Προς το περιεχόμενο

Snartphone καλυτερο απτο honor 20 pro


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπέρα. Μετά το honor 20 pro.... Ποιο; 

Σιγουρα θελω να έχει καλυτερη καμερα, μπαταρια την ιδια ή καλυτερη κ σιγουρα κ καλυτερο επεξεργαστή. 

Ειδα το huawei p40 pro αλλα λεει xωρις google services. Οποτε τι να το κανω αν δε Μπορω να χρησινοποιω playstore. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Hamurabi είπε

Παιδια καλησπέρα. Μετά το honor 20 pro.... Ποιο; 

Σιγουρα θελω να έχει καλυτερη καμερα, μπαταρια την ιδια ή καλυτερη κ σιγουρα κ καλυτερο επεξεργαστή. 

Ειδα το huawei p40 pro αλλα λεει xωρις google services. Οποτε τι να το κανω αν δε Μπορω να χρησινοποιω playstore. 

Εαν μας ελεγες και το διαθεσιμο ποσό....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Hamurabi είπε

500 - 550

Οποίο κινητό σε αυτή την κατηγορία τιμής σήμερα είναι καλύτερο από το Honor 20 pro. Εξαρτάται τι θέλεις. Μερικά αν και θα υπάρξουν και αλλα σε προσφορές.

Xiaomi Mi 10

Samsung S20 FE

One plus 8

 

Asus Rog 3

Poco F2 Pro

Realme X50 Pro

Black's hark 3

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω αυτα ποτ είπα πριν. 

Πολυ καλη καμερα, αν κ το δικο μου έχει τρονερη καμερα. 

Μπαταρια

Και επεξεργαστη. 

Ειμαι fan tis huawei, εφοσον ονως λενε χωρίς υπηρεσίες google ta p40 pro τοτε δε μπορουμε να το παρακαμψουμε αυτο σωστα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Hamurabi είπε

Θελω αυτα ποτ είπα πριν

Πολυ καλη καμερα, αν κ το δικο μου έχει τρονερη καμερα. 

Μπαταρια

Και επεξεργαστη. 

Ειμαι fan tis huawei, εφοσον ονως λενε χωρίς υπηρεσίες google ta p40 pro τοτε δε μπορουμε να το παρακαμψουμε αυτο σωστα; 

Τι θελει να πει ο ποιητής (Θελω αυτα ποτ είπα πριν) ???

ΟΛΑ οσα σου εβαλα παραπανω εχουν:

  • ΠΟΛΥ καλυτερο επεξεργαστη
  • Καλυτερη ή αρκετα καλυτερη καμερα
  • ΜΕγαλύτερη ή πολυ μεγαλύτερη μπαταρια με μικροτερη καταναλωση λογω πιο νεου επεξεργαστη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι έχουμε δει και ακούσει μπορείς να κάνεις με το πρόγραμμά της huawei αντιγραφή τα πάντα από το ένα κινητό στο άλλο. Οπότε ότι εφαρμογή έχεις στο  honor θα περάσει στο p40pro. Και επίσης υπάρχει οδηγός που θα σου δείξει πως συνεχίζεις να έχεις εφαρμογές κλπ. Οπότε ψαξτο λίγο και πάρε το τηλέφωνο που σου αρέσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Hamurabi είπε

Α ωραια σε ευχαριστώ. Και μπορεις να κανεις κ αναβαθνισεις σε αυτα κανονικά; 

Μην ακούς πολλά πολλά. Θα δυσκολευτείς με τα Google services στα Huawei. Με το νέο update δεν μπαίνουν με τους τρόπους που θα δεις στο Internet. Εκτός εάν κανείς downgrade την συσκευή (γίνεται). Θα έλεγα να ξεχάσεις το google play. Εάν χρειάζεσαι κάποια εφαρμογή και δεν σου κάνει η εναλλακτική του Huawei app store θα πρέπει να την περάσεις χειροκίνητα. Εάν μπορείς να ζήσεις χωρίς Google και με λίγο σκάλισμα τότε ΟΚ. Είναι πολύ καλή συσκευή. Εάν όχι και τα θέλεις όλα όπως τα είχες τότε δεν σου κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...