Προς το περιεχόμενο

Πλαίσιο Ευκαρπίας Δώρο ο ΦΠΑ σε οικιακές συσκευές και κινητά μεχρι 31-10-2020


alexmi900

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Καμια σχεση. *0.65 στην καλυτερη. Αλλα το δευτερο /1.24 αφου κοβει τιμολογιο, ισχυει για ολα τα μαγαζια, οποτε ατυχης ο ενθουσιασμος σου. 😛 

Δεν σε πιάνω! Αφού λέει δώρο ο ΦΠΑ, άρα σου δίνει δώρο το 24% της αξίας του! Το 0,65 τι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, leonidas_fs είπε

Δεν σε πιάνω! Αφού λέει δώρο ο ΦΠΑ, άρα σου δίνει δώρο το 24% της αξίας του! Το 0,65 τι είναι;

Ε είναι Χ/1.24/1.24. Είναι αρκετά παραπάνω από μισό. Μη το σκέφτεσαι  σαν -48%. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Σε laptops που είναι σε φάση προπαραγγελιας γίνεται αυτό; ενδιαφέρομαι για matebook 14 που δίνει δώρο το nova 5t.

Το ρώτησα. Δεν ισχύει 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

LOL . Οι μλκες μου στελνουν στο επ. mail συνεχεια " προσφορες "με και καλα εκπτωση χωρίς να βαζουν το φπα . Αφαιρουν το φπα δηλαδη στο τιμολόγιο και το παρουσιαζουν σα σουπερ προσφορα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιο μέλος 

Spoiler

σοβαρό, με αξιολογήσεις

να μου πάρει την Xiaomi 43" τηλεόραση;

Το κέρδος μισό μισό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, leonidas_fs είπε

Ναι και εάν μπορείς να κόψεις και τιμολόγιο θα το πάρεις 1,202€

Πέραν από αυτό που λένε ούτως ή άλλως ήδη τα παιδιά για ότι αυτό ισχύει εν γένει για επαγγελματικές συναλλαγές, θέλω να δω τι επαγγελματίας θα έκοβε τιμολόγιο σε φωτογραφική αν δεν είναι ο ίδιος φωτογράφος. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε laptops ισχύει; Ενδιαφέρομαι για το 

https://www.plaisio.gr/pc-perifereiaka/laptops/windows-laptops/huawei-matebook-d15-laptop-ryzen-5-3500u-8-gb-256-gb-radeon-vega-8-_3503577

Στο κατάστημα θα μου βγει 458€;

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση affiliate -"βρωμικου" συνδεσμου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. Μπορώ να παραγγείλω π.χ ένα κινητό μέσω της σελίδας τους ως αύριο και να ζητήσω παραλαβή απο το κατάστημα? (Ευκαρπίας για εμένα). π.χ αυτό https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/tilefona/smartphones/xiaomi-redmi-9-32gb-4g-smartphone-prasino_3515257

γράφει απο 179,00 € προσφορά 159,00 €. Αν το παραγγείλω και το παραλάβω απο εκεί θα δώσω 128,22 €?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ducath είπε

Μόλις πήρα τηλ και μου είπανε ότι το ΦΠΑ αφαιρείται μόνο μία φορά. Είτε κοπεί τιμολόγιο είτε όχι είναι το ίδιο. Ρώτησα για επαλήθευση...

Λένε σαχλαμάρες.

Αυτά τα προωθητικά ουσιαστικά σημαίνουν έκπτωση 24%. Εννοείται πως η απόδειξη με τη νέα χαμηλότερη τιμή θα περιλαμβάνει και ΦΠΑ.

Κακώς αρνούνται την απαλλαγή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κατάστημα στα Χανιά είναι δέκα λεπτά περπάτημα αλλά δε πάω γιατί όχι μόνο δε λένε τι προϊόντα είναι σε έκπτωση ( αναφέρουν χαρακτηριστικά "επιλεγμένα προιόντα"), αλλά και σε μία φάση που η χώρα ετοιμάζεται για lockdown, αυτοί σε αναγκάζουν να πας στο κατάστημα που θα γίνεται της... Black Friday για να ψάχνεις από ράφι σε ράφι ποίο προϊόν είναι σε έκπτωση. Ανεύθυνοι!

Επεξ/σία από afragorn
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, afragorn είπε

Το κατάστημα στα Χανιά είναι δέκα λεπτά περπάτημα αλλά δε πάω γιατί όχι μόνο δε λένε τι προϊόντα είναι σε έκπτωση ( αναφέρουν χαρακτηριστικά "επιλεγμένα προιόντα"), αλλά και σε μία φάση που η χώρα ετοιμάζεται για lockdown, αυτοί σε αναγκάζουν να πας στο κατάστημα που θα γίνεται της... Black Friday για να ψάχνεις από ράφι σε ράφι ποίο προϊόν είναι σε έκπτωση. Ανεύθυνοι!

Στην ιστοσελίδα τους αναφέρονται οι κατηγορίες των προϊόντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...