Προς το περιεχόμενο

Huawei Matebook 14 2020 ryzen 5


bobbyray21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Jimanko είπε

Πρωτες εντυπωσεις αν και δεν μπορεσα να ασχοληθω πολυ λογω δουλειας. Λοιπον στα θετικα μεχρι τωρα ειναι αθορυβο, οθονη καταπληκτικη καμια σχεση με αυτη που εχει ενα lenovo που εχω, ηχος ικανοποιητικος, το αλουμινιο του δινει μια premium αισθηση. Στα αρνητικα μεχρι τωρα το touchpad δεν ειναι τοσο στιβαρο και ισως και το πληκτρολογιο,η θεση της καμερας απο το θεμα πως σε παιρνει σαν ληψη, δεν εχει οθονη αφης. Και εγω ημουν της αποψης τι να τι κανω την οθονη αφης αλλα βλεπεις αυτη την οθονη με τα μικρα περιθωρια και λες ποσο θα μπιπ να ηταν και αφης.

Βαλε και τον πιο φρέσκο οδηγό για την «κάρτα γραφικών» και είσαι έτοιμος…

https://www.amd.com/en/support/apu/amd-ryzen-processors/amd-ryzen-5-mobile-processors-radeon-graphics/amd-ryzen-5-4600h

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 384
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα windows  είναι αγγλικά/ελληνικά ή κινέζικα;

Γιατί σκέφτομαι όταν το τσιμπήσω να κάνω ενα clone το σκληρο στο NAS και μετά να περάσω windows.

Το κακό είναι ότι δεν έχει network adapter και θα παρω image με wifi!?? gggrrr

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, stazzy1978 είπε

Τα windows  είναι αγγλικά/ελληνικά ή κινέζικα;

Ελληνικά μιας και πρόκειται για προϊόν που εισάγετε από την επίσημη Ελληνική αντιπροσωπία και προορίζεται για την Ελληνική αγορά. 

Αλλά και αγγλικό να ήταν μπορείς να αλλάξεις γλώσσα σε λίγα λεπτά

Μόνο η κινέζικη έκδοση αν θυμάμαι καλά δεν αλλάζει... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω προπαραγγειλει απο Γερμανο, απο τις 28/10 και ακόμα το λιβανίζουμε. Χτες μου ειπαν σημερα και καλα θα παραλάβω, αλλα ουτε τρακινγκ μου δώσανε ουτε βλέπω να έρχεται courrier.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, oletiras είπε

Εχω προπαραγγειλει απο Γερμανο, απο τις 28/10 και ακόμα το λιβανίζουμε. Χτες μου ειπαν σημερα και καλα θα παραλάβω, αλλα ουτε τρακινγκ μου δώσανε ουτε βλέπω να έρχεται courrier.

 

1 ώρα πριν, Giuseppe Busso είπε

Με κάλεσαν πριν 2 ώρες από Κωτσόβολο και μου είπαν πως την Παρασκευή θα παραλάβω. 

 

Screenshot_20201111_133311.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Giuseppe Busso είπε

Με κάλεσαν πριν 2 ώρες από Κωτσόβολο και μου είπαν πως την Παρασκευή θα παραλάβω. 

και εγώ στο site που μπήκα του Κωτσου, ξεκίνησε η επεξεργασία της παραγγελίας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16/11 παραλαμβάνω εγώ.

Τόσο πολύ ; ρωτησα.


"Αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι ο όγκος των παραγγελιών που έχουμε δεχτεί είναι τόσο μεγάλος που έχουν κλείσει οι προηγούμενες ημερομηνίες."
 Μου ειπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stazzy1978 είπε

16/11 παραλαμβάνω εγώ.

Τόσο πολύ ; ρωτησα.


"Αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι ο όγκος των παραγγελιών που έχουμε δεχτεί είναι τόσο μεγάλος που έχουν κλείσει οι προηγούμενες ημερομηνίες."
 Μου ειπε

Μάλλον υπερβάλεις…

Αν φύγουν οι παραγγελίες την Παρασκευή 13/11 τότε ανάλογα την περιοχή και με το σκεπτικό  του ότι Σάββατο τα κουριερ δεν παραδίδουν κατ οίκον ή υπολειτουργούν τότε οι παραδώσεις θα γίνουν την επόμενη εργάσιμη… δηλαδή Δευτέρα 16/11…

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stazzy1978 είπε

E, ναι δίκιο έχεις! :) 

Έχω να πάρω καινούριο pc από το 2010 και η ανυπομονησία είναι... τεράστια...

Τι περιοχή είσαι; 

Από River West το αγόρασα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω να παραλαμβάνω σήμερα. 

Ο Κωτσόβολος μου έδωσε tracking number στη Γενική Ταχυδρομική. Ο αριθμός δεν εμφανίζεται καν στις αποστολές της ΓΤ όμως.

Επικοινωνώ ξανά με Κωτσόβολο μήπως άκουσα λάθος τον αριθμό αλλά ήταν σωστός. Αργά το απόγευμα ή αύριο θα μπει στο σύστημα της ΓΤ. 

Οπότε βλέπω καλή Δευτέρα... 

Γίνεται ένας πανικός με τις αποστολές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...