Προς το περιεχόμενο

Uncharted: Πρώτες φωτογραφίες του Tom Holland ως Nathan Drake


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, michael92 είπε

Τι μέσο έχει αυτή η πορδή και παίρνει τόσους ρόλους; Δεν έχει ούτε ταλέντο, ούτε παρουσιαστικό.

Έχει τους γονείς του που τον τρέχουν από πολύ μικρή ηλικία στις οντισιόν.Αυτό είχα καταλάβει από συνεντεύξεις του.Και μετά και τον spiderman θα έχει κλείσει λογικά σε κάποιον μεγάλο μάνατζερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Holland ουτε καν για Spiderman δε θα ηταν η πρωτη μου επιλογη, για Nathan ειδικα με τιποτα. Καλυτερα να εβαζαν τον Jake Gyllenhaal για Nate. Κατα τη γνωμη μου προκειται για μια απο τις χειροτερες επιλογες casting ever. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταία φορά που μια ταινία βασισμένη σε video game, έγινε επιτυχία ήταν.....ποτέ. Μια απ' τα ίδια προσεχώς.

ΓΙα όσους βιαστούν: Το tomb raider επιτυχία δεν το λες. Όλοι για τις...καμπύλες (.)(.)....την βλέπατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, snips είπε

Η τελευταία φορά που μια ταινία βασισμένη σε video game, έγινε επιτυχία ήταν.....ποτέ. Μια απ' τα ίδια προσεχώς.

ΓΙα όσους βιαστούν: Το tomb raider επιτυχία δεν το λες. Όλοι για τις...καμπύλες (.)(.)....την βλέπατε.

Ι resent that! (angry Tarantino voice)

25c459e92bfee92ad8fec9795ded0a32.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρος για το ρόλο του spiderman (εδώ που τα λέμε, και ποιός δεν ήταν απο αυτούς που έχουν κατά καιρούς διαλέξει για το ρόλο), άκυρος και για Nathan Drake.

Τι στο διάολο, στο μυαλό τους έχουν μόνο πώς θα δείχνει όσο γίνεται πιο παιδί ο ήρωας για εμπορικούς σκοπούς/νεανικό κοινό;

Δεν προλαβαίνω να συνέλθω απο τη συνεχή αποδόμηση ιστοριών και χαρακτήρων απο παιχνίδια και βιβλία που κάνουν σε σειρές και ταινίες (τελευταία περίπτωση, του Witcher, που ενώ έχουν πετύχει στην επιλογή του Cavill τα έχουν κάνει μαντάρα σε όλους τους γυναικείους χαρακτήρες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάθηκε μεγάλη ευκαιρία με τον Fillion.

Εκτός από το παρουσιαστικό που υπάρχει μεγάλη ομοιότητα έχει και αυτόν τον σαρκαστικό τρόπο και ύφος που μιλάει και θα κόλλαγε απόλυτα σαν Drake

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, KilliK είπε

Ι resent that! (angry Tarantino voice)

25c459e92bfee92ad8fec9795ded0a32.jpg

Νομίζω ότι εδώ ο φίλος παραπάνω όταν μιλούσε για καμπύλες, μιλούσε για τη Τζολί.. την tomb rider της καρδιάς μας

Επεξ/σία από swtos_chem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, swtos_chem είπε

Νομίζω ότι εδώ ο φίλος παραπάνω όταν μιλούσε για καμπύλες, μιλούσε για τη Τζολί.. την tomb rider της καρδιάς μας

Jolie θα λεμε και θα κλαιμε η Vikander ομορφη αλλα τελειως flat. Επισης ο Fillion θα εκανε εξαιρετικος για Drake. Τι με βαζουν το αγγγουρι τον Holland. 

Spoiler

Angelina-Jolie.jpg

b0d825dcb0272e94bd205b5e75865505.jpg

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ, μετά απ αυτό το βίντεο συνειδητοποίησα 2 πράγματα.

1. Την ομοιότητα του Holland με τον Nathan.

2. Ότι ο Holland το έχει σαν καλλιτέχνης (σε τι ακριβώς, ακόμα το ψάχνω βέβαια).

 

 

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...