Προς το περιεχόμενο

BASEUS MULIGHT DIGITAL DISPLAY POWERBANK 45W 20000MAH QUICK CHARGE 3.0 PD 3.0 WHITE 21,90 €


zalisleo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

BASEUS MULIGHT DIGITAL DISPLAY POWERBANK 45W 20000MAH QUICK CHARGE 3.0 PD 3.0 WHITE

Απο το newsletter  sta 21,90 €

Κωδικος προσφορας OFFER2032

https://www.e-shop.gr/baseus-mulight-digital-display-powerbank-45w-20000mah-quick-charge-30-pd-30-white-p-TEL.071310

φτηνοτερη τιμη στο skroytz 40,50 €

 https://www.skroutz.gr/s/22322341/Baseus-Mulight-45W-20000mAh-Λευκό.html?from=sku_color_variations

 

Επεξ/σία από matrixxx
καθαρισμος συνδεσμου
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πατηστε εκει που λεει εχετε λαβει κωδικο προσφορας; Με ψιλα γραμματα. Πανω απο το «2. Αποστολη.»

 

24 λεπτά πριν, Savvas765 είπε

29.9 μου το βγαζει

 

Επεξ/σία από Zerg13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εμπιστευόμαστε την Baseus? 

Αγοράζω συχνά πράγματα από τις "καλές" και επώνυμες κινέζικες εταιρίες, αλλά το μοναδικό πράγμα που έχω πάρει από την Baseus ήταν ένα καλώδιο που ποτέ δεν έπιασε το QC3.0 που υποσχόταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Selespeed είπε

Την εμπιστευόμαστε την Baseus? 

Αγοράζω συχνά πράγματα από τις "καλές" και επώνυμες κινέζικες εταιρίες, αλλά το μοναδικό πράγμα που έχω πάρει από την Baseus ήταν ένα καλώδιο που ποτέ δεν έπιασε το QC3.0 που υποσχόταν...

1000% από τα πολύ καλά κινεζοbrands. Τους έχω δει και σε έκθεση με πολύ όμορφα - designάτα και στιβαρά προϊόντα.

Γενικά όλο το brand baseus φαίνεται να είναι σε έκπτωση στο eshop

Επεξ/σία από kamui
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα στο Σκρουτζ μια κριτική που λέει ότι είναι πολύ βαρύ και γενικά μεγάλο για τσαντάκι. Το έχει κανείς να μας πει καμία κριτική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pareisaktos είπε

Διάβασα στο Σκρουτζ μια κριτική που λέει ότι είναι πολύ βαρύ και γενικά μεγάλο για τσαντάκι. Το έχει κανείς να μας πει καμία κριτική;

Έχεις πιάσει 20άρι powerbank στα χέρια σου; Αν όχι τότε σίγουρα θα σου φανεί βαρύ, όπως κι εμένα την πρώτη φορά που πήρα. Το συγκεκριμένο δεν ξέρω αν είναι τόσο πιο βαρύ από τα υπόλοιπα, αλλά λογικό κάποιος που δεν ξέρει να το πει αυτό.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, kamui είπε

1000% από τα πολύ καλά κινεζοbrands. Τους έχω δει και σε έκθεση με πολύ όμορφα - designάτα και στιβαρά προϊόντα.

Γενικά όλο το brand baseus φαίνεται να είναι σε έκπτωση στο eshop

μετα απο Xiaomi βαζω Blitzwolf και Ugreen.. αυτη θα τη βαζαμε πιο κατω αν πουμε οτι αξιζει και αυτη.. σωστα;

ναι το 20000 την πρωτη φορα που θα παρεις το βλεπεις σαν τουβλο.. αλλα λογικο γιατι ειναι σα 2 δεκαρια.
θεωρω οτι πρωτα αγοραζει δεκαρι powerbank καποιος που δεν εχει και μετα 20000 σαν δευτερο...δεν βλεπω λογο υπο καθημερινες συνθηκες να κουβαλας το 20000 λογω βαρους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MasterX είπε

μετα απο Xiaomi βαζω Blitzwolf και Ugreen.. αυτη θα τη βαζαμε πιο κατω αν πουμε οτι αξιζει και αυτη.. σωστα;
 

Εγώ τη baseus την βάζω πιο πάνω απο blitzwolf. Έχω πολλά προϊόντα και από τις 2 εταιρίες, η baseus κατά τη γνώμη μου έχει πιο ποιοτικά προϊόντα, blitzwolf μερικά μου χάλασαν λόγω κακής κατασκευής, baseus κανένα.

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, MasterX είπε

μετα απο Xiaomi βαζω Blitzwolf και Ugreen.. αυτη θα τη βαζαμε πιο κατω αν πουμε οτι αξιζει και αυτη.. σωστα;

και γω που έχω δουλέψει και τις 3, με φορτιστές και με καλώδια μακριά δίμετρα που έχω σπείρει σε όλο το σπίτι, θα έβαζα πρώτη την Baseus, λίγο πιο κάτω την blitzWolf και την uGreen αρκετά μακριά, σε πρόταση αποφυγής βασικά. Αυτές οι εκτιμήσεις και σαν αίσθηση, πολύ πιο premium υλοποιήσεις οι δύο πρώτες, αλλά και σε με μετρήσεις με το app που μετράει τους φορτιστές στο κινητό και τώρα δεν θυμάμαι πως το λένε, αλλά και με το πόσο καίνε οι φορτιστές όταν λειτουργούν. Ειδικά οι uGreen, ζηματάνε τόσο που δεν μπορείς να τους ακουμπήσεις.

Και επιβεβαιώνονται αυτές οι εκτιμήσεις και στις τιμές τους, που οι uGreen είναι αρκετά πιο φτηνά από τα άλλα δύο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το p30 pro πως θα το φορτίζει; έχει το αντίστοιχο πρότυπο; κάνει και για laptop (matebook 13);

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...