Προς το περιεχόμενο

Πώς μπορώ να εκμεταλλευτώ το Free Shipping;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας.

Έχω να αγοράσω κάποια αντικείμενα από αμερικάνικο κατάστημα που εντώς ΗΠΑ δικαιούται Free Shipping. Η σκέψη μου ήταν η εξής:

  1. Αν επιλέξω να σταλεί απευθείας σε εμένα, θα το στείλουν τελείως ξέμπαρκο και θα μου ζητήσουν περίπου 20-24€ για μεταφορικά χωρίς κούριερ εντελώς απλό. Λόγω ιού προφανώς αυτό θα μου έρθει μπορεί και σε τρεις μήνες.
  2. Υπάρχει καμια υπηρεσία εντός ΗΠΑ που για την ίδια περίπου τιμή μπορεί να στο παραλάβει εκείνη και να στο στείλει με κουριερ και τρακινγ;
  3. Δεν μπορώ να αποφύγω την αγορά των βιβλίων αυτών, και η αγορά από εντός Ευρώπης είναι αδύνατη.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zx1234r είπε

Υπάρχουν πολλές mail forwarding εταιρίες αλλά το κόστος είναι πολλαπλάσιο. Πληρώνεις την υπηρεσία , την αποστολη και το τελωνείο.

Οπότε nogo?

Τι να σου πω ρε φίλε είναι απαραίτητα για ερευνητικούς λόγους τα βιβλία δεν μπορώ να ρισκάρω να περιμένω 3-4 μήνες μέχρι να έρθουν στην πόρτα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, JohnGTA είπε

Οπότε nogo?

Τι να σου πω ρε φίλε είναι απαραίτητα για ερευνητικούς λόγους τα βιβλία δεν μπορώ να ρισκάρω να περιμένω 3-4 μήνες μέχρι να έρθουν στην πόρτα μου.

Τότε αναγκαστικά με κούριερ με ότι αυτό συνεπάγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...