Προς το περιεχόμενο

Philips 43PUS7805 43"


vforvaggelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, vforvaggelis είπε

Με αλεξα το ψαξε κανεις;

Νομίζω πρέπει να δηλώσεις Αγγλία ότι μένεις"και καλά" στο Αμαζον + το ίδιο στη TV ως χώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Νομίζω πρέπει να δηλώσεις Αγγλία ότι μένεις"και καλά" στο Αμαζον + το ίδιο στη TV ως χώρα

Ναι αλλα μετα δεν θα σου βρισκει στο tunein ελληνικους σταθμους. Τεσπα νταξει την κανω την δουλεια μου.

Παρατηρησα ομως οτι μερικες φορες το κοντρολ κανει οτι ναναι. Παταω να αλλαξει ενταση και αυτο αντιδραει σαν να παταω το 0. Μερικες φορες παταω να ανεβει ο ηχος και δεν κανει τιποτα ενω βλεπω στο λεντακι οτι δεχετεκ αποια εντολη.

Αμα την βγαλω απο την πριζα και την βαλω παλι δειχνει να στρωνει (για ποσο δνε ξερω) αλλα εχει χασει το bound με την Αλεξα και πρεπει να το στηνω παλι...

Περιεργα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα η δικια εκατσε ελλατωματικη, απο την πρωτη μερα και μετα απο ενα γολγοθα για να βιδωσω την βαση, ειδα μια σκια κατω αριστερά. 

https://photos.app.goo.gl/mr3NDqEurw4SLRp9A

Επικοινώνησα με την philips απο 03-11, και σημερα μου λενε οτι για να ερθει τεχνικος πρεπει να πληρωσω 39€, αλλιως να την παω μονος μου στο σερβις διοτι ειναι πολιτικη της εταιρείας να ερχονται για παραλαβη δωρεαν για τηλεοράσεις ανω τον 44".

Απαράδεκτοι!! Και τώρα εχει μπροστα και καραντινα και ποιος ξερει ποτε θα την παραλαβω πισω.

Και στον κωτσο να την γυρναγα για doa δεν θα καναν επιτοπου αντικατάσταση διοτι πρεπει πρωτα να ελεγθει απο αυτους.

Και δεν ξερω τι να κανω τωρα, τοσο μεγαλο προβλημα δεν είναι, διακρίνεται μονο αν παει το ματι σου εκει. Και αν τη παω μετα θα γινει μαχη στο σπίτι με μια μονο τηλεόραση που εχω στο σαλόνι...

Επεξ/σία από barimagas
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, barimagas είπε

Εμενα η δικια εκατσε ελλατωματικη, απο την πρωτη μερα και μετα απο ενα γολγοθα για να βιδωσω την βαση, ειδα μια σκια κατω αριστερά. 

https://photos.app.goo.gl/mr3NDqEurw4SLRp9A

Επικοινώνησα με την philips απο 03-11, και σημερα μου λενε οτι για να ερθει τεχνικος πρεπει να πληρωσω 39€, αλλιως να την παω μονος μου στο σερβις διοτι ειναι πολιτικη της εταιρείας να ερχονται για παραλαβη δωρεαν για τηλεοράσεις ανω τον 44".

Απαράδεκτοι!! Και τώρα εχει μπροστα και καραντινα και ποιος ξερει ποτε θα την παραλαβω πισω.

Και στον κωτσο να την γυρναγα για doa δεν θα καναν επιτοπου αντικατάσταση διοτι πρεπει πρωτα να ελεγθει απο αυτους.

Που εχουν το service τους η philips;

Οντως κανει μπαμ η σκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νεο Ηράκλειο είναι. Astra λεγεται η εταιρεία. Πολλα παραπονα στο σερβις απο τις αξιολογήσεις της Google

Επεξ/σία από barimagas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Οι τηλεοράσεις με Saphi έχουν στην πρώτη έκδοση λογισμικού αρκετά μικρο-bugs. Διορθώνονται μέσα στη χρονιά με συχνές αναβαθμίσεις. Λογικά, έτσι θα διορθωθεί και αυτό. Να έχεις το νου σου για την επόμενη αναβάθμιση. Μέχρι τότε μπορείς να το αναφέρεις στην εξυπηρέτηση πελατών με μέηλ για να προωθηθεί στα κεντρικά και στην ομάδα που φτιάχνει τα firmware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, humax είπε

  Οι τηλεοράσεις με Saphi έχουν στην πρώτη έκδοση λογισμικού αρκετά μικρο-bugs. Διορθώνονται μέσα στη χρονιά με συχνές αναβαθμίσεις. Λογικά, έτσι θα διορθωθεί και αυτό. Να έχεις το νου σου για την επόμενη αναβάθμιση. Μέχρι τότε μπορείς να το αναφέρεις στην εξυπηρέτηση πελατών με μέηλ για να προωθηθεί στα κεντρικά και στην ομάδα που φτιάχνει τα firmware.

Σε ευχαριστω πολυ! Θα το αναφερω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω 4K στο youtube και παθαινω ταμπλα.

Βλεπω 4K στο netflix και λεω τι χαλια ειναι αυτα!

image.png.92e6084384a4c1ff9426a675784beb8f.png

Δικαιολογειτε να υπαρχει αυτο το "χιονι";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις ένα-ένα τα φίλτρα ψηφιακών βελτιώσεων, μήπως κάποιο από αυτά τονίζει τον θόρυβο στην εικόνα. Κάπου πήρε το μάτι μου επίσης ότι το Νέτφλιξ έχει αλλάξει σε νέο τρόπο κωδικοποίησης με μεγαλύτερη συμπίεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...