Προς το περιεχόμενο

Το PS5 θα έχει Disney Plus, Netflix και Twitch εφαρμογές από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το πιστεύω τόσο σπάνιες εφαρμογές που δεν υπάρχουν πουθενά, ευτυχώς γιατί με τις crt 21' τετράγωνες που θα το συνδέσουμε το ps5 δεν έχουν τέτοια κόλπα-εφαρμογες.....🤭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν τα έβαζαν και αυτά μαζί με την συνδρομή της πλατφόρμας της Sony έστω για περιορισμένο διάστημα,τότε μάλιστα,το οτι απλά θα τα τρέχει,σίγουρα δεν είν κακό,όμως δεν λέει και κάτι,τώρα που αυτές οι εφαρμογές υπάρχουν έτσι και αλλιώς,στις περισσότερες τηλεοράσεις,κινητά,media boxes κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε ρε σονυ που καταδέχεσαι να βάλεις εφαρμογές που σηκώνουν φθηνά streamers στην υπερκονσολαρα σου.

Δεν μας τα παρέχεις και υπό τη μορφή “Sense” memory card να έχουμε και κάτι έξτρα να αγοράσουμε.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dream21 είπε

Μπραβο στο PS5 αλλα το XBOX Series X  εχει KODI 🤑

KODI έχει και η τηλεόραση μου. Άρα να αφήσω το PS5;; Ναι, μάλλον αυτό θα κάνω,  γιατί τι να το κάνεις το PS5 αν δε μπορείς να κάνεις steam ταινίες και σειρές σε χάλια ποιότητα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Izorai είπε

KODI έχει και η τηλεόραση μου. Άρα να αφήσω το PS5;; Ναι, μάλλον αυτό θα κάνω,  γιατί τι να το κάνεις το PS5 αν δε μπορείς να κάνεις steam ταινίες και σειρές σε χάλια ποιότητα;;

Η τηλεόραση σου είναι κονσόλα; Εγώ συγκρίνω κονσόλες όχι μηχανάκια με αυτοκίνητα. Εντελώς άκυρο το ποστ σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, dream21 είπε

Η τηλεόραση σου είναι κονσόλα; Εγώ συγκρίνω κονσόλες όχι μηχανάκια με αυτοκίνητα. Εντελώς άκυρο το ποστ σου. 

Φυσικά,  Android TV, με Play Store! Παίζεις τα άπαντα! 

Υ.Γ. : Ποιο άκυρο από το δικό σου σίγουρα δεν είναι που μας λες για το FailShoeBox Series X (άκου όνομα κονσόλας!!🤣) σε post για PS5 ! Μόνο και μόνο για να πεις κάτι. 

Επεξ/σία από Izorai
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Izorai είπε

Φυσικά,  Android TV, με Play Store! Παίζεις τα άπαντα! 

Υ.Γ. : Ποιο άκυρο από το δικό σου σίγουρα δεν είναι που μας λες για το FailShoeBox Series X (άκου όνομα κονσόλας!!🤣) σε post για PS5 ! Μόνο και μόνο για να πεις κάτι. 

Συνεχίζεις Και πάλι με άκυρα ποστ
1+1=3 ότι πεις 😂

Στις υπηρεσιες που αναφέρεται το άρθρο τα έχει και τα Xbox και οι τηλεοράσεις , και τα κινητά , και τα tablet.. τι το πρωτότυπο δηλαδή  αφού μου συγγρινεις και εσυ ποδήλατα με πατίνια;

Και σου ξαναλέω ΚΟDI έχεις ; Όχι και ούτε θα έχεις .. Εδώ με jailbreak και δεν είχε κανένα PlayStation τώρα θα έχει μαμησιο από Sony; 😂

Εδω τα Playstation δεν είχαν ποτέ Media Player της προκοπής για να κάνεις streaming  απο το δίκτυο του σπιτιού σου  τι να λέμε.. Ουτε κάν VLC δεν μπορεις να βάλεις :D 

Επεξ/σία από dream21
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάνει και τα έχει ολα αυτά. Πως να μην τρώει δούλεμα όμως, όταν μας παρουσιάζει μερικά app που υπάρχουν και σε $20 TV-Box σαν επιτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...