Προς το περιεχόμενο

Το Call of Duty: Black Ops Cold War χρειάζεται 250GB για να εγκατασταθεί στο PC σας


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, rus είπε

Το επομενο και τελικο βημα ειναι 3D, με μια κασκα που θα φοραει ο παιχτης για εχει την αισθηση οτι στο first person view βρισκεται μεσα στη μαχη.

Υπάρχει ήδη αυτό και το λένε VR. Επαιζα πριν λίγο πόλεμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kgian είπε

Υπάρχει ήδη αυτό και το λένε VR. Επαιζα πριν λίγο πόλεμο...

Σε ποιο παιχνιδι? τρισδιαστατο?

Η κασκα υπαρχει προ πολλου, αλλα δεν ειναι κατι που σε κανει να ζεις το παιχνιδι, οταν συμβει αυτο μονο ετσι θα παιζουμε.

5 ώρες πριν, micos000 είπε

Farcry 1 και ξερό ψωμί.

Eχεις καταφερει να το τελειωσεις στο πιο δυσκολο επιπεδο?

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Law and Order του gaming. Όλα πανομοιότυπα μην δουν τίποτα διαφορετικό οι παίκτες/θεατές και τρομάξουν.

Το τελευταίο καλό call of duty ήταν το δεύτερο. Τα υπόλοιπα είναι πιο σάπια από αχλάδι που έμεινε 3 μέρες στον ήλιο Αύγουστο.

Όταν κοιτάς νέα κυκλοφορία call of duty σκέφτεσαι ότι τα fifa αξίζουν βραβείο πρωτοτυπίας και εξέλιξης.

Οι αδερφές καρντάσιαν θεωρούν το call of duty basic shit.

 

 

 

Επεξ/σία από taris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, Herald είπε

Μα δεν σου χρειάζονται όλα αυτά για να παίξεις ένα παιχνίδι, αυτό σου λέω. Εσύ έγραψες για ακριβές οθόνες και CPU και περιφερειακά. Σύμφωνα με τα specs σε PC 10ετίας παίζει το παιχνίδι. 

Να δώσω τόσα λεφτά για 1 σασί και 4 ρόδες και τις βενζίνες; παω και με το λεωφορείο. No way θα χαλάσω αλλού τα λεφτά μου. 

Να δώσω τόσα λεφτά για να πάω να δω το σινικο τείχος; το βλέπω και από το σπίτι στο ίντερνετ. No way θα χαλασω αλλού τα λεφτά μου. 

Να δώσω τόσα λεφτά για μια τηλεόραση, βλέπω βίντεο και στο κινητό μου. No way θα χαλασω αλλού τα λεφτά μου. 

Ήθελα να ξερα Γτ τους απαντάτε. 

Επεξ/σία από tsibosp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο eshop.gr αυτη τη στιγμη, ssd 250, 27€. Για να το δίνουν τοσο κανα 10€ κόστος θα εχει. Αν τα παιχνίδια έχουν φτάσει τοσα γιγα, πραγματικά θα ηταν όλοι ευχαριστημένοι να τα πούλαγα ετσι, σαν cadridge.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, rus είπε

Σε ποιο παιχνιδι? τρισδιαστατο?

Η κασκα υπαρχει προ πολλου, αλλα δεν ειναι κατι που σε κανει να ζεις το παιχνιδι, οταν συμβει αυτο μονο ετσι θα παιζουμε.

Eχεις καταφερει να το τελειωσεις στο πιο δυσκολο επιπεδο?

Onward vr. Contractors vr. Έρχεται το call of duty, above and beyond. Πόλεμος κανονικός. Σημαδεύεις από τα iron sights κανονικά. Κλείνεις και το μάτι. Γονατίζεις, ξαπλωνεις, κρύβεσαι κανονικά. Και αλλά παιχνίδια. Όλα τρισδιάστατα φυσικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ήρθε το μελλον και οι pcαδες πλεον  θα παίζουν το κάθε παιχνίδι αλλάζοντας ssd , όπως κορόιδευαν τους κονσολαδες με τις cartridge . 😉 .                                    Σε λίγο καιρό θα έχουμε αγγελίες του τύπου : ανταλλάσεται ssd call of duty με ssd resident evil , προτίμηση , ο ssd να είναι evo .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tsibosp είπε

Να δώσω τόσα λεφτά για 1 σασί και 4 ρόδες και τις βενζίνες; παω και με το λεωφορείο. No way θα χαλάσω αλλού τα λεφτά μου. 

Να δώσω τόσα λεφτά για να πάω να δω το σινικο τείχος; το βλέπω και από το σπίτι στο ίντερνετ. No way θα χαλασω αλλού τα λεφτά μου. 

Να δώσω τόσα λεφτά για μια τηλεόραση, βλέπω βίντεο και στο κινητό μου. No way θα χαλασω αλλού τα λεφτά μου. 

Ήθελα να ξερα Γτ τους απαντάτε. 

Και το κινητό που το βρήκες? Κάνει μιμήσεις στον καθρέφτη καλύτερα :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...