Προς το περιεχόμενο

ONE PLUS 8T 8/128


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παρέλαβα χθες από το επίσημο site. 

Οι πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές, με μόνο " μειονέκτημα " οι 6.55 ίντσες. Είχα συνηθίσει από τις 6,67 του  7T Pro . 

Επιτέλους επίπεδη οθόνη. 👍 Φόρτιση εξαιρετικά  γρήγορη και απίθανη οθόνη. 

Επεξ/σία από HALF EVIL
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 1 εβδομάδα,έχεις να μοιραστείς εντυπώσεις; ενδιαφέρομαι για καινούριο κινητό μιας και το oneplus 3 μου δείχνει τα χρόνια του πλέον. Είμαι μεταξύ  oneplus ή κάποιου iPhone (κυρίως λόγω Apple watch),οπότε μαζεύω εντυπώσεις από όλους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2020 στις 7:07 ΜΜ, eprousalis είπε

Μετά από 1 εβδομάδα,έχεις να μοιραστείς εντυπώσεις; ενδιαφέρομαι για καινούριο κινητό μιας και το oneplus 3 μου δείχνει τα χρόνια του πλέον. Είμαι μεταξύ  oneplus ή κάποιου iPhone (κυρίως λόγω Apple watch),οπότε μαζεύω εντυπώσεις από όλους.

Sorry για την καθυστερημένη απάντηση,  δεν πήρα ειδοποίηση. 

Τέλος πάντων, το τηλεφωνο το βρίσκω τέλειο για μένα. Πολύ καλή οθόνη, άνετο scrolling (120 hz),  το μικρότερο από το προηγούμενο μέγεθος τελικά με βολεύει αφάνταστα, το Oxygen είναι πολύ smooth και ελαφρύ. 

Πολυ γρήγορη φόρτιση και προσωπικά μου δίνει την αίσθηση της premium compact συσκευής.  Η φωτογραφική μηχανή νη για τις απαιτήσεις μου με καλύπτει απόλυτα , το ίδιο και η αυτονομία του. 

Γενικά το αισθάνομαι ενα κλικ καλύτερο από το 7Τpro που ειχα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας παιδιά να κάνω μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος,έχω πάρει το one plus 8 όταν ανοίγω το Google chrome σε μερικές σελίδες μου αλλάζει χρώμα η οθόνη γίνεται πιο σκοτεινή σαν να μπαίνει σε  λειτουργία ανάγνωσης αυτό γίνεται μόνο στο chrome ξέρει κανείς πως το φτιάχνουμε.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/12/2020 στις 5:47 ΜΜ, zagorakhs είπε

Γεια σας παιδιά να κάνω μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος,έχω πάρει το one plus 8 όταν ανοίγω το Google chrome σε μερικές σελίδες μου αλλάζει χρώμα η οθόνη γίνεται πιο σκοτεινή σαν να μπαίνει σε  λειτουργία ανάγνωσης αυτό γίνεται μόνο στο chrome ξέρει κανείς πως το φτιάχνουμε.ευχαριστω

Ναι πρεπει να το λυσεις απτο chrome. Παραθετω
Follow the below mentioned steps to get rid of the yellow tint:
1. In the chrome's web address bar type "chrome://flags"
2. Then search for #dynamic-color-gamu said:
3. After searching the above, disable the option andrestart google chrome!
This should solve the problem! Worked for me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...