Προς το περιεχόμενο

[Antivirus] Kaspersky Internet Security 2020 | 5 Devices | 2 Years | 19,99 λίρες (22,16 Euro) - Amazon UK


geophi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-total-security-2018-3-device-2-years-email-key

Εδώ πάντως έχει το total security στα 27 AUD (17 ευρώ δοκιμασμένα, το πήρα μόλις) όποιος ενδιαφέρεται!

Επεξ/σία από Ola150
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2020 στις 10:05 ΜΜ, Ola150 είπε

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-total-security-2018-3-device-2-years-email-key

Εδώ πάντως έχει το total security στα 27 AUD (17 ευρώ δοκιμασμένα, το πήρα μόλις) όποιος ενδιαφέρεται!

θελει αυστραλεζικη διευθυνση και IP για να παραγγείλεις? στο στελνουν με email λογικα... ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Diamond30 είπε

θελει αυστραλεζικη διευθυνση και IP για να παραγγείλεις? στο στελνουν με email λογικα... ?

Ναι και vpn με διεύθυνση Αυστραλίας ή Νέας Ζηλανδίας για να ενεργοποιήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η συγκεκριμένη προσφορά έληξε, νομίζω ότι θα πρέπει να κλειδωθεί το θέμα και αν υπάρχει νέα πρόταση προσφοράς, να ανοιχτεί νέο θέμα.

Αυτό τουλάχιστον κατάλαβα ότι πρέπει να γίνεται από τις οδηγίες δημοσίευσης νέου θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Diamond30 είπε

θελει αυστραλεζικη διευθυνση και IP για να παραγγείλεις? στο στελνουν με email λογικα... ?

Για να παραγγείλεις θέλει διεύθυνση αυστραλίας αλλά όχι και IP, μόνο για την εγκατάσταση θέλεις IP Αυστραλίας. Σε μένα ήρθε επιτόπου στο email μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2020 στις 10:27 ΠΜ, imvrios είπε

Σε ευχαριστώ φίλε μου με 27€ εως 10pc για 2 χρόνια.!!!!

Norton 360 Premium 2020 [10-Device, 2-YR]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, polisv είπε

Σε ευχαριστώ φίλε μου με 27€ εως 10pc για 2 χρόνια.!!!!

Αφού το εγκαταστήσεις, αν θες μίλα με το support τους και πες τους "έχω δύο χρόνια συνδρομή και θέλω να πάρω ακόμα ένα πακέτο τώρα και να τα κάνω τέσσερα". Προσθήκη στην υπάρχουσα συνδρομή σου.

Θα σου πει πρώτα ναι, αγοράζεις εκείνη την ώρα ακόμα ένα licence (θα είναι διαφορετικό το κλειδί) και θα σε καθοδηγήσει να το περάσεις, θα είναι σαν να έχεις δύο διαφορετικά προϊόντα ταυτόχρονα και αυτός θα κάνει ένα με διάρκεια 4 χρόνια. Παραπάνω από τέσσερα χρόνια δεν μπορείς να αγοράσεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, imvrios είπε

Αφού το εγκαταστήσεις, αν θες μίλα με το support τους και πες τους "έχω δύο χρόνια συνδρομή και θέλω να πάρω ακόμα ένα πακέτο τώρα και να τα κάνω τέσσερα". Προσθήκη στην υπάρχουσα συνδρομή σου.

Θα σου πει πρώτα ναι, αγοράζεις εκείνη την ώρα ακόμα ένα licence (θα είναι διαφορετικό το κλειδί) και θα σε καθοδηγήσει να το περάσεις, θα είναι σαν να έχεις δύο διαφορετικά προϊόντα ταυτόχρονα και αυτός θα κάνει ένα με διάρκεια 4 χρόνια. Παραπάνω από τέσσερα χρόνια δεν μπορείς να αγοράσεις.

Σε ευχαριστώ και πάλι.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, polisv είπε

Σε ευχαριστώ φίλε μου με 27€ εως 10pc για 2 χρόνια.!!!!

Norton 360 Premium 2020 [10-Device, 2-YR]

VS Kaspersky; Έχω το δεύτερο αλλά δεν μπόρεσα να πάρω την προσφορά από το άμαζον. Αξίζει να το ξηλώσω και να βάλω το νόρτον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, polisv είπε

Σε ευχαριστώ φίλε μου με 27€ εως 10pc για 2 χρόνια.!!!

Και κάτι τελευταίο (για το οποίο δεν χρειάζεται να γράψεις ξανά ευχαριστώ 😃 ) επειδή έγραψες για 10 PCs, δεν είναι μόνο για windows είναι για android είναι για iOS είναι για τα πάντα όλα.

Και πέρα από τα γνωστά antivirus firewall και τα λοιπά έχεις και vpn και 50GB cloud storage. Εξερεύνησε τo, είναι δυνατό πακετάκι.

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...