Προς το περιεχόμενο

Πώληση αυτοκινήτου


nikopoup

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλήμερα στην παρέα.

Ο κολλητός μου θέλει να πουλήσει το αυτοκίνητο του. Αυτός το αγόρασε μεταχειρισμένο από άλλον ιδιώτη και το έχει 1 χρόνο. Η τιμές στο σιτε που θα το βάλει είναι από 22-35 ανάλογα την κατάσταση και τα έξτρα (προφανώς). Η τιμή που έλεγε είναι γύρω στα 24. 

Παίζει ρόλο που είναι δεύτερο χέρι στον καθορισμό της τιμής?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα "ακριβά" οχήματα σε σάιτ όπως το car δεν λενε και πολλα..........αλλα ζητας, αλλα παιρνεις, και σιγουρα θα πρεπει να περιμενεις μηνες!!!!!! παρατηρησε απλα αυτα που ειναι στο σαιτ ποσο χρονο ειναι οι αναρτησεις ....... bmw 320 facelift του 2009  με 75,000χλμ το 2016 την ανεβασα στο σαιτ, την σκοτωσα μετα απο 1 χρονο στα 8000ευρω!

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikopoup είπε

Καλά αυτό εννοείται. Απλά αυτό που θέλω να μάθω είναι αν το ποσό της μείωσης πρέπει να είναι μεγάλο. Αυτός το είχε αγοράσει 26.

Ας το βάλει οσο το πήρε ή κ 5 κατοστάρικα πάνω κ βλέπει θα έλεγα εγω... οι παζαρτζηδες είναι άπαιχτοι κ υπάρχουν τόση στα αυτοκίνητα των 3 χιλιάδων οσο και στων 30 χιλιάδων. Κ εάν δε βιάζεται να μη το σκοτώσει...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikopoup είπε

Καλήμερα στην παρέα.

Ο κολλητός μου θέλει να πουλήσει το αυτοκίνητο του. Αυτός το αγόρασε μεταχειρισμένο από άλλον ιδιώτη και το έχει 1 χρόνο. Η τιμές στο σιτε που θα το βάλει είναι από 22-35 ανάλογα την κατάσταση και τα έξτρα (προφανώς). Η τιμή που έλεγε είναι γύρω στα 24. 

Παίζει ρόλο που είναι δεύτερο χέρι στον καθορισμό της τιμής?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων?

Για μερικούς υποψήφιους αγοραστές ίσως και να παίζει κάποιο ρόλο το αν είναι πρώτο ή δεύτερο χέρι, αλλά όχι τόσο σημαντικό ώστε να διαμορφώσει την τιμή που είναι διατεθειμένοι να το πληρώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν το χρηματηστήριο είναι , ας βάλει 28000 , ας βάλει ότι έχει πολλά πράγματα παραπάνω ( μια ωραία περιγραφή και ένα video με drift ) , και αν υπάρχει ζήτηση θα πουληθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το κλασσικό που έχει σχεδόν κάθε αγγελία από ιδιωτη μην ξεχάσει,full extra.Ασχετα αν έχει μόνο μερικά extra.Υπαρχουν πολλοί που το πιστεύουν όντως,αυτός που γνωρίζει βεβαια το αμάξι απλά θα το προσπεράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...