Προς το περιεχόμενο

BASEUS MULIGHT DIGITAL DISPLAY POWERBANK 45W 20000MAH QUICK CHARGE 3.0 PD 3.0 WHITE 21,90 €


zalisleo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 12/11/2020 στις 11:58 ΜΜ, Ίων Δραγούμης είπε

Το δοκίμασα σε matebook 13 με το καλώδιο του λάπτοπ (type-c σε type-c) την ώρα που το laptop έκανε μια πολύ βαριά &ενεργοβόρα επεξεργασία βίντεο στο handbreak και από το 50% το πήγε 70% σε ένα διάστημα περίπου 1μισης ώρας. Μετά τέλειωσαν τα αποθέματα του pb και το λαπτοπ το ξανάβαλα στην πρίζα. Επι τόπου στα βαθιά δηλαδή. Έδινε 15V με περίπου 2,8Α (to 2,8 αυξανομειωνόταν συνεχώς).

Επίσης χάρηκα που είδα να υποστηρίζει το πρότυπο FCP (αν θυμάμαι καλά έτσι γράφεται) και είναι η γρήγορη φόρτιση της Huawei,οπότε επιβεβαιώνω έναν φίλο που έφραψε πιο πίσω.

Με μια πρώτη ενασχόληση φαίνεται λοιπόν (και να μακάρι να επιβεβαιωθεί συν τω χρόνω) πως η επιλογή που κάναμε όσοι το πήραμε είναι άριστη και σε τιμή χώμα.

1η φόρτιση στο κινητό μου και, πραγματικά, μιλάμε για γρήγορη φόρτιση. Elegant εμφάνιση, ωραίο πιάσιμο στο χέρι (δεν σου φαίνεται ψευτικούρα) και μ' αρέσει πολύ που έχει ψηφιακή οθόνη και όχι ledάκια.

Πετυχημένη αγορά, στα σίγουρα.

Να το χαρούμε, όσοι το πήραμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mrs. Hyde είπε

1η φόρτιση στο κινητό μου και, πραγματικά, μιλάμε για γρήγορη φόρτιση. Elegant εμφάνιση, ωραίο πιάσιμο στο χέρι (δεν σου φαίνεται ψευτικούρα) και μ' αρέσει πολύ που έχει ψηφιακή οθόνη και όχι ledάκια.

Πετυχημένη αγορά, στα σίγουρα.

Να το χαρούμε, όσοι το πήραμε. 

Κι εγώ το φορτισα το δικό μου (P30 pro) και το φόρτισε όπως ακριβώς ο μαμισιος φορτιστής του. Φαίνεται όντως ποιοτικός και στην τιμή αυτή ήταν κλέψιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/11/2020 στις 1:02 ΜΜ, oletiras είπε

ναι σε αυτο του θεματος αναφερομαι! Και ναι με καλωδιο type-C to type-C (ικανο για PD 65watt)

Να ρωτήσω, επειδή το πήρα και εγώ, πιο καλώδιο μου συστήνετε για αγορά (ικανο για PD 65watt) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, kosbar είπε

Να ρωτήσω, επειδή το πήρα και εγώ, πιο καλώδιο μου συστήνετε για αγορά (ικανο για PD 65watt) ?

https://www.banggood.com/Baseus-60W-3A-QC3_0-PD2_0-or-Type-C-to-Type-C-Fast-Charging-Data-Cable-For-Macbook-iPad-Pro-Oneplus-6T-p-1379004.html

 

εχω μερικά τετοια και ειναι μια χαρα. Κανενα θεμα. Βεβαια βλεπω την τιμη τους λιγο αρπαγμένη, δες μηπως παιζει κανα κουπονι.

Δοκιμασε το κουπονι: BGBACAG To κατεβάζει στα 3.5 ευρώ περιπου.

 
Επεξ/σία από oletiras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα 2, όλα καλά - γύρω στις 10 φορτίσεις το καθένα για να δω μήπως έχουν πρόβλημα.

 

Η μόνη διαφορά μεταξύ των 2, είναι ότι στο ένα όσο φορτίζει το κινητό αναγράφει in, out, v ενώ το άλλο δεν γράφει τίποτα. 

Να το γυρίσω πίσω, μην κάνει κάνα μπαμ εν καιρώ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παιρνώντας από έλεγχο σε αεροδρόμια γνωρίζει κανείς αν μπορεί να υπάρξει κάποιο πρόβλημα.
Στο παρελθόν είχα ένα Xiaomi 10000 mah και δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο της προσφορας, τσιμπησα και αυτον τον Baseus:
https://www.eshopspecials.gr/
BASEUS MINI JA FAST CHARGE POWER BANK 3A 20000MAH WHITE
από 24.9 € μόνο 13.90 € Για μία μόνο ημέρα, στη Special τιμή των 13.9€!
σε αυτη την τιμη, δεν ξερω αν βρισκεται-ε κατι καλυτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

😀
satisfied customer => πηρα + αλλο ενα: οσο ισχυει στα 21.9 ευρα
(μπορει να χρησιμευσει και για δωρακι!), οπως και ενα καλωδιο:
https://www.e-shop.gr/baseus-water-drop-shaped-lamp-type-c-pd20-60w-flash-charge-data-cable-20v-3a-2m-black-p-TEL.071772

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SOSSS!!! πηρα καλωδιακι samsung type c to typec οπως ειπαμε αλλα αντι να φορτιζει το λαπτοπ , φορτιζει το powerbank!! τι φαση? και ναι φορτιζει με μια χαρα ταχυτητα ..αλλα λαθος συσκευη χαχαχαχαχαχαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, ρεσπεψτ είπε

SOSSS!!! πηρα καλωδιακι samsung type c to typec οπως ειπαμε αλλα αντι να φορτιζει το λαπτοπ , φορτιζει το powerbank!! τι φαση? και ναι φορτιζει με μια χαρα ταχυτητα ..αλλα λαθος συσκευη χαχαχαχαχαχαχαχα 

Βαλε ανάποδα το καλώδιο ,,χαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ρεσπεψτ είπε

SOSSS!!! πηρα καλωδιακι samsung type c to typec οπως ειπαμε αλλα αντι να φορτιζει το λαπτοπ , φορτιζει το powerbank!! τι φαση? και ναι φορτιζει με μια χαρα ταχυτητα ..αλλα λαθος συσκευη χαχαχαχαχαχαχαχα 

Χαχαχα ρε φίλε πόσο γέλασα, να'σαι καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ρεσπεψτ είπε

Το δοκίμασα αλλά και πάλι το ίδιο κάνει 😋

.Βάλε το power bank πιο ψηλά απο το laptop , να πηγαινει το ρευμα προς τα κάτω ,  δια της βαρυτητας χαχα

Αν παλι δε κανεις δουλειά ,,  ..παρε καινούργιο λαπτοπ..  χαχα

Πέρα απο την πλάκα δοκίμασε με ενα καλο καλώδιο με κανονικο USB σε type c ,, βαζοντας το στην USB 2 θυρα του power bank ,, που δινει σχεδον τα ιδια με την type c

Μια πιθανη εξηγηση για αυτο που σου συμβαινει ειναι οτι το power bank δεν δινει την απαιτουμενη ενεργεια στο λαπτοπ για να διεγειρει το κυκλωμα φορτισης , με αποτελεσμα το λαπτοπ να βλεπει το power bank ,  σαν φορτίο και οχι σαν πηγή  . Υπάρχει περιπτωση αυτο να ριθμιζεται απο το BIOS ,  ή και μέσα απο τα windows στις ριθμισεις ενεργειας . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...