Προς το περιεχόμενο

Δεν είναι αστείο: η κυκλοφορία του Cyberpunk 2077 αναβάλλεται για τον Δεκέμβριο!


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, tsibosp είπε

ειναι ατοπο γτ δεν υπηρχε κραξιμο για τις επιδοσεις , για τον ηχο και ολο το presentation. Ηταν αψογο σε ολα. κατι παραπανω απο αψογο. κραξιμο επεσε για το σεναριο και την ολη κατευθυνση που πηρε το story. Το CP καθυστερει γτ απο οτι λενε πρεπει να κανουν optimise για καμια δεκαρια διαφορετικες συσκευες(κονσολες, pc) δεν ειναι σε καποιο development hell και ουτε ειναι στα χερια καποιου dev που δεν ξερει τι θελει να κανει με το σεναριο. Εγω απορω και παντα θα απορω πως παει καποιος και κανει preorder στα χρονια που ζουμε. Δλδ ξερουμε ολοι οτι θα παιξει patch(και οχι μονο 1) και οι τιτλοι ειναι ουσιαστικα playable οπως πρεπει γυρω στο 1 μηνα αφοτου κυκλοφορησουν. 

Μα πάντα παίζει patch αλλά το θέμα είναι σε τι κατάσταση θα βγει. Άμα είναι να είναι μικρά bugs και glitches, λογικό.Αν μετά από τόσο καιρό παραγωγής, είναι πολύ μεγαλύτερα θέματα, εκεί πάμε αλλού.

Το πρώτο και τελευταίο παιχνίδι που έκανα προπαραγγελια ήταν το ctr nitro fueled.Το cyberpunk λογικά θα το πάρω με το XSX αλλά αυτό δε θα γίνει τώρα σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 29/10/2020 στις 10:51 ΜΜ, ShadowSpectre είπε

Μα πάντα παίζει patch αλλά το θέμα είναι σε τι κατάσταση θα βγει. Άμα είναι να είναι μικρά bugs και glitches, λογικό.Αν μετά από τόσο καιρό παραγωγής, είναι πολύ μεγαλύτερα θέματα, εκεί πάμε αλλού.

Το πρώτο και τελευταίο παιχνίδι που έκανα προπαραγγελια ήταν το ctr nitro fueled.Το cyberpunk λογικά θα το πάρω με το XSX αλλά αυτό δε θα γίνει τώρα σύντομα.

Εγώ πάλι θα περιμένω να σπάσει. Να δω πως τρέχει στην gtx 1080 μου Γτ τα τελευταία χρόνια δεν μας κάνουν τη χάρη να βγάλουν και demo βλέπεις και πρέπει να μυριζουμε τα νύχια μας για το πως θα τρέχει 1 τίτλος και ειδικά σε περιόδους αλλαγής γενιάς. Αν τρέχει συμπαθητικά σε 1440p έχει καλώς θα αγοραστεί για PC αλλιώς από την νέα χρονιά όταν το πάρω απόφαση ότι θα πρέπει να αλλάξω μηχάνημα και να σκάσω κάνα 1200αρι για να στήσω κάτι αξιοπρεπές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/10/2020 στις 3:52 ΜΜ, polaki είπε

(ακόμα ψάχνω να βρω μέχρι 150€ κάποιον να μου δώσει έστω το ΚΟΥΤΙ του πρώτου WoW

Αλήθεια; Νομίζω κάπου το έχω σε κάποια ντουλάπα, αν έχει γλυτώσει τις 2-3 μετακομίσεις μου... 😂 Ή το πέταξα όταν έκανα quit επειδή μου είχε φάει την ζωή. 

Επεξ/σία από mindtrapper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mindtrapper είπε

Αλήθεια; Νομίζω κάπου το έχω σε κάποια ντουλάπα, αν έχει γλυτώσει τις 2-3 μετακομίσεις μου... 😂 Ή το πέταξα όταν έκανα quit επειδή μου είχε φάει την ζωή. 

το θέλω, χωρίς πλάκα. Αν το βρεις στείλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...