Προς το περιεχόμενο

Huawei Matebook 14 2020 ryzen 5


bobbyray21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 384
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά καλησπέρα, από θερμοκρασία πώς πάτε? Σαν να ανεβάζει πολύ το δικό μου όταν το φορτίζω, είτε το χρησιμοποιώ είτε όχι ζεματάει και το λάπτοπ και ο φορτιστής. Έχει κανείς αντίστοιχο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ πιθανούς κατόχους του συγκεκριμένου λάπτοπ, εάν το χρησιμοποιεί κάποιος για προγραμματισμό και πως τα πάει. Σκέφτομαι να το αγοράσω για development σε Visual Studio 2019. Συνήθως τρέχω ταυτόχρονα 3 διαφορετικά project σε visual studio, οπότε σκέφτομαι μήπως έχει θέματα υπερθέρμανσης, γιατί έχω διαβάσει διάφορες κριτικές σε forums πάνω σε αυτό το θέμα.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι με ενα Dell Ultrasharp U2720Q https://www.skroutz.gr/s/22017288/Dell-Ultrasharp-U2720Q-Monitor-27-4K.html που εχει usb-c θα δωσει εικονα απευθειας  ο Matebook 14 ή οχι ή θα χρειαστω dp σαν του andreas1gr ?  Kατι τέτοιο setup θέλω να κάνω 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, kapsts είπε

Παιδια να ρωτησω κατι με ενα Dell Ultrasharp U2720Q https://www.skroutz.gr/s/22017288/Dell-Ultrasharp-U2720Q-Monitor-27-4K.html που εχει usb-c θα δωσει εικονα απευθειας  ο Matebook 14 ή οχι ή θα χρειαστω dp σαν του andreas1gr ?  Kατι τέτοιο setup θέλω να κάνω 

 

Μια χαρά θα παίξει με το USB-C.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Παίδες μπορείτε να μου πείτε γιατί μου βγάζει αυτό το παράθυρο όταν πατάω να ανοίξει η εφαρμογή της AMD για έλεγχο αναβαθμίσεων;

Στιγμιότυπο οθόνης (77).png

Επεξ/σία από Giuseppe Busso
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Giuseppe Busso είπε

 

 

Παίδες μπορείτε να μου πείτε γιατί μου βγάζει αυτό το παράθυρο όταν πατάω να ανοίξει η εφαρμογή της AMD για έλεγχο αναβαθμίσεων;

Στιγμιότυπο οθόνης (77).png

Χμμμ δεν έχω μαζί μου σήμερα το λάπτοπ για να δω... 

Αν και εγώ είχα περάσει πριν κάνα 2 μήνες την τότε αναβάθμιση του οδηγού... 

Σου συνιστώ να μην ασχοληθείς γιατί 5 Οκτωβρίου βγαίνουν τα win11 και σε κάθε περίπτωση το καλύτερο θα είναι μια καθαρή εγκατάσταση... Οπότε το στήνεις με τους φρέσκους οδηγούς... 

Επεξ/σία από andreas1gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Giuseppe Busso είπε

@andreas1gr έκανα ένα unistall & install του AMD soft και φαίνεται να έφτιαξε. 

Μία χαρά!!!

23 ημέρες ακόμα για φόρματ και καθαρή εγκατάσταση των 11...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους…

Ερώτηση μιας και σε λίγες ημέρες με την έλευση των win11 θα γίνει καθαρή εγκατάσταση…

Εσείς έχετε κρατήσει το partition των 18gb που είναι για την επαναφορά των win10 και που έχεις πρόσβαση με το πλήκτρο F10;

Έχετε σβήσει γενικότερα το συγκεκριμένο partition και αν το κάνατε, πως αντιμετωπίσατε συνέχεια να έχει στο PCManager σφάλμα για τον οδηγό του Onekey;

Ρωτάω γιατί θέλω να δω μόλις κάνω την καθαρή εγκατάσταση των 11, πως μπορώ να κάνω και μια αντικατάσταση των 10 που έχει τώρα, με τα νέα 11…

1891141687_.png.85888af1a0cecd1dd120db6cd3fdd654.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω γυρίσει σε beta και έχω αναβαθμίσει σε 11.

Σκεφτόμουν μόλις βγεί η σταθερή να κάνω επαναφορά εργοστασιακών από το μενού και να γυρίσω σε stable.

Λογικά με αυτό το τρόπο θα είναι οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή σας ημέρα…

Έφτασε η ώρα για φρέσκια εγκατάσταση win 11…

Όλα πήγαν όπως έπρεπε… οι ενημερώσεις από το PC Manager εγκαταστάθηκαν αυτόματα (εκτός από των γραφικών που τον κατέβασα χειροκίνητα).

Εγκαταστάθηκαν όλα τα προγράμματα που χρησιμοποιώ και όλες οι ενημερώσεις τους (αντιβιοτικό, Οffice pro plus 2019, steam, vlc κλπ κλπ)

Μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα…

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Καλή σας ημέρα…

Έφτασε η ώρα για φρέσκια εγκατάσταση win 11…

Όλα πήγαν όπως έπρεπε… οι ενημερώσεις από το PC Manager εγκαταστάθηκαν αυτόματα (εκτός από των γραφικών που τον κατέβασα χειροκίνητα).

Εγκαταστάθηκαν όλα τα προγράμματα που χρησιμοποιώ και όλες οι ενημερώσεις τους (αντιβιοτικό, Οffice pro plus 2019, steam, vlc κλπ κλπ)

Μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα…

Τι περίπου παίζεις στο Steam και πώς είναι από επιδόσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, skritikos είπε

Τι περίπου παίζεις στο Steam και πώς είναι από επιδόσεις;

Δοκίμασα πολλά…

Titanfall 2, watch dogs 2, tomb raider, pes 21…

μια χαρά είναι με τα ενσωματωμένα γραφικά…

τώρα έβαλα μόνο ένα στρατηγικής…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...