Προς το περιεχόμενο

apple και black friday


aouaas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα. ξέρει κανείς άν γενικά βγαίνουν προσφορές σε προιόντα της apple την black fridray στην ελλάδα; θέλω να πάρω ένα ipad air και τώρα έχει πέσει η τιμή του. να το πάρω ή να περιμένω black friday;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, aouaas είπε

καλησπέρα. ξέρει κανείς άν γενικά βγαίνουν προσφορές σε προιόντα της apple την black fridray στην ελλάδα; θέλω να πάρω ένα ipad air και τώρα έχει πέσει η τιμή του. να το πάρω ή να περιμένω black friday;

H τιμή του είχε πέσει 20 ευρώ στη βασική έκδοση :P Πάντως ήδη υπάρχει αλυσίδα που το έχει κατεβάσει 70 ευρώ κάτω. Τα κομμάτια φαίνεται είναι λίγα οπότε λογικά κάτι θα γίνει για να ξεπουλήσουν ό,τι μείνει ως τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με ποιο τρόπο θα πουλήσουν τα μαγαζιά του Κωτσόβολου τα οποία δεν συνεργάζονται με το eshops της εταιρείας ?

9 ώρες πριν, bahamut_zero είπε

Οχι απλα θα γινει, αλλα θα ξεκινησει και 10 μερες νωριτερα

Κάθε χρόνο δούλευε το eshop των καταστημάτων περίπου 10 μέρες πριν. Αλλά όχι για προϊόντα βιτρίνας. 

Όσο για τον Κωτσόβολο, έβλεπες ένα προϊόν σε ξεφτίλα τιμή, σου έλεγαν στο τηλ. κέντρο πως είναι διαθέσιμο στο κατάστημα Άρτας και πως έπρεπε να πας εκεί για να το πάρεις !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, valandis είπε

και με ποιο τρόπο θα πουλήσουν τα μαγαζιά του Κωτσόβολου τα οποία δεν συνεργάζονται με το eshops της εταιρείας ?

Κάθε χρόνο δούλευε το eshop των καταστημάτων περίπου 10 μέρες πριν. Αλλά όχι για προϊόντα βιτρίνας. 

Όσο για τον Κωτσόβολο, έβλεπες ένα προϊόν σε ξεφτίλα τιμή, σου έλεγαν στο τηλ. κέντρο πως είναι διαθέσιμο στο κατάστημα Άρτας και πως έπρεπε να πας εκεί για να το πάρεις !!!!!!!

Απλο, ολο το stock θα διατεθει μεσω του online καναλιου πωλησεων. Αλλωστε απειρες φορες εχω παρει πραγματα απο κωτσο που τα πηραν απο καταστημα καπου στην Ελλαδα και μου τα εστειλαν σπιτι.

ειναι μυθος πως η αποθηκη δεν βλεπει και καταστηκατα και κεντρικα logistics 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, bahamut_zero είπε

Απλο, ολο το stock θα διατεθει μεσω του online καναλιου πωλησεων. Αλλωστε απειρες φορες εχω παρει πραγματα απο κωτσο που τα πηραν απο καταστημα καπου στην Ελλαδα και μου τα εστειλαν σπιτι.

ειναι μυθος πως η αποθηκη δεν βλεπει και καταστηκατα και κεντρικα logistics 

Σαφώς και δεν ισχύει αυτό που λες για Κωτσόβολο σε περίοδο Black Friday. Ούτε βέβαια για Public και Plaisio. 

Τα προϊόντα που ήταν βιτρίνας δόθηκαν μόνο από τα καταστήματα.

Μακάρι βέβαια φέτος να δοθούν online, και να κυλήσουν όλα καλά. Γιατί στην προηγούμενη καραντίνα έκανα ένα μήνα να πάρω από you.gr αποστολή (αν θυμάμαι καλά) με Acs.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με την ευκαιρια  ας το ρωτησω εδω.

ενδιαφερομαι για ενα apple watch, νομιζω ειναι το apple watch se. (τιμη περιπου 320 ευρω στο σαιτ της apple)

το εχω βαλει στο καλαθι και λεω να περιμενω μεχρι την black friday , υπαρχει περιπτωση να πεσει καθολου ή θα  το πληρωσω κανονικα στα 320?

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, valandis είπε

Σαφώς και δεν ισχύει αυτό που λες για Κωτσόβολο σε περίοδο Black Friday. Ούτε βέβαια για Public και Plaisio. 

Τα προϊόντα που ήταν βιτρίνας δόθηκαν μόνο από τα καταστήματα.

Μακάρι βέβαια φέτος να δοθούν online, και να κυλήσουν όλα καλά. Γιατί στην προηγούμενη καραντίνα έκανα ένα μήνα να πάρω από you.gr αποστολή (αν θυμάμαι καλά) με Acs.

Υπάρχουν 2 κατηγορίες. Οι προσφορές οι γενικές και οι καταστημάτων.

Υπάρχουν προσφορές που τις βρίσκεις στα κατάστηματα και όχι online. Είναι απόλυτα φυσιολογικό. αυτό φέτος δεν θα υπάρξει. Όποτε ότι είναι να γίνει θα γίνει διαδικτυακά .

Επεξ/σία από alexakos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, valandis είπε

Σαφώς και δεν ισχύει αυτό που λες για Κωτσόβολο σε περίοδο Black Friday. Ούτε βέβαια για Public και Plaisio. 

Τα προϊόντα που ήταν βιτρίνας δόθηκαν μόνο από τα καταστήματα.

Μακάρι βέβαια φέτος να δοθούν online, και να κυλήσουν όλα καλά. Γιατί στην προηγούμενη καραντίνα έκανα ένα μήνα να πάρω από you.gr αποστολή (αν θυμάμαι καλά) με Acs.

ok εσυ ξερεις καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Υπάρχουν 2 κατηγορίες. Οι προσφορές οι γενικές και οι καταστημάτων.

Υπάρχουν προσφορές που τις βρίσκεις στα κατάστηματα και όχι online. Είναι απόλυτα φυσιολογικό. αυτό φέτος δεν θα υπάρξει. Όποτε ότι είναι να γίνει θα γίνει διαδικτυακά .

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Makatsoras είπε

με την ευκαιρια  ας το ρωτησω εδω.

ενδιαφερομαι για ενα apple watch, νομιζω ειναι το apple watch se. (τιμη περιπου 320 ευρω στο σαιτ της apple)

το εχω βαλει στο καλαθι και λεω να περιμενω μεχρι την black friday , υπαρχει περιπτωση να πεσει καθολου ή θα  το πληρωσω κανονικα στα 320?

δεν παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...