Προς το περιεχόμενο

κινητό - ταμπλετ 250 ευρω


41ex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη έσπασε και το τάμπλετ (lenovo tab 7) και το κινητό (honor 6x) ψάχνω για smartphone 2 σε 1.

1. μεγάλη- καλή οθόνη (7+- inch)

2. μεγάλη μπαταρία

3. καλές κάμερες

4. netflix, epub -pdf reader, browsing, facebook (όχι παιχνίδια)

5. android based να εχει το play store

6. απο Ελλάδα, 2 χρονια εγγύηση

7. μπατζετ 200-250 αλλά επειδή έρχεται black friday πείτε και λίγο πιο ακριβά μεχρι 300 μήπως παίξει καμιά προσφορά.

 

Προτιμώ smartphone όχι 4G tablet, ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα. Επειδη και εγω ψαχνω 2ο κινητο οικονομικο και μεγαλη μπαταρια αυτο  το γνωριζει καποιος? Στην Ελλαδα οπως βλεπω κοστιζει 319.99 αλλα μου φαινεται πολυ ενδιαφερον για 2η συσκευη και δεν θελω xiaomi κλπ..... Αν το εχει καποιος εκτος απο το review sto gsmarena, θα ηταν ενδιαφερον να ακουσουμε γνωμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή ο τίτλος είναι ίσως λίγο παραπλανητικός όπως είπα δε θέλω κουμούτσα, να δώσω παραδείγματα που σκέφτομαι μέχρι στιγμής απο xiaomi:

mi 10 lite (6,5 inch alla amoled)

note 9 pro (6,67 IPS full hd)

Με τα παραπάνω θα ήμουν ΟΚ απλά ψάχνω και κάτι εκτος χιαμι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/10/2020 στις 8:48 ΜΜ, eliasj είπε

Καλησπερα και χρονια πολλα. Επειδη και εγω ψαχνω 2ο κινητο οικονομικο και μεγαλη μπαταρια αυτο  το γνωριζει καποιος? Στην Ελλαδα οπως βλεπω κοστιζει 319.99 αλλα μου φαινεται πολυ ενδιαφερον για 2η συσκευη και δεν θελω xiaomi κλπ..... Αν το εχει καποιος εκτος απο το review sto gsmarena, θα ηταν ενδιαφερον να ακουσουμε γνωμες.

Υπερβολικά πολλά τα βρίσκω τα 300+ για αυτή την συσκευή. Θα βρεις πολλές και καλύτερες στην ίδια τιμή.

8 ώρες πριν, 41ex είπε

επειδή ο τίτλος είναι ίσως λίγο παραπλανητικός όπως είπα δε θέλω κουμούτσα, να δώσω παραδείγματα που σκέφτομαι μέχρι στιγμής απο xiaomi:

mi 10 lite (6,5 inch alla amoled)

note 9 pro (6,67 IPS full hd)

Με τα παραπάνω θα ήμουν ΟΚ απλά ψάχνω και κάτι εκτος χιαμι.

Βάλε στο παιχνίδι και τα Nova 5t, Poco X3, Realme 7 pro

Επίσης θα κοιτουσα σε καμία προσφορά μήπως βγει το P30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Υπερβολικά πολλά τα βρίσκω τα 300+ για αυτή την συσκευή. Θα βρεις πολλές και καλύτερες στην ίδια τιμή.

Βάλε στο παιχνίδι και τα Nova 5t, Poco X3, Realme 7 pro

Επίσης θα κοιτουσα σε καμία προσφορά μήπως βγει το P30

nova 5t,poco x3,realme 7 pro με ποια σειρα τα βαζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το nova5t το είδα (διαβασα και το θρεντ που υπάρχει εδώ) με προβληματίζει η μπαταρία. Θα δουλευει όλη μέρα σα κινητό και το βράδυ σα ταμπλετ, ξάπλα, δε θέλω να έχω καλωδια-φορτιστές.

το ποκο χ3 το σκέφτηκα αλλά επειδή το παρουσιάζουν σαν παιχνιδοκινητό και δε παίζω είπα να προτιμήσω τα άλλα λόγω οθόνης - κάμερας

το ρεαλμε 7 προ το κρατάω στη λίστα!

το p30 δε κατάλαβα ποιο εννοείς βγαίνουν πολλά αποτελέσματα απο 150 - 550!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, emp87 είπε

nova 5t,poco x3,realme 7 pro με ποια σειρα τα βαζεις?

Η εντελώς προσωπική μου κατάταξη θα ήταν με διαφορά πρώτο το Nova 5t για τον επεξεργαστή του το λειτουργικό της Huawei την πιο premium κατασκευή, το πιο μικρό μέγεθος στο χέρι.

Μέτα το Realme 7 pro που αν και παρομοιο με το Poco X3 έχει Amoled οθόνη και μετά το Χ3 το οποίο ομως έχει μπαταρία 5.000 mAh.

Εάν θέλει κάποιος να είναι 18 ώρες με το κινητό στο χέρι Κανένα κινητό δεν θα αντέξει μια μέρα αυτή την χρήση. Από εκεί και μετά ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια.

Μόνο σε Xiaomi θα βρεις μεγάλες μπαταρίες σε low-middle budget κινητα.

Το Huawei P30 που λέω εγώ κάνει 400€ αυτή την στιγμή σε προσφορά (~350€ από Amazon) και ήταν πρώην ναυαρχίδα. Εξαιρετικο αλλά πάλι τόσο μεγάλη μπαταρία δεν έχει. Δεν μιλαω για το P30lite

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...