Προς το περιεχόμενο

Δεν είναι αστείο: η κυκλοφορία του Cyberpunk 2077 αναβάλλεται για τον Δεκέμβριο!


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νέες κάρτες γραφικών και νέους επεξεργαστές θα αργήσουμε λίγο να δούμε οπότε μικρό το κακό :) , αλλά τελευταία πολλές εταιρίες καθυστερούν η αναβάλλουν το launch νέων τίτλων. Ρίχνω το φταίξιμο στον Covid-19.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, majnun είπε

Πόσο λυπάμαι τους εργαζόμενους...

Λογικά θα πέσει λιώσιμο επιπέδου Red Dead Redemption 2 με υπερωρίες μέχρι τελικής πτώσεως. Γι' αυτό καλύτερα να κυκλοφορήσει όταν θα είναι έτοιμο και χωρίς να βγάλει την ψυχή των ανθρώπων. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H CD Project red ανακοίνωσε το Cyberpunk για πρώτη φορά το 2012 και είχαμε το πρώτο teaser λίγο μετά , Ιανουάριο 2013. Μετά απο τέτοια μελιτζάνα που φάγανε οι εργαζόμενοι εκεί τόσα χρόνια για να το πραγματοποιήσουν δεν νομίζω να δούμε σύντομα άλλο τίτλο ΑΑΑ στα καπάκια να βγαίνει απο αυτούς. (Το νέο grand theft auto ένα πράγμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνετε "πλάκα"....κουτόχορτο τρώτε όλοι!

Το θέμα είναι η ασυνέπεια σε ένα χρονοδιάγραμμα, το να υπάρχει μια καθυστέρηση σε έναν τίτλο είναι κάτι που μπορεί να συμβεί, όταν όμως γίνεται επαναλαμβανόμενα τότε είναι κοροϊδία.

Όπως καταλαβαίνετε ούτε τον Δεκέμβρη θα βγεί για να το πλασάρουν από αρχή της επόμενης χρονιάς!

Προσωπικά, για εμένα ο τίτλος όσο καλός και να είναι έχει φάει άκυρο και δεν πρόκειται να ασχοληθώ ούτε για να διαβάσω review του παιχνιδιού (όταν βγεί!).

 

  • Like 1
  • Confused 5
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sppoulis είπε

Μου κάνετε "πλάκα"....κουτόχορτο τρώτε όλοι!

Το θέμα είναι η ασυνέπεια σε ένα χρονοδιάγραμμα, το να υπάρχει μια καθυστέρηση σε έναν τίτλο είναι κάτι που μπορεί να συμβεί, όταν όμως γίνεται επαναλαμβανόμενα τότε είναι κοροϊδία.

Όπως καταλαβαίνετε ούτε τον Δεκέμβρη θα βγεί για να το πλασάρουν από αρχή της επόμενης χρονιάς!

Προσωπικά, για εμένα ο τίτλος όσο καλός και να είναι έχει φάει άκυρο και δεν πρόκειται να ασχοληθώ ούτε για να διαβάσω review του παιχνιδιού (όταν βγεί!).

 

 

Grow up!!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, tosser είπε

Δεν υπάρχει αντιστοιχία στα στούντιο και τους εκδότες . Η Ubisoft είναι σαν την EA και βγάζει μέτριους τίτλους. H CDPR μετά και την επιτυχία των Witcher έχει δημιουργήσει άλλες προσδοκίες και το hype είναι διαφορετικό. Όσο θυμάμαι και εμένα και φίλους δεν είχαμε την αναμονή ή τον ενθουσιασμό για τις παπαριές της Ubisoft. Αντίθετα η CDPR Σε οικονομικά μεγέθη ξέφυγαν βέβαια οι Πολωνοί είναι στα 8 δις δολάρια δύο φορές και κάτι από την γαλλική ενώ το μπάτζετ του παιχνιδιού σίγουρα ξεπέρασε τα 140 εκατ όταν το watch dogs κόστισε 70 περίπου .

Εγώ πίστευα οτι η Ubisoft βγάζει μέτριους προς κακους τίτλους.

Αλλα τα τελευταία χρόνια βγάζει  και παιχνίδια που θα χαρακτήριζα παιχνιδαρες.

Watchdogs 2

AC Origins

AC Odyssey

 

Επεξ/σία από Yeroplatanos
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, majnun είπε

Πόσο λυπάμαι τους εργαζόμενους...

Μην τους λυπάσαι, την δουλειά τους κάνουνε, δεν είναι ότι μετά από τις 19 Νοέμβρη θα καθόντουσαν και θα πληρωνόντουσαν.

Επιπλέον δουλεύουν Πολωνία, όχι Αμερική, όλες οι υπερωρίες πληρώνονται κανονικά γιατί η CD Projekt Red είναι υπέρμαχος των δικαιωμάτων των προγραμματιστών  και επιπλέον η εταιρεία τους έχει υποσχεθεί να τους μοιράσει το 10% των κερδών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, sppoulis είπε

Προσωπικά, για εμένα ο τίτλος όσο καλός και να είναι έχει φάει άκυρο και δεν πρόκειται να ασχοληθώ ούτε για να διαβάσω review του παιχνιδιού (όταν βγεί!).

 

Και το review του θα διαβάσεις και μια χαρά θα παίξεις.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...