Προς το περιεχόμενο

Λανσαρίστηκε το Apple One, η συνδρομή «όλα-σε-ένα» της Apple


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, garfield39gr είπε

Η ΕΕ το εχει free στο μεγαλο πακετο τον 89 με unlimited data ομιλια και μνμ παρεα με το μεγαλο one συν  bt sport 5g παντα και free iphone 12 pro η 12 pro max

Ενδιφερον και πληρες ακουγεται αλλα δεν δινω παλι 90αρια  και ειμαι χαρουμενος με την three τα τελυταια 5 χρονια (στα 27 εκαστη με 2 full unlimited sims rolling contract - η μια στο σπιτι με ενα 4G modem). 

Τωρα βεβαια αυτο με το 12 pro max ειναι ακρως δελεαστικο αλλα πολυ φοβαμαι οτι περαν της φοβερης καμερας παμε για μεγαλη πατατα με μικρες πλεον μπαταριες και το συνεπακολουθο να πεθαινουν (εξαντλουνται) νωριτερα απο τα συνηθη 2 χρονια....

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Garchomp98 είπε

αντε παμε να γινουμε Αμερικα... 25 συνδρομητικες παραλληλα

Ολα προς τα εκει πανε φιλε. Παρατηρησε γυρω τι συμβαινει, ο καταναλωτης προτιμαει να παραμενει ενεργος συνδρομητης σε ενα προιον η μια υπηρεσια (ειτε μιλαμε για ενα γυμναστηριο ειτε για εφαρμογες τυπου Netflix) και να την απολαμβανει για οσο εκεινος θελει παρα να χρειαζεται να πληρωνει μεμωνομενα καθε φορα ενα ποσο. Βρισκει μεγαλυτερο value στην συνδρομη πως να στο πω. Ολα ετσι πανε να γινουν στον κοσμο, ακομα και η φαση με το lease στα αυτοκινητα κατι σαν συνδρομητης γινεσαι και απολαμβανεις στο 100% ενα προιον, οπου εαν δε θες πλεον να το εχεις στην κατοχη σου το επιστρεφεις στην εταιρεια! :) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, soundou είπε

Spotify η Apple Music?ποιο προτείνετε ;λογικά τα ίδια τραγούδια έχουν ε; Ελληνικά κ ξενα

Τα ίδια τραγούδια έχουν ναι (νομίζω το Apple music μπορεί να έχει 10 εκατ. περισσότερα). Αλλά και τα 2 την ίδια δουλειά κάνουν.

Χρησιμοποίησα Apple Music για τους 3 μήνες που το δίνει δωρεάν η Apple. Μια χαρά με βόλεψε, αν εξαιρέσεις το UI του που δεν μου κάθεται καλά και την αναζήτηση που αρκετές φορές με παίδεψε όταν έψαχνα ένα όχι τόσο γνωστό τραγούδι.

Επεξ/σία από BlueBlade
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, m@dv1n3g@r είπε

Αν κάποιος θέλει μόνο appleTV?

 

1 ώρα πριν, teovag είπε

Δεν εχω καταλαβει ακριβώς. Ούτε οι απλές συνδρομές iCloud space θα ισχύουν;

Όλα τα ξεχωριστά συνδρομητικά που έχει θα συνεχίσουν ως έχουν! Απλά έκανε και 3 πακέτα με καλύτερες τιμές για όσους ενδιαφέρονται.

 

3 ώρες πριν, soundou είπε

Spotify η Apple Music?ποιο προτείνετε ;λογικά τα ίδια τραγούδια έχουν ε; Ελληνικά κ ξενα

Εγώ τα δοκίμασα και τα δύο σχεδόν ταυτόχρονα, όμως το spotify παίζει σε πολύ περισσότερες συσκευές. Και παρόλο που έχω iphone, ipad, προτίμησα το spotify.

 

3 ώρες πριν, ydrylios είπε

θα περιμένω να βγει στο gooddeals για ακόμα χαμηλότερη τιμή
(επίσης καλό είναι να βγάλουν και το σωστό, το ορθόδοξο πρόγραμμα: spotify + netflix + icloud)
#appleΠΡΩΤΟΣ

Χμ... Θα προτιμούσα spotify + netflix + ms 365! ;)

 

ΥΓ. Το μόνο αρνητικό, το ότι τα 200gb του οικογενειακού είναι διαμοιραζόμενο απ'ότι κατάλαβα! Πολύ λίγος χώρος για 5 άτομα!

Επεξ/σία από nikosjc
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, lillaki είπε

Θα μοιραζεσαι τα αρχεια σου στο icloud με αλλα 5 άτομα;

Δε δουλεύει έτσι το icloud...

Δε μπορεί να δει ο ένας τ´αρχεία του άλλου...απλά μοιράζεσαι τον χώρο.

Επεξ/σία από flyer
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 hours ago, paredwse said:

Δυστυχώς η Premier συνδρομή δεν είναι (ακόμα) διαθέσιμη στην Ελλάδα... 

 

Δυστυχώς για άλλη μια φορά η Apple διάλεξε την τακτική του overselling (βλέπε iPhone X 64GB -λίγο- και iPhone X 256 -αχρείαστα πολύ- χωρίς ενδιάμεσο 128GB μοντέλο).

Στο storage έχουμε:

50GB 1€
200GB 3€ -edited-
2ΤΒ 10€

Τα 200GB για οικογένεια δε φτάνουν ούτε για τα backups... των συσκευών. Και το ξέρει αυτό η Apple. Τα 500GB ή το 1TB θα ηταν ιδανικό για τους περισσότερους γι αυτο και δεν τα πουλάει.

Δινει λοιπον το Family στα 20€ με 200GB (αστείο) και δεν σου δινει καν την δινατοτητα να πας στα 2TB πληρωνοντας τα εξτρα €7. Σου λεει αν θες χωρο παρε τα 2ΤΒ ξεχωριστα (συνολο 2.2) αρα για Apple One Family με αρκετο χωρο θες 30€.

Αν αγοράσεις μεμονομένα ολες τις υπηρεσιες που ειναι στο Apple One Family και τα 2ΤΒ το κόστος είναι  31€...

Από εμένα που είχα 2ΤΒ + Apple Music αν ειχε μια καποια εκπτωση ισως να δοκιμαζα να ενεργοποιησω Apple TV+ και Arcade. Αλλα επι της ουσιας μου τα πουλαει full τιμη ακομα και μεσα στο bundle αρα απο εμενα ειναι όχι.

20 hours ago, lillaki said:

Θα μοιραζεσαι τα αρχεια σου στο icloud με αλλα 5 άτομα;

δεν ισχυει αυτο, την υπηρεσια μοιραζεσαι τα αρχεια ειναι πληρως isolated μεταξυ λογαριασμων. μονο ποσο χωρο καταλαμβανει ο καθενας βλεπεις.

Επεξ/σία από Snolly
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ydrylios είπε

θα περιμένω να βγει στο gooddeals για ακόμα χαμηλότερη τιμή
(επίσης καλό είναι να βγάλουν και το σωστό, το ορθόδοξο πρόγραμμα: spotify + netflix + icloud)
#appleΠΡΩΤΟΣ

 

Define gooddeals plz.

Είναι legitimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eτσι απο περιεργεια υπολογισα ποσο κοστιζουν τα μεμονωμενα πακετα εναντι του Family Pacκ στα 16.95 ευρω και βγαινει 29.5% φθηνοτερο.

Καθολου ασχημο ποσοστο.

Επεξ/σία από ScorpioX777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Snolly είπε

Στο storage έχουμε:

50GB 1€
200GB 4€
2ΤΒ 10€

...

Δινει λοιπον το Family στα 20€ με 200GB (αστείο) και δεν σου δινει καν την δινατοτητα να πας στα 2TB πληρωνοντας τα εξτρα €6

Τα νουμεράκια για τις τιμές από πού τα βγάζεις;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...