Προς το περιεχόμενο

BASEUS MULIGHT DIGITAL DISPLAY POWERBANK 45W 20000MAH QUICK CHARGE 3.0 PD 3.0 WHITE 21,90 €


zalisleo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Spyros7 είπε

fast charging δυστυχως..

Το ίδιο καλώδιο από το μαμά φορτιστή δίνει turbo charging κανονικα.

Κανονικά με τα watts που υπόσχεται θα έπρεπε να δίνει turbo charge.Κριμα γιατί είναι ο λόγος που το αγόρασα,ενώ είχα ήδη το redmi 20000mah,το οποίο μη σου πω ότι φόρτιζε και πιο γρήγορα το κινητό μου.

Επεξ/σία από tsaskas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thomasko7 είπε

Μπορώ να φορτίσω το MacBook Pro 2020 μου με Αυτό η είναι επικίνδυνο; Ρωτώ επειδή σκεφτόμουν να πάρω κάτι σε satechi 

Εγώ δε θα το φόρτιζα, ούτε με αυτό, ούτε με το satechi. 

Πάρε κάποιο που έχει πιστοποίηση από USB-IF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/1/2021 στις 9:11 ΜΜ, tsaskas είπε

Κανονικά με τα watts που υπόσχεται θα έπρεπε να δίνει turbo charge.Κριμα γιατί είναι ο λόγος που το αγόρασα,ενώ είχα ήδη το redmi 20000mah,το οποίο μη σου πω ότι φόρτιζε και πιο γρήγορα το κινητό μου.

Τουλάχιστον φορτίζει τo Mi Air μου που είναι ο βασικος λόγος που το πήρα εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/1/2021 στις 1:44 ΜΜ, Spyros7 είπε

 

 

2 λεπτά πριν, tsaskas είπε

 

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι από τη USB 2 θύρα το ποσοστό πέφτει θεαματικά.Πολλες αστοχίες αν και είμαι fan της εταιρείας.

 

Επεξ/σία από tsaskas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά  και από εμένα, ενδιαφέρωμαι για τήν αγορά του συγκεκριμένου  powerbank  και θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει ? https://www.e-shop.gr/baseus-mulight-digital-display-powerbank-45w-20000mah-quick-charge-30-pd-30-white-p-TEL.071310?utm_campaign=newsletter201103&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=3-powerbanks&utm_content=3.1-baseus+mulight+digital+display+powerbank+45w+20000mah+quick+charge+30+pd+30+white&offer=OFFER2032&d=201117   επίσης  υποστηρίζει προστασία βραχυκυκλώματος, προστασία υπερφόρτισης ? ευχαριστώ περιμένω απαντησή σας

52 λεπτά πριν, ambrrrr είπε

καλησπέρα παιδιά  και από εμένα, ενδιαφέρωμαι για τήν αγορά του συγκεκριμένου  powerbank  και θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει ? https://www.e-shop.gr/baseus-mulight-digital-display-powerbank-45w-20000mah-quick-charge-30-pd-30-white-p-TEL.071310?utm_campaign=newsletter201103&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=3-powerbanks&utm_content=3.1-baseus+mulight+digital+display+powerbank+45w+20000mah+quick+charge+30+pd+30+white&offer=OFFER2032&d=201117   επίσης  υποστηρίζει προστασία βραχυκυκλώματος, προστασία υπερφόρτισης ? ευχαριστώ περιμένω απαντησή σας

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε pocco x3 πάντως που δοκίμασα δίνει turbο charge κανονικά.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε δίνει στο redmi note 9 pro αφού έχουν ακριβώς την ίδια φόρτιση στα 30w...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και πάλι με 5Α καλώδιο που βάζω τίποτα.Το θέμα είναι γιατί στο pocco x3 δίνει turbo και στο redmi note 9 pro όχι,αφού έχουν τα ίδια πρότυπα φόρτισης.Θα έπρεπε και το redmi note 9 pro στα 27w να δίνει tourbo...Με καλώδιο τις ίδιας εταιρείας που δείχνει τα watts στο δικό μου redmi note 9 pro έφτανε μέχρι 16w ενώ το pocco x3 έφτανε τα 25!!

Επεξ/σία από tsaskas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...