hassan θα παλεψουμε με νυχια και δοντια για να αντεπεξελθουμε σε ολα τα levels μιας και το καθενα ειναι πιο δυσκολο απο το προηγουμενο. 

11 levels λοιπον 110 challenges για οποιον ειναι completionist το βασικο πρωταθλημα που πρεπει να ξεπερασουμε τα ορια μας. Εννοειται υπαρχουν αντιπαλοι και προηγουμενοι πρωταθλητες εννοειται υπαρχουν απροοπτα σε ολο αυτο που διαδραματιζεται. Μολις τελειωσουμε το βασικο πρωταθλημα ξεκλειδωνει το Out For Blood πρωταθλημα που ειναι ιδια levels στο 2031 σε ενα ακομα πιο αιματηρο πρωταθλημα.

Το gameplay ειναι τρομερα fluid και ειναι απο τα παιχνιδια που τα βαζω στην κατηγορια easy to play hard to master μιας και θελει τρομερα αντανακλαστικα σβελταδα στρατηγικη και λιγη τυχη ειδικα αν θελουμε μια καλη καταταξη στο παγκοσμιο leaderboard του παιχνιδιου. Στη διαθεση μας εχουμε 4 οπλα τα οποια γεμιζουν οταν κανουμε κολπα στον αερα και σε ειδικα διαμορφωμενο δαπεδο με τα rollers μας. Καθε φορα που σκοτωνουμε καποιον αντιπαλο γεμιζει και ενα ποσοστο η ζωη μας το gameplay ειναι απλα πανεξυπνο και μοναδικο. Ποικιλια εχθρων απο snipers ρουκετοβολα ιπταμενους αλλα και τηλεμεταφερομενους μολις τους χτυπησουμε φτιαχνουν εχθρους που θελει στρατηγικη για να εξοντωθουν. Μην ξεχασω και την αργη κινηση που εχουμε στη διαθεση μας που θα βοηθησει απειρα απλα προσοχη δεν κραταει παρα πολυ και θελει προσοχη στο που και ποτε την χρησιμοποιουμε.

Το score μεγαλωνει οσο κανουμε περισσοτερα κολπα και οσο δεν αφηνουμε να περασει ο χρονος απο τον τελευταιο αντιπαλο που σκοτωσαμε ωστε να συμπληρωσουμε οσο μεγαλυτερο combo το οποιο πολλαπλασιαζεται με το score και βγαινει το αποτελεσμα. Να πω οτι οταν το ξεκινησα ημουν στα χαμενα και στο τελος μετα απο πολυ κοπο και 17 ωρες κοντα καταφερα να βγω 24ος στην παγκοσμια καταταξη σε μια πιστα του out for blood αλλα και κοντα στην 100αδα στις περισσοτερες μεσα απο χιλιαδες παιχτες το γουσταρα απειρα το παιχνιδι με λιγα λογια.

Οι developers γνωριζοντας το ποσο δυσκολο ειναι το δημιουργημα τους αφησαν απο την αρχη τις assists που ειναι σαν cheat με απειρα πυρομαχικα no damage κτλ τα οποια ομως οταν τα βαζουμε δεν μετραει το score μας στο παγκοσμιο leaderboard. Ειναι δηλαδη βοηθειες για καποια challenges και τιποτα παραπανω το πραγματικο challenge ειναι το μεγαλο score στο κανονικο παιχνιδι χωρις καμια assist. Με αυτα και εκεινα εκανα 100% το παιχνιδι στα παντα και προς το τελος μπορω να πω οτι μπηκα στο νοημα αποκτησα ενα καλο skill και ανεβηκα και αρκετα στα leaderboard. Σιγουρα θα συνεχισω να παιζω για ακομα καλυτερα score το παιχνιδι εχει απειρο replay value και μπραβο στην roll7 και στους 44 ανθρωπους για αυτο το masterpiece γεματο αδρεναλινη παιχνιδι δρασης. Δωστε του μια ευκαιρια και θα σας ανταμειψει. 9.6/10

Παρακατω φωτογραφιες απο το παιχνιδι

https://postimg.cc/gallery/N0HKW2m

Προσπαθούσα να θυμηθώ πού αλλού είχα δεί το concept του παιχνιδιού, τελικά το βρήκα, αν και αυτό λέει πολλά για την ηλικία μου. :D

https://www.imdb.com/video/vi2431763737/?playlistId=tt0073631

Επεξ/σία από dpolal
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Killer Frequency [2023]

Μόλις τελείωσα το Killer Frequency που κυκλοφόρησε μόλις προχθές.

Το παιχνίδι στην ουσία διαδραματίζεται σε μια μικρή κωμόπολη των ΗΠΑ την δεκαετία του 1980, όπου παίρνεις τον ρόλο ενός ραδιοφωνικού παραγωγού στην βραδινή βάρδια μαζί με την συνάδελφο σου όπου καταλαβαίνεις πολύ γρήγορα ότι ένας δολοφόνος είναι ελεύθερος, έχει βγάλει εκτός την τοπική αστυνομία, έχει κόψει κάθε επικοινωνία με τον "έξω κόσμο" και βρίσκεται πρακτικά σε ένα killing spree.

Βασικό κομμάτι του παιχνιδιού είναι να λαμβάνεις κλήσεις από τους κατοίκους της πόλη οι οποίοι μπορεί να βρίσκονται σε κίνδυνο και να τους βοηθήσεις να γλιτώσουν από τα χέρια του δολοφόνου. Ανάλογα την περίπτωση μαζεύεις πληροφορίες είτε με ερωτήσεις είτε με χειροπιαστά στοιχεία και με συνδυαστική σκέψη ή απλή λογική πρέπει να επιλέξεις τις σωστές αποφάσεις ώστε να μην δολοφονηθούν, μέχρι να καταφτάσουν οι αστυνομικές δυνάμεις από την πλησιέστερη πόλη, ενώ ταυτόχρονα ξετυλίγεις το κουβάρι της ιστορίας πίσω από τον δολοφόνο.

Είναι ένα Story Driven παιχνίδι, οριακά το χαρακτηρίζεις Walking simulator μιας και πρακτικά δεν περιέχει κάποιο ουσιαστικό Gameplay. Είναι εξαιρετικό το Voice Acting (λογικό μιας και εκεί πατάει όλο το παιχνίδι) όπως επίσης λάτρεψα το σχεδόν καρτουνίστικο εικαστικό που είχε αλλά και την συνολική ατμόσφαιρα του.

Για αυτό που είναι, είναι εξαιρετικό και το προτείνω σε όσους τους αρέσουν Story driven παιχνίδια τύπου Firewatch.

9/10
image.jpeg.9af7f09a6f84067ce93eeb641e24aa83.jpeg

Επεξ/σία από BlueBlade
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dredge. Μου πήρε κάτι παραπάνω από 15 ώρες για την κύρια ιστορία και 35/40 achievements.

Άριστο casual παιχνίδι εξερεύνησης/ψαρέματος με πολλές λαβκραφτικές επιρροές και ιστορία που δε σε αφήνει να κάνεις skip τους διαλόγους!

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ground Branch [2018 - Early Access]

Δεν ξέρω αν μπορεί να μπει εδώ το συγκεκριμένο Game μιας και μιλάμε για έναν τίτλο In-Progress. Αλλά μιας και έχω γράψει αρκετές ώρες Here we go.

To Ground Branch αποτελεί ένα First person shooter με έμφαση στον ρεαλισμό. Αναλαμβάνεις τον ρόλο ενός CIA Operative και μπαίνεις σε διάφορες πίστες όπου "καθαρίζεις" τους τρομοκράτες είτε Solo είτε με παρέα.

Είναι πολύ ρεαλιστικό, αλλά τόσο όσο χωρίς να καταντάει κουραστικό όπως σε παιχνίδια τύπου Arma (προσωπική άποψη). Το Sound design ίσως από τα πιο ωραία που έχει δει σε Shooter. 

Σημαντική λεπτομέρεια, λόγο του ρεαλισμού που έχει, ο χαρακτήρας σου μπορεί να πεθάνει με 2-3 σφαίρες. Κοινώς θέλει πολύ στρατηγική, πολύ καλό scout της κάθε περιοχής, καλός έλεγχος των χώρων, προσοχή πολύ σε κάθε νέο δωμάτιο που θα μπεις κτλ. Εδώ δεν παίζει το σενάριο να πάρεις απλά ένα Machine gun και να βγει ο χάρος παγανιά μιας και το παιχνίδι σου θα τελειώσει στα πρώτα λεπτά.

Συνοπτικά, ένα από τα πιο απολαυστικά FPS που έχω παίξει εδώ και χρόνια.

image.jpeg.57bd09de5d66c033778b42a9f00bfec4.jpeg

Επεξ/σία από BlueBlade
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Resident Evil 4: Remake

Ήρθε η ώρα, για πρώτη φορά στην ζωή μου να παίξω ένα από τα πιο ξακουστά παιχνίδια όλων των εποχών τώρα που η Capcom το μετέφερε στο σήμερα με ένα Remake.

Μετά από 17 ώρες και αφού είδα τους τίτλους τέλους, δε μπορώ να πιστέψω πως έχανα ένα τέτοιο διαμάντι τόσα χρόνια. Κάθομαι και προσπαθώ να φανταστώ πόσο μπροστά ήταν το συγκεκριμένο για την εποχή του.

Λάτρεψα την εναλλαγή σκηνικών, από το "σάπιο" και αφιλόξενο χωριό στην αρχή, το κάστρο και μετά το ατελείωτο Shoot' em up. Επίσης μου άρεσε που δεν είναι ένα συνεχόμενο Shooting Fest από την αρχή μέχρι το τέλος του, αλλά ανά σημεία το σπάει λίγο με εντελώς διαφορετικό Gameplay (πχ καθαρό Stealth).

Τέλος, η Capcom απλά θα μας τρελάνει. Είναι οι Θεοί του Remake. Πήραν ένα παιχνίδι του 2005 και το άλλαξαν σε σημείο που πιστεύεις ότι είναι ένα ΑΑΑ παιχνίδι, φτιαγμένο από το μηδέν το 2023.  

9.5/10

Σειρά τώρα το RE: Village.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Σειρά τώρα το RE: Village.

Εγώ θα έλεγα ότι και το village αξίζει πολύ αλλά πρώτα ξεκινά από το 7 που είναι η αρχή της διλογιας. Επίσης προσωπικά αφού σου άρεσε το 4. Θα σου πρότεινα πρώτα το 2 remake που είναι το καλύτερο για εμένα, μετά το 3 remake και μετά το 7 και τέλος το 8.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, firepc είπε

Το πιο αδύναμο ρέζι μετά το 6

Τσπ, αν είσαι φαν των Ρέζι το παίζεις

Κοίτα λίγο που το έχω δει όντως μου φαίνεται λίγο "περίεργο", αλλά σκίζει από σκηνικά άρα θα του δώσω μια ευκαιρία.

13 ώρες πριν, gust είπε

Εγώ θα έλεγα ότι και το village αξίζει πολύ αλλά πρώτα ξεκινά από το 7 που είναι η αρχή της διλογιας. Επίσης προσωπικά αφού σου άρεσε το 4. Θα σου πρότεινα πρώτα το 2 remake που είναι το καλύτερο για εμένα, μετά το 3 remake και μετά το 7 και τέλος το 8.

Το έχω παίξει το 7 το οποίο το αγάπησα, όπως επίσης και τα 2 και 3.

Πρακτικά από την σειρά δεν έχω κάποιο άλλο εκτός από το 8. Πλην του Re5 που το είχα παίξει τότε και δε μου γέμιζε το μάτι όπως επίσης και το RE6 που απλά δεν ασχολούμαι καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marvel’s Spider-Man Remastered[100%]

sgvsvsfv.jpg

https://store.steampowered.com/app/1817070/Marvels_SpiderMan_Remastered

Ακομα ενα exclusive υπερπαιχνιδι που ερχεται απο την Sony στον υπολογιστη και μπορω να πω οτι το περιποιηθηκαν εξαιρετικα με developer την Nixxes γνωστη για τα υπεροχα port της εχουμε αυτο που λεμε το τελειο port. 

Αρχικα ενα μπραβο στην Insomniac Games οι περισσοτεροι την μαθαμε απο τα Spyro και επειτα απο τα Ratchet παιχνιδια αλλα και τα Resistance και εδω και λιγα χρονια εχει πιασει χαρακτηρες απο το συμπαν της Marvel με τα 2 παιχνιδια Spider-Man με το νουμερο 2 να ερχεται τωρα και να ακολουθει και το Wolverine αργοτερα. Της πανε το εχει οποτε καλως που ασχολειται με τετοια franchise. 

Στα της ιστοριας μπορουμε να πουμε οτι πιανει λιγο απο ολες τις ταινιες αλλα κυριως αυτης με τον Doctor Octopus και μας παει τελειως στην αρχη πως ξεκινησε ολο αυτο και φτασαμε στον Octopus οπως και ποσο ρολο επαιξε ο δημαρχος Οσμπορν που γνωρισαμε επισης στις πρωτες ταινιες. Δεν λειπουν και αλλοι γνωστοι εχθροι του Spider-Man οπως Scorpio Rhino Electro αλλα και ο Mister Negative η δουλεια που εχει γινει στους χαρακτηρες ειναι υποδειγματικη καλους και κακους και γενικα ολη η πολη που βρισκομαστε ειναι αρκετα ζωντανη με πολυ κοσμο αμαξια και πολλα μα παρα πολλα πραγματα να κανουμε. 

Το gameplay το εκαναν οσο πιο fun γινεται με παρα πολυ ξυλο τρομερο swinging μπορεις να καθεσαι με τις ωρες να κανεις βολτες απο το ενα κτηριο στο αλλο και ειδικα οσο ξεκλειδωνεις και μαθαινεις κινησεις η περιηγηση στον χαρτη γινεται ενα απολαυστικο παιχνιδακι. Στη διαθεση μας εχουμε πολλα gadgets που ξεκλειδωνουμε σιγα σιγα οπως και πολλα skills που μας δινουν οι στολες μας καποια passive και καποια active που τα ενεργοποιουμε εμεις οποτε θελουμε. Γενικως τα στυλ που μπορουμε να παιξουμε στις μαχες ειναι απειρα και θα ικανοποιησουν τον καθενα να βρει αυτο που ζηταει. Εχουμε πολλα collectibles προσωπικα δεν με ενοχλησαν καθολου αυτο που με ενοχλησε ειναι οτι για να ανεβασουμε τις ωρες του παιχνιδιου εχουμε αρκετες δραστηριοτητες ιδιες ειδικα αυτη που πρεπει να σκοτωσουμε απο 20 φορες κακοποιους σε καθε περιοχη ειναι αρκετα μονοτονο και βαρετο αλλα κυριως θα ενοχλησει αυτους που θελουν να πανε για το 100% και λιγοτερο τους υπολοιπους παιχτες. 

Παμε σε ενα απο τα πιο δυνατα ατου του παιχνιδιου που ειναι τα γραφικα. Δεν θυμιζει με τιποτα παιχνιδι που βγηκε πρωτα στο PS4 η Nixxes μεγαλουργησε και εδωσε οτι πρεπει να εχει ενα παιχνιδι στον υπολογιστη. Ray tracing με πολυ ομορφα reflections εξαιρετικα textures φωτισμοι σκιες εδωσε DLSS FG FSR γενικα απο τα πιο αναλυτικα μενου γραφικων για να το φερει ο καθενας οπως θελει στο συστημα του και να παιξει σωστα και ομορφα χωρις θεματα. Το καλυτερο native ultrawide support που θα μπορουσαμε να εχουμε και τα cutscenes κανονικη υποστηριξη αψογο mouse/keyboard support που κανοντας binding καποιες κινησεις στο ποντικι η κινηση του χαρακτηρα γινεται πανευκολη ακομα και στις πιο δυσκολες συνθηκες.

Μετα το βασικο παιχνιδι εχουμε και 3 DLC με ονομασια "Η πολυ που δεν κοιματε ποτε" που μπορουμε να πουμε οτι ειναι ενα υπεροχο extra παιχνιδι για οσους θελουν να ζησουν τον spiderman ακομα περισσοτερο μετα το τελος του βασικου παιχνιδιου. Και μπραβο που το εκαναν και αρκετα πιο δυσκολο απο το βασικο με ωραια challenges. 

Επισης μην ξεχασω και τα ελληνικα στα μενου και σε υποτιτλους ειχαν καποια μικρα sync θεματακια αλλα τιποτα σοβαρο. Κλασικα πηγα για 100% στα παντα οπως μου αρεσει να κανω σε τετοια παιχνιδια και δεν το μετανιωσα. Καποια challenges ειναι δυσκολο για το χρυσο αλλα ειδικα στο βασικο παιχνιδι ηταν αυτα που μου εδωσαν την μεγαλυτερη δυσκολια ενω στα DLC ηταν επισης πολυ δυσκολα για χρυσο αλλα εχουμε και τις πιο δυσκολες μαχες οποτε συνολικα υπηρχε πιο ισορροπια μεταξυ μαχων-challenges σε δυσκολια ενω στο βασικο παιχνιδι οι μαχες ηταν λιγο ευκολες μολις εμπαινες στο νοημα.

Συνολικα απο τα καλυτερα παιχνιδια που θα παιξετε μεχρι σημερα ειδικα οσοι θαυμαζετε τον Spider-Man θα το αγαπησετε. Μπραβο Insomniac Games μπραβο Nixxes για το port μπραβο και στη Sony που μας εφερε αυτη την παιχνιδαρα στον υπολογιστη οπως επρεπε. 52 ωριτσες για το 100% που ειναι παραπανω απο καλα θα μπορουσε να ειναι καμια 10αρια λιγοτερες αν δεν ειχαμε τις καπως βαρετες δραστηριοτητες που ανεφερα αλλα δεν πειραζει ειναι τοσο ωραιος ο κοσμος του παιχνιδιου που το προσπερνας. 9.5/10

Παρακατω φωτογραφιες απο το παιχνιδι

Βασικο Παιχνιδι

https://postimg.cc/gallery/4pmt3cS

DLCS

https://postimg.cc/gallery/fV69P8x

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

image.png.cc27551ceaeaeaa04522058ca6f0af8e.png

Πρόσφατα τελείωσα το Crash 4, ένα παιχνίδι που συνδύασε το blast from the past με μοντέρνο gameplay και περισσότερο 3D σαν platformer.

Με γραφικά πολύ όμορφα, αρκετές πίστες και κόσμους και ποικιλία χαρακτήρων και skins.

Βατή η δυσκολία του στη πλειοψηφία του παιχνιδιού, γίνεται ιδιαίτερα δύσκολο σε 2-3 πίστες ειδικά στον τελευταίο κόσμο, αλλά όχι κάτι που δε περνιέται με αρκετές προσπάθειες.

Αν θες βέβαια να μαζέψεις πετράδια για ξεκλείδωμα skins ή κασέτες για bonus πίστες, θέλει ζόρι για να πάρεις όλα τα μήλα και να μην πεθάνεις. Για completionist δηλαδή θα χρειαστούν αρκετές παραπάνω ώρες παιχνιδιού φαντάζομαι, εγώ δεν ασχολήθηκα με αυτά.

Έχει επιλογή να παίξεις και με τις Coco και Tawna αλλά και τους Cortex, Dingodile. Πέραν της πρώτης που είναι σαν τον Crash, οι υπόλοιποι έχουν δικό τους gameplay. Ωραίες προσθήκες για αλλαγή αν και δε θα με πείραζε να είχε λιγότερες πίστες με αυτούς.

Πέρα από το παλιό στιλ πιστών, έχουμε τις Quantum Masks που προσφέρουν δυνάμεις που επηρεάζουν διάφορα όπως βαρύτητα, χρόνο, ύλη.

Συνολικά ήταν πολύ καλό κρατώντας τα παλιά του στοιχεία αλλά και προσθέτοντας νέες παραλλαγές. 8.5/10

Τώρα έχω αρχίσει το Spiderman Remastered το οποίο δείχνει γαμάτο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...