Προς το περιεχόμενο

Αγορά παιδικού καροτσιού


alex_kwn11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, θέλω να αγοράσω παιδικό καρότσι 2 σε 1, χωρίς το car seat. Το budget μου είναι max 200 ευρώ για το καρότσι. Κοιτούσα για μάρκες όπως Lorelli Betroni ή Kikka Boo κ.α. Υπάρχει κάποιος που να έχει αγοράσει οικονομικό καρότσι χωρίς το car seat και να έμεινε ευχαριστημένος; Γενικά οποιαδήποτε πρόταση θα μου ήταν χρήσιμη. Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω τέτοια μάρκα καρότσι αλλά αυτό που θα σε συμβουλέψω είναι να επιλέξεις κάποιο καρότσι το οποίο να χωράει στο πορτ μπαγκαζ του αυτοκινήτου σου άνετα και να ανοίγει/κλείνει εύκολα και γρήγορα για να μπορείς να το μαζέψεις όταν είσαι στον δρόμο. Προσωπικά έχω πάρει iCandy αν και είδα πολλά καρότσια και μάρκες και η επιλογή μου ήταν ξεκάθαρα ότι ανοίγει και κλείνει με το ένα χέρι και μπαίνει άνετα στο πορτ μπαγκαζ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alex_kwn11 είπε

Σε ευχαριστώ πολύ!!! 

εάν είναι δυνατόν, κοίταξε το καθισματάκι που θα πάρεις να είναι συμβατό με το καροτσάκι. είναι πολύτιμο να μπορείς να βγάλεις το μωρό από το αυτοκίνητο και να κουμπώσεις το κάθισμα (το ''αυγό'') στο καρότσι ενώ το μωρό κοιμάται. έως τους 9 μήνες είναι πραγματικά πολύ βολικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι τις μαρκες που ειπες αν θες την συμβουλη μου.

Μην πάρεις καροτσι που είναι σαν διαστημοπλοιο. Να δεις να κλείνει με το εμα χερι, να ναι βολικο στην γυναικα. Εχω γραψει και σε αλλο θεμα. Αν το βρω θα ανεβασω το λινκ εδω

Εδω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Liverpool89 είπε

Οχι τις μαρκες που ειπες αν θες την συμβουλη μου.

Μην πάρεις καροτσι που είναι σαν διαστημοπλοιο. Να δεις να κλείνει με το εμα χερι, να ναι βολικο στην γυναικα. Εχω γραψει και σε αλλο θεμα. Αν το βρω θα ανεβασω το λινκ εδω

Εδω 

Χρήσιμα πολύ αυτά που λες... Ξέρεις ας πούμε για bebe stars αν είναι καλύτερο; γιατί αυτό που αγόρασες δεν είναι 2 σε 1 που θέλω... Και ψάχνω σε αυτή την κατηγορία αν έχεις να μου προτείνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, alex_kwn11 είπε

Χρήσιμα πολύ αυτά που λες... Ξέρεις ας πούμε για bebe stars αν είναι καλύτερο; γιατί αυτό που αγόρασες δεν είναι 2 σε 1 που θέλω... Και ψάχνω σε αυτή την κατηγορία αν έχεις να μου προτείνεις. 

Δεν νομιζω να συγκρινονται. Αυτο που εβαλα ειναι πολυ καλυτερο, αλλα πιο κατω εχω βαλει το ιδιο καροτσι που παίρνει καλαθουνα και αυγο. Να σου πω εγω το αυγο το ειχα μεσα στο αμαξι πάντα, ποτέ δεν το εβαλα στο καροτσακι.

Προτειμοτερο εινακ να πάρεις ένα καροτσι που να το χειριζεσαι ευκολα και να εχει κλείσιμο ευκολο και ένα καθισματακι απο 0+, νομιζω κατηγοριας 0,1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Liverpool89 είπε

Δεν νομιζω να συγκρινονται. Αυτο που εβαλα ειναι πολυ καλυτερο, αλλα πιο κατω εχω βαλει το ιδιο καροτσι που παίρνει καλαθουνα και αυγο. Να σου πω εγω το αυγο το ειχα μεσα στο αμαξι πάντα, ποτέ δεν το εβαλα στο καροτσακι.

Προτειμοτερο εινακ να πάρεις ένα καροτσι που να το χειριζεσαι ευκολα και να εχει κλείσιμο ευκολο και ένα καθισματακι απο 0+, νομιζω κατηγοριας 0,1

Στις 27/10/2020 στις 7:36 ΜΜ, Liverpool89 είπε

Οχι τις μαρκες που ειπες αν θες την συμβουλη μου.

Μην πάρεις καροτσι που είναι σαν διαστημοπλοιο. Να δεις να κλείνει με το εμα χερι, να ναι βολικο στην γυναικα. Εχω γραψει και σε αλλο θεμα. Αν το βρω θα ανεβασω το λινκ εδω

Εδω 

και εγώ έτσι τ σκεφτόμουν... Σε ευχαριστώ πολύ!!!! 

Επεξ/σία από alex_kwn11
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...