Προς το περιεχόμενο

Τα πρώτα unboxing videos για τα Xbox Series X|S είναι γεγονός


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, privateer είπε

καλα τωρα σοβαρα συγκρινεις την ευκολια στην αλλαγη μιας επαναφορτιζομενης μπαταριας σε ενα χβοχ χειριστηριο με την αλλαγη μπαταριας σε ps4 χειριστηριο? 🤣

ουτε μια χαρα αλλαζει συν το οτι θελεις να μας πεις οτι 6 χρονια η μπαταρια σου δουλευει μια χαρα ειναι ακομη πιο κουφο. να τα στειλεις παντως στην σονυ να δουνε τι μαγικες ιδιοτητες εχουν γιατι εισαι η εξαιρεση του κανονα  😄

οσο για το κινητο εννοειται προτιμω να μπορω να αλλαξω την μπαταρια και οχι οπως εχουν τα περισσοτερα ενσωματωμενη που ουσιαστικα σε αναγκαζουν να το αλλαξεις

αλλα κινητο σε αντιθεση με χειριστηριο αλλαζω ουτε και αλλιως καθε 1-2 χρονια οποτε ατυχες το παραδειγμα σου

Μια χαρά ήταν το παράδειγμα μου, εσύ φάσκεις και αντιφάσκεις.

Anyway, ως γνωστόν τοις πάσι, η αλκαλική μπαταρία έχει αντικατασταθεί σχεδόν πλήρως εν έτη 2020 από τις επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λιθίου σε κάθε ηλεκτρονική συσκευή εκτός από τα χειριστήρια της ms και κάτι ρολόγια του παππού μου, αν αυτό εσένα σου φαίνεται next-gen, εγώ πάω πάσο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, music_lover είπε

Μια χαρά ήταν το παράδειγμα μου, εσύ φάσκεις και αντιφάσκεις.

Anyway, ως γνωστόν τοις πάσι, η αλκαλική μπαταρία έχει αντικατασταθεί σχεδόν πλήρως εν έτη 2020 από τις επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λιθίου σε κάθε ηλεκτρονική συσκευή εκτός από τα χειριστήρια της ms και κάτι ρολόγια του παππού μου, αν αυτό εσένα σου φαίνεται next-gen, εγώ πάω πάσο.

Απο αυτο θα κριθει δηλαδη, οχι απο αποδόσεις - το κυριότερο -, αισθητική, παιχνίδια.... Επίσης θέλω να δω το next gen τηλεκοντρόλ σου σε τηλεόραση και λοιπές ηλεκτρονικές συσκευες, βλέπε κλιματιστικό..! Ασχολήσου με τις μπαταρίες στα άρθρα του ps να λες ποσο σπουδαίο feature είναι, και άσε όποιον προτιμήσει το xbox να εκτιμήσει άλλα πράγματα.. Ρε τι ακούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, ektorme είπε

Απο αυτο θα κριθει δηλαδη, οχι απο αποδόσεις - το κυριότερο -, αισθητική, παιχνίδια.... Επίσης θέλω να δω το next gen τηλεκοντρόλ σου σε τηλεόραση και λοιπές ηλεκτρονικές συσκευες, βλέπε κλιματιστικό..! Ασχολήσου με τις μπαταρίες στα άρθρα του ps να λες ποσο σπουδαίο feature είναι, και άσε όποιον προτιμήσει το xbox να εκτιμήσει άλλα πράγματα.. Ρε τι ακούμε..

Ποιες αποδόσεις αγαπητέ και ποια παιχνίδια? Για το χειριστήριο μίλησα αποκλειστικά και τις μπαταρίες του. Ε δεν γουστάρω αλκαλικές μπαταρίες, τι να κάνουμε τώρα? Τις έχω πετάξει από παντού και κρατάω 2 για το Xbox χειριστήριο μου στο PC και άλλες 4 για κάτι παιδικά παιχνίδια του μωρού. Ευχαρίστως θα αγόραζα όμως Xbox controller με ενσωματωμένη μπαταρία, χθές κιόλας!

Υ.Γ. Σε αυτό εδώ το forum, αμέσως μόλις πεις κάτι που δεν αρέσει σε ορισμένους να τη φαρδιά πλατιά και η ταμπέλα του φανμποι. Sony και καλά δλδ πρέπει να είσαι βαλτός, δεν παίζει να τα εννοείς.

Υ.Γ. 2 Τόλμησες να εκφράσεις διαφορετική άποψη από την πρέπουσα? Να το και το internetικο μπούλινκ, δλδ μπόχουμ δέρνουμε μια φάση.

Επεξ/σία από music_lover
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 minutes ago, music_lover said:

Μια χαρά ήταν το παράδειγμα μου, εσύ φάσκεις και αντιφάσκεις.

Anyway, ως γνωστόν τοις πάσι, η αλκαλική μπαταρία έχει αντικατασταθεί σχεδόν πλήρως εν έτη 2020 από τις επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λιθίου σε κάθε ηλεκτρονική συσκευή εκτός από τα χειριστήρια της ms και κάτι ρολόγια του παππού μου, αν αυτό εσένα σου φαίνεται next-gen, εγώ πάω πάσο.

Οταν τελειώνουν τα επιχειρήματα αρχίζουμε τις αερολογιες 😂

Πλήρωνε εσύ νέο χειριστήριο αφού είσαι συνηθισμένος στις πρακτικές της Σόνυ εγώ και ο παππούς μου θα αλλάζουμε απλά τις eneloop 😂

Επεξ/σία από privateer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας ξεκοψει κάποια χρόνια από το gaming όταν πήρα φέτος το xbox one s νόμιζα ότι θα είχε μπαταρία σαν του ps4 που είχα δει στους φίλους μου. Όταν είδα τις μπαταρίες ξενέρωσα. Μετά από κάποιους μήνες και αφού αγόρασα 4 αλκαλικές επαναφορτιζομενες με τον φορτιστή τους έχω αλλάξει πλήρως γνώμη και ήλπιζα να συνεχίσει και στη νέα γενιά η μσ αυτό το σύστημα. Μεγάλη ευκολία, μεγάλη διάρκεια. Αφού πήρα και το pack που έχει για να το έχω σαν το ps4 και τελικά δεν το έχω δουλέψει ποτέ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, privateer είπε

Οταν τελειώνουν τα επιχειρήματα αρχίζουμε τις αερολογιες 😂

Πλήρωνε εσύ νέο χειριστήριο αφού είσαι συνηθισμένος στις πρακτικές της Σόνυ εγώ και ο παππούς μου θα αλλάζουμε απλά τις eneloop 😂

Ε τότε εσύ και ο παππούς σου αλλάξτε τις eneloop και αφήστε για τους προοδευτικούς και όσους ζουν στην κόψη του ξυραφιού τις μπαταρίες λιθίου 😝

Επεξ/σία από music_lover
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, music_lover είπε

Ποιες αποδόσεις αγαπητέ και ποια παιχνίδια? Για το χειριστήριο μίλησα αποκλειστικά και τις μπαταρίες του. Ε δεν γουστάρω αλκαλικές μπαταρίες, τι να κάνουμε τώρα? Τις έχω πετάξει από παντού και κρατάω 2 για το Xbox χειριστήριο μου στο PC και άλλες 4 για κάτι παιδικά παιχνίδια του μωρού. Ευχαρίστως θα αγόραζα όμως Xbox controller με ενσωματωμένη μπαταρία, χθές κιόλας!

Υ.Γ. Σε αυτό εδώ το forum, αμέσως μόλις πεις κάτι που δεν αρέσει σε ορισμένους να τη φαρδιά πλατιά και η ταμπέλα του φανμποι. Sony και καλά δλδ πρέπει να είσαι βαλτός, δεν παίζει να τα εννοείς.

Υ.Γ. 2 Τόλμησες να εκφράσεις διαφορετική άποψη από την πρέπουσα? Να το και το internetικο μπούλινκ, δλδ μπόχουμ δέρνουμε μια φάση.

Οτα ριχνεις επι ποση ωρα ειρωνια περι next gen βασιζομενος σε μπαταριες του κοντρολ ναι φιλε μου, θα δεχτεις την ταμπελα που μονος εβαλες στον εαυτο σου. Αλλα ειρωνευτηκες μονο το next gen κοντρολ της μαλλον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, music_lover είπε

Ποιες αποδόσεις αγαπητέ και ποια παιχνίδια? Για το χειριστήριο μίλησα αποκλειστικά και τις μπαταρίες του. Ε δεν γουστάρω αλκαλικές μπαταρίες, τι να κάνουμε τώρα? Τις έχω πετάξει από παντού και κρατάω 2 για το Xbox χειριστήριο μου στο PC και άλλες 4 για κάτι παιδικά παιχνίδια του μωρού. Ευχαρίστως θα αγόραζα όμως Xbox controller με ενσωματωμένη μπαταρία, χθές κιόλας!

Υ.Γ. Σε αυτό εδώ το forum, αμέσως μόλις πεις κάτι που δεν αρέσει σε ορισμένους να τη φαρδιά πλατιά και η ταμπέλα του φανμποι. Sony και καλά δλδ πρέπει να είσαι βαλτός, δεν παίζει να τα εννοείς.

Υ.Γ. 2 Τόλμησες να εκφράσεις διαφορετική άποψη από την πρέπουσα? Να το και το internetικο μπούλινκ, δλδ μπόχουμ δέρνουμε μια φάση.

Ναι πολύ λογικό να γράψεις για τις μπαταρίες του χειριστηρίου σε post που αφορα το unboxing της κονσόλας..Οτι θες να πεις πες το στο κατάλληλο τοπικ.

Επεξ/σία από GreekLegend2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ektorme είπε

Οτα ριχνεις επι ποση ωρα ειρωνια περι next gen βασιζομενος σε μπαταριες του κοντρολ ναι φιλε μου, θα δεχτεις την ταμπελα που μονος εβαλες στον εαυτο σου. Αλλα ειρωνευτηκες μονο το next gen κοντρολ της μαλλον..

Έχω αναφερθεί σε προηγούμενο post μου σε άλλο thread για το πόσο καλύτερο είναι το κουτί του Series X και η συσκευασία του σε σχέση με το σπαρτιατικό βαρετό κουτί του PlayStation. Από όλο το πακέτο του νέου Xbox το μόνο last-gen θέμα του είναι οι μπαταρίες. Συγνώμη δλδ που δεν πάω με το ρεύμα να τα θεωρώ όλα τέλεια.

3 λεπτά πριν, GreekLegend2 είπε

Ναι πολύ λογικό να γράψεις για τις μπαταρίες του χειριστηρίου σε post που αφορα το unboxing της κονσόλας..Οτι θες να πεις πες το στο κατάλληλο τοπικ.

Παρομοίως με από πάνω. Έχω αναφερθεί ήδη σε άλλο post μου για την συσκευασία του. Λυπάμαι αλλά η μπαταρία είναι το μόνο πράγμα που με ενοχλεί, μου επιτρέπεται ή όχι?

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, music_lover είπε

Έχω αναφερθεί σε προηγούμενο post μου σε άλλο thread για το πόσο καλύτερο είναι το κουτί του Series X και η συσκευασία του σε σχέση με το σπαρτιατικό βαρετό κουτί του PlayStation. Από όλο το πακέτο του νέου Xbox το μόνο last-gen θέμα του είναι οι μπαταρίες. Συγνώμη δλδ που δεν πάω με το ρεύμα να τα θεωρώ όλα τέλεια.

Παρομοίως με από πάνω. Έχω αναφερθεί ήδη σε άλλο post μου για την συσκευασία του.

Εγινε, οτι πεις.. Σε επομενο αρθρο θα μας πεις για το πληκτρο του μοχλου που δεν ειναι σε ατόφιο μαύρο αλλα προς ανθρακί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, ektorme είπε

Εγινε, οτι πεις.. Σε επομενο αρθρο θα μας πεις για το πληκτρο του μοχλου που δεν ειναι σε ατόφιο μαύρο αλλα προς ανθρακί!

Εντάξει τώρα το ξεχείλωσες, καλή σου μέρα. Σας αρέσουν οι μπαταρίες, δεν μου αρέσουν, πάμε παρακάτω, θα ζήσουμε και με αυτό.

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, music_lover είπε

Έχω αναφερθεί σε προηγούμενο post μου σε άλλο thread για το πόσο καλύτερο είναι το κουτί του Series X και η συσκευασία του σε σχέση με το σπαρτιατικό βαρετό κουτί του PlayStation. Από όλο το πακέτο του νέου Xbox το μόνο last-gen θέμα του είναι οι μπαταρίες. Συγνώμη δλδ που δεν πάω με το ρεύμα να τα θεωρώ όλα τέλεια.

Παρομοίως με από πάνω. Έχω αναφερθεί ήδη σε άλλο post μου για την συσκευασία του. Λυπάμαι αλλά η μπαταρία είναι το μόνο πράγμα που με ενοχλεί, μου επιτρέπεται ή όχι?

Aφου εχεις αναφερθει σε αλλο ποστ σου για το unboxing γιατι βγαινεις off-topic και σχολιάζεις κατι τελειως διαφορετικό απο το unboxing? πηγαινε γραψε οτι θες στο τοπικ που αφορα γενικα την κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...