Προς το περιεχόμενο

Φοιτητικο δανειο/Αγγλια

dimlevi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα μετακομισα προσφατα Λονδινο εδω και 2 βδομαδες, εχω διαβατήριο και εχω παρει pre-settled status και ψαχνω πληροφοριες για το φοιτητικο δανειο ωστε να ξεκινησω προπτυχιακο πιθανοτατα στο Open University του UK, το δανειο συγκεκριμενα για το Open θα  ειναι part-time study και προπτυχιακο(πρωτο πτυχιο). Οποιος μπορει να μου πει πληροφοριες καταρχην αν δικαιουμαι να κανω αιτηση και αν υπαρχει πιθανοτατα να γινει δεκτο ασχετα με το αν δουλευω η οχι.

Επεξ/σία από dimlevi
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
7 λεπτά πριν, dimlevi είπε

Καλησπερα μετακομισα προσφατα Λονδινο εδω και 2 βδομαδες, εχω διαβατήριο και εχω παρει pre-settled status και ψαχνω πληροφοριες για το φοιτητικο δανειο ωστε να ξεκινησω προπτυχιακο πιθανοτατα στο Open University του UK, το δανειο συγκεκριμενα για το Open θα  ειναι part-time study και προπτυχιακο(πρωτο πτυχιο). Οποιος μπορει να μου πει πληροφοριες καταρχην αν δικαιουμαι να κανω αιτηση και αν υπαρχει πιθανοτατα να γινει δεκτο ασχετα με το αν δουλευω η οχι.

Πολυ δυσκολα......Ελληνες και Κυπριοι εχουν κανει το "πιστολιασμα" επιστημη.......

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.