Προς το περιεχόμενο

BASEUS MULIGHT DIGITAL DISPLAY POWERBANK 45W 20000MAH QUICK CHARGE 3.0 PD 3.0 WHITE 21,90 €


zalisleo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, syma είπε

Να κανω μια ερωτηση?

Επειδη το παραγγειλα, η εκπτωση γινεται στο ταμειο?Γιατι στο mail παλι για 29.90 λεει...

 

3 ώρες πριν, zalisleo είπε

βαλε Κωδικος προσφορας OFFER2032

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, andreasece είπε

Έχεις πιάσει 20άρι powerbank στα χέρια σου; Αν όχι τότε σίγουρα θα σου φανεί βαρύ, όπως κι εμένα την πρώτη φορά που πήρα. Το συγκεκριμένο δεν ξέρω αν είναι τόσο πιο βαρύ από τα υπόλοιπα, αλλά λογικό κάποιος που δεν ξέρει να το πει αυτό.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει 20αρι από κοντά. Η μόνη εμπειρία που έχω είναι από ένα 10αρι Xiaomi. Βέβαια στο βίντεο που ανέβασε παραπάνω ο συμφορουμιτης δεν μου φαίνεται και τεράστιο. Τώρα από βάρος βέβαια δεν ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τόσο μπουφος; έβαλα τον κωδικό αλλά στο mail λέει 29.99 

Λέει ότι έχει καταχωρηθεί κωδικός προσφοράς και " Ο κωδικός θα συνυπολογιστεί αυτόματα στις τιμές των προιόντων που βρίσκονται σε προσφορά."

τον έχει δεχτεί ή όχι τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Georgegoum είπε

Είναι τόσο μπουφος; έβαλα τον κωδικό αλλά στο mail λέει 29.99 

Λέει ότι έχει καταχωρηθεί κωδικός προσφοράς και " Ο κωδικός θα συνυπολογιστεί αυτόματα στις τιμές των προιόντων που βρίσκονται σε προσφορά."

τον έχει δεχτεί ή όχι τελικά;

 

ΚαταγρZSDDSFDSFDFASαφή.JPG

Το βαρος του ειναι 420 γραμμαρια ,, Δειτε το στα χαρακτηριστικά 

https://www.gearbest.com/power-banks/pp_009301127424.html

και αν εχει μεσα τουλαχιστον πεντε μπαταριες 18650 ( που αν κρινω απο τον ογκο και το βαρος ,τετοιες εχει )  , τοτε αξιζει να το αγορασει κανεις στα 22 € μονο για τις μπαταριες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, pareisaktos είπε

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει 20αρι από κοντά. Η μόνη εμπειρία που έχω είναι από ένα 10αρι Xiaomi. Βέβαια στο βίντεο που ανέβασε παραπάνω ο συμφορουμιτης δεν μου φαίνεται και τεράστιο. Τώρα από βάρος βέβαια δεν ξέρω

Απο βαρος, οσο ειναι το 10αρι που εχεις πιασει, χ2 υπολογισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα πρόσφατα φορτιστή αυτοκινήτου Baseus στα 65w λόγω υποστήριξης πρωτοκόλλου Huawei (λέγεται SCP = Super Charge Protocol) με μία θύρα USB και μία type C. Παράλληλα υποστηρίζει όλα τα πρωτόκολλα επικοινωνίας φόρτισης κινητών (όπως και Quick Charge 3+) αλλά και φόρτισης laptop (χωρίς να το έχω δοκιμάσει, αλλά θα γίνει και αυτό). Προς το παρόν αυτό που παρατήρησα είναι ότι όντως φορτίζει πολύ γρήγορα και το βασικό, χωρίς να ζεσταίνεται! Κατασκευή αρκετά καλής ποιότητας με σκληρό πλαστικό που δεν φαίνεται φθηνιάρικο και αρκετά στιβαρό στο χέρι. Προσωπικά πρώτη φορά αγόρασα από τη συγκεκριμένη εταιρία και έχω πολύ θετικές εντυπώσεις. Φαντάζομαι ότι κάπως έτσι θα είναι και το συγκεκριμένο Power Bank, οπότε τουλάχιστον για τους χρήστες Huawei, άφοβα!

Επεξ/σία από Dimoleon
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

Απλά όποιος κινηθεί για αυτό, να έχει υπ'όψιν ότι είναι >100Wh που είναι το όριο για να το πάρεις σε καμπίνα αεροπλάνου. Όχι ότι πετάει κανείς, αλλά να έχουμε να λέμε. Ούτε στο σπίτι χρειάζεται 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω την απορία πως τα ψάχνουν όταν τελευταία φορα ειχα καλωδια για 3 βομβες μαζι με μεγαλο λαπτοπ ....Ποσο λέτε να ζυγιζει ;

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Το p30 pro πως θα το φορτίζει; έχει το αντίστοιχο πρότυπο; κάνει και για laptop (matebook 13);

Τα Huawei (κινητά) θέλουν 4,5Α*5V ή 5Α*4,5V για τη γρήγορη φόρτισή τους. Αυτό σημαίνει 5Α καλώδιο (τα πιο ακριβά) και αντίστοιχο φορτιστή που θα βγάλει τόσο ρεύμα.

Το QC για να επιταχύνει τη φόρτιση, ανεβάζει τα Volt (μέχρι και 12V) με μικρότερα ρεύματα (μέχρι 3Α). 

Το συγκεκριμένο λέει ότι δίνει τις τάσεις και τα ρεύματα των Ηuawei (αλλά είπαμε θέλει και το σωστό καλώδιο)...

Επεξ/σία από Selespeed
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α τέλεια. Ευχαριστώ για την απάντηση. Έχω 2 γνήσια καλώδια της huawei με 5Α (είναι σκαλιστό το 5Α πάνω τους) και έχουν ένα χαρακτηριστικό μωβ χρώμα στην μεριά του usb. Οπότε το 2ο καλώδιο θα το χρησιμοποιώ με το power bank. Μήπως ξέρεις (ή κάποιος άλλος) τι παίζει και για το matebook 13 που φορτίζει με 65w; θα του δίνει ενέργεια  χωρίς να κάνει ζημιά στην μπαταρία; οκ μιας και αυτό είναι 45w (και ο φορτιστής του λαπτοπ 65w) φαντάζομαι δεν θα το φορτίζει με το ρυθμό του φορτιστή τους.. Θα το φορτίζει χωρίς ζημιά; γιατί σκεφτόμουν για power bank (και για το laptop) να αγόραζα το xiaomi mi powerbank 3 pro. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παραγγείλει παλιότερα στην ίδια τιμή... Έχει πέσει αρκετές φορές και εξακολουθεί να λειτουργεί κανονικά, αρκεί άνετα για να φορτίσει δύο φορές το κινητό μέχρι το 100%. Φορτίζει πολύ (!) γρήγορα τις συσκευές αλλά θέλει περίπου ένα 6ωρο για να φορτίσει το ιδιο... Στα αρνητικά το μέγεθος και το βάρος του... Δεν είναι πρακτικό να το κουβαλάς μαζί σου παντού... Για τα ταξίδια ή δουλειά βολεύει πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά από τα reviews φορτιστών και καλωδίων του Nathan K και του Benson Leung για να υποστηρίζει ένας φορτιστής QC 3.0 στην ίδια θύρα με το PD, κάνει violate τους κανόνες του δεύτερου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...