Προς το περιεχόμενο

mousepad υφασματινο


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορείς. Οπως και να το κάνεις, θα χαλάσει.
Αν θέλεις την άφταστη ακρίβεια, το άφθαρτο υλικό, την τέλεια πρόσφυση στην επιφάνεια εργασίας, την δυνατότητα να το κάνεις καινούργιο με ένα πλύσιμο με fairy και βουρτσάκι, και με τουλάχιστον 10+ χρόνια ζωής, βρες και αγόρασε ένα τέτοιο.
Θα με ευγνωμονείς για πάντα. Πολύς κόσμος με ευγνωμονεί γι αυτό.
https://www.amazon.co.uk/3M-Ultra-Thin-Mouse-Mat/dp/B000I6R2AM/ref=psdc_430476031_t1_B00NFT4MZM

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω ένα της coolermaster και το τρίβω με ένα βουρτσάκι αφού το βάλω στη μπανιέρα να μουλιάσει με απορρυπαντικό πλυντηρίου, το έχω κάνει 5-6 φορές και δεν έχει πάθει τίποτα. Χωρίς αυτό φυσικά να σημαίνει ότι και το δικό σου δεν θα πάθει κάτι.

Επεξ/σία από elpenor
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, elpenor είπε

Εγώ έχω ένα της coolermaster και το τρίβω με ένα βουρτσάκι αφού το βάλω στη μπανιέρα να μουλιάσει με απορρυπαντικό πλυντηρίου, το έχω κάνει 5-6 φορές και δεν έχει πάθει τίποτα. Χωρίς αυτό φυσικά να σημαίνει ότι και το δικό σου δεν θα πάθει κάτι.

Αγόρασα 6 pads της 3M το 2001. Εχουν πλυθεί εκατοντάδες φορές, είναι ακόμα σαν καινούργια! Δεν χαλάνε με τίποτα!
Εχουν όμως ένα κακό: όταν μάθεις να δουλεύεις με αυτά, δεν συμβιβάζεσαι να δουλέψεις με κανένα άλλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βλακείες του λετε ρε. Το πλένεις στο χερι σε χλιαρό νερο με σαπούνι η απορρυπαντικό. Το τρίβεις απαλά με ενα μαλακό σφουγγάρι η πανί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mp44christos είπε

Τι βλακείες του λετε ρε. Το πλένεις στο χερι σε χλιαρό νερο με σαπούνι η απορρυπαντικό. Το τρίβεις απαλά με ενα μαλακό σφουγγάρι η πανί.

 

1 ώρα πριν, elpenor είπε

Εγώ έχω ένα της coolermaster και το τρίβω με ένα βουρτσάκι αφού το βάλω στη μπανιέρα να μουλιάσει με απορρυπαντικό πλυντηρίου, το έχω κάνει 5-6 φορές και δεν έχει πάθει τίποτα. Χωρίς αυτό φυσικά να σημαίνει ότι και το δικό σου δεν θα πάθει κάτι.

................

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις

αυτο που λενε μερικοι να το μουλιασω σε νερακι με απορρυπαντικο και μετα να  το τριψω το κανω αλλα θελω το κατι παραπανω

γιατι εχω παρατηρησει οτι δεν καθαριζει εντελως

ευχαριστ ω και παλι παιδες

Επεξ/σία από Runner25
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Runner25 είπε

ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις

αυτο που λενε μερικοι να το μουλιασω σε νερακι με αποριπαντικο και μετα να  το τριψω το κανω αλλα θελω το κατι παραπανω

γιατι εχω παρατηρησει οτι δεν καθαριζει εντελως

ευχαριστ ω και παλι παιδες

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι περισσότερο, γιατί θα συμπεριλάμβανε fairy για τα πιάτα (βγάζει την μαυρίλα) και azax (στρογγυλό, κλασσικό) για τα τζάμια (βγάζει καυσαέρια και καπνό τσιγάρου), κάτι που η κόλλα δεν θα άντεχε. Το -πάμε πάλι- 3M θα σε ευγνωμονούσε.
😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το δικό μου παρόλο που το έπλενα δεν έπιανε καλά το ποντίκι τελευταία. Πήρα ένα καπάκι απο στιλό και το έξυσα με την πάνω μεριά να βγάλει κάτι ασπρίλες (μάλλον ιδρώτας;) και μετά το έβαλα στο πλυντήριο και έστρωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...