Προς το περιεχόμενο

Εμπιστα online μαγαζία για αγορά Iphone


robyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω ποια απο τα online μαγαζία που βρίσκω στο bestprice.gr και στο skroutz είναι έμπιστα. Θέλω να πάρω το Iphone 11 και δεν έχω ξαναπάρει απο κανένα απο τα δύο.

Επεξ/σία από robyd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, robyd είπε

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω ποια απο τα online μαγαζία που βρίσκω στο bestprice.gr και στο skroutz είναι έμπιστα. Θέλω να πάρω το Iphone 11 και δεν έχω ξαωαπάρει απο κανένα απο τα δύο.

Φαντάζομαι κάποιο που έχει πολλές καλές κριτικές θα είναι εμπιστο. Επίσης πάντα να πληρώνεις με αντικαταβολή για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, koutsis είπε

Φαντάζομαι κάποιο που έχει πολλές καλές κριτικές θα είναι εμπιστο. Επίσης πάντα να πληρώνεις με αντικαταβολή για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

Γενικά τα μαγαζία που βρήκα στο bestprice.gr έχουν μαξ 50-100 κριτικές, και το καλύτερο που είδα ειναι το yoost, και σε τιμή και σε κριτικές, ελπίζω να είναι αυθεντικά και καινούργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, robyd είπε

Γενικά τα μαγαζία που βρήκα στο bestprice.gr έχουν μαξ 50-100 κριτικές, και το καλύτερο που είδα ειναι το yoost, και σε τιμή και σε κριτικές, ελπίζω να είναι αυθεντικά και καινούργια.

Πάρε τους κι ένα τηλέφωνο και ζητα το imei κσθ τσέκαρε το μετά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, koutsis είπε

Πάρε τους κι ένα τηλέφωνο και ζητα το imei κσθ τσέκαρε το μετά 

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί, ευχαριστώ πολύ. Αν μου δώσουν το imei μπορώ να δώ αν είναι καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, robyd είπε

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί, ευχαριστώ πολύ. Αν μου δώσουν το imei μπορώ να δώ αν είναι καινούργιο.

Μπορείς να το τσεκάρεις στο site της Apple, apple.coverage 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...