Προς το περιεχόμενο

[Antivirus] Kaspersky Internet Security 2020 | 5 Devices | 2 Years | 19,99 λίρες (22,16 Euro) - Amazon UK


geophi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το kinguin είναι σαν μηχανή αναζήτηαης για sites/πωλητές που πουλάνε φτηνά κλειδιά, κυρίως για παιχνίδια. 

Για κάθε προϊόν σου δείχνει ποιοι πωλητές το πουλάνε και τους χωρίζει σε promoted και others. Μπορείς να διαβάσεις σχόλια για κάποιο πωλητή πριν αγοράσεις.

Γενικά ότι βρήκα από εκεί το αγόρασα χωρίς προβλήματα.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vasalex2 είπε

Το  Kaspersky Total security 2021 για  συνδρομή 2 χρόνων στα 14.99 € στο kinguin.net. Οποιαδήποτε πληροφορία  σχετική με το συγκεκριμένο site ευπρόσδεκτη.

Πρέπει να προσέξουμε κάτι η προχωραμε αφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την αγορά "Kaspersky Total Security 2021 EU Key (1 Year / 1 Device)" από το site που έγραψα παραπάνω. Μου ήρθε άμεσα το κλειδί μαζί με  οδηγίες  εγκατάστασης και ενεργοποίησης. Υποθέτω οτι θα λειτουργεί απρόσκοπτα, δεν το έχω εγκαταστήσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα κι εγώ να ολοκληρώσω αγορά από το store του pcpro.co.uk για ένα kaspersky και με πήγε σε ένα site της cleverbridge για ολοκλήρωση. Επέλεξα πληρωμή με paypal και στην ολοκλήρωση της παραγγελίας δεν με έστειλε στην paypal για πληρωμή αλλά μου ήρθε mail ότι η παραγγελία προχωράει κανονικά με μη αυτοματοποιημένη διαδικασία. Με ερώτηση μου στο chat της σελίδας που έγινε η παραγγελία μου είπαν ότι θα μου έρθει mail με πρόσκληση να πληρώσω και να ολοκληρωθεί η παραγγελία. Το αντιμετωπίσατε αυτό όσοι πήρατε και το Norton από εκεί; Είναι φυσιολογικό;

EDIT: Όλα καλά...ολοκληρώθηκε η παραγγελία! Απλά με παραξένεψε η διαδικασία γιατί πρώτη φορά το έβλεπα αυτό!

Επεξ/σία από AlexKG5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...