Προς το περιεχόμενο

SMARTWATCH TRACER T-FIT LIMANA S6 ΣΤΑ 9,70 ΣΤΟ Ε-SHOP


kazampidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από εμένα. Το αγόρασα προχθές από περιέργεια..Δυστυχώς η κατασκευή είναι πολύ κακή και δεν είναι εύκολο στην λειτουργία του. Έχω κατεβάσει 2 εφαρμογές και δεν μπορεί να συνδεθεί με καμία. Μέχρι τώρα είχα band της xiaomi και ένα της Huawei. Κλάσης ανώτερα φαίνονται και με μικρή διαφορά στο κόστος. Πιθανότατα είναι πεταμένα λεφτά. Αυτά από μένα. Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει ευπρόσδεκτο. 

Επεξ/σία από NERRY
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, NERRY είπε

Καλησπέρα και από εμένα. Το αγόρασα προχθές από περιέργεια..Δυστυχώς η κατασκευή είναι πολύ κακή και δεν είναι εύκολο στην λειτουργία του. Έχω κατεβάσει 2 εφαρμογές και δεν μπορεί να συνδεθεί με καμία. Μέχρι τώρα είχα band της xiaomi και ένα της Huawei. Κλάσης ανώτερα φαίνονται και με μικρή διαφορά στο κόστος. Πιθανότατα είναι πεταμένα λεφτά. Αυτά από μένα. Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει ευπρόσδεκτο. 

Σίγουρα πεταμένα λεφτά!

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NERRY είπε

Καλησπέρα και από εμένα. Το αγόρασα προχθές από περιέργεια..Δυστυχώς η κατασκευή είναι πολύ κακή και δεν είναι εύκολο στην λειτουργία του. Έχω κατεβάσει 2 εφαρμογές και δεν μπορεί να συνδεθεί με καμία. Μέχρι τώρα είχα band της xiaomi και ένα της Huawei. Κλάσης ανώτερα φαίνονται και με μικρή διαφορά στο κόστος. Πιθανότατα είναι πεταμένα λεφτά. Αυτά από μένα. Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει ευπρόσδεκτο. 

Αν διαβάσεις το manual σου λέει ποια εφαρμογή να κατεβάσεις για να συνδεθεί, θέλει συγκεκριμένα τη δική του και συνδέεται αμέσως. Σίγουρα δεν είναι καμία τρομερή κατασκευή αλλά με 9.70 δεν περιμένεις να πάρεις και κάτι φοβερό, εγώ που το πήρα για το παιδί μια χαρα είναι και λειτουργουν ολα κανονικά, στα λεφτά αυτά και μόνο την ώρα να βλέπεις αξίζει τον κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, kazampidis είπε

Αν διαβάσεις το manual σου λέει ποια εφαρμογή να κατεβάσεις για να συνδεθεί, θέλει συγκεκριμένα τη δική του και συνδέεται αμέσως. Σίγουρα δεν είναι καμία τρομερή κατασκευή αλλά με 9.70 δεν περιμένεις να πάρεις και κάτι φοβερό, εγώ που το πήρα για το παιδί μια χαρα είναι και λειτουργουν ολα κανονικά, στα λεφτά αυτά και μόνο την ώρα να βλέπεις αξίζει τον κόπο.

https://bit.ly/36yyxhp (πιστός 100% κλώνος του Xiaomi Mi Band 3), κλάσεις καλύτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, NERRY είπε

Καλησπέρα και από εμένα. Το αγόρασα προχθές από περιέργεια..Δυστυχώς η κατασκευή είναι πολύ κακή και δεν είναι εύκολο στην λειτουργία του. Έχω κατεβάσει 2 εφαρμογές και δεν μπορεί να συνδεθεί με καμία. Μέχρι τώρα είχα band της xiaomi και ένα της Huawei. Κλάσης ανώτερα φαίνονται και με μικρή διαφορά στο κόστος. Πιθανότατα είναι πεταμένα λεφτά. Αυτά από μένα. Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει ευπρόσδεκτο. 

Λογικά είναι η εφαρμογή Lefun. Δεν συνδεονται με τρίτες εφαρμογές.

Συνήθως εχουν μέσα ένα μικροσκοπικό χαρτακι με "οδηγίες" και ένα Qcode που το σκαναρεις και κατεβάζεις την εφαρμογή. Μην το χάσεις γιατί δεν θα βρεις πουθενά οδηγίες στο δίκτυο. Φασον κατασκευή είναι που ο καθένας βάζει την φίρμα του.

Εγω προειδοποίηση οτι δεν αξίζει τον κόπο. Με ένα xiaomi τουλαχιστον θα είχες εφαρμογές και watchfaces να παίξεις.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

https://bit.l.b y/36yyxhp (πιστός 100% κλώνος του Xiaomi Mi Band 3), κλάσεις καλύτερο!

Μπορεί να είναι καλύτερο το mi band 3, συμφωνώ, αλλά κάποιος μπορεί να θέλει ρολόι και οχι λουρακι, μην συγκριμουμε ανόμοια πράγματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πήρα είναι όμορφο, παραλαβή απο shop points, εν μέσω καραντίνας

 

Βγάζει διαφορετικές μετρήσεις σε κάθε άτομο

Άρα κάτι μετράει

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

https://bit.ly/36yyxhp (πιστός 100% κλώνος του Xiaomi Mi Band 3), κλάσεις καλύτερο!

Κι αυτό σαβούρα είναι.

Και πρέπει να είναι το πρώτο προϊόν που βλέπω στο Banggood με άσους και δυάρια στις αξιολογήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, imvrios είπε

Κι αυτό σαβούρα είναι.

Και πρέπει να είναι το πρώτο προϊόν που βλέπω στο Banggood με άσους και δυάρια στις αξιολογήσεις.

Φίλε, το https://bit.l.b y/36yyxhp είναι πιστός 100% κλώνος του Xiaomi Mi Band 3 με ότι αυτό συνεπάγεται, ούτε καν συγκρίνεται άμεσα με αυτό του τίτλου που όσοι το πήραν θα το πετάξουν 100% σίγουρα στα σκουπίδια, φυσικά  πρέπει να ξέρεις τι δίνεις και τι παίρνεις...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2020 στις 2:49 ΜΜ, zacharis1955 είπε

πάλι σε έξοδα μας έβαλες :P

Σκεφτόμουν να πάρω κανένα φθηνό κινέζικο κλώνο xiaomi αλλά τελικά παρήγγειλα το τελευταίο (y6 pro).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, The_Judas είπε

...

Σκεφτόμουν να πάρω κανένα φθηνό κινέζικο κλώνο xiaomi αλλά τελικά παρήγγειλα το τελευταίο (y6 pro).

To Bakeey Y6 Pro το έχω σε χρυσό, τέλειο για τα λεφτά του!

Bakeey Y6 Pro Smartwatch Men Women Fun Dynamic Icon Smart Watch HR Blood  Pressure Stopwatch Music Weather Smart Watch|Smart Watches| - AliExpress

11 ώρες πριν, kazampidis είπε

Μπορεί να είναι καλύτερο το mi band 3, συμφωνώ, αλλά κάποιος μπορεί να θέλει ρολόι και οχι λουρακι, μην συγκριμουμε ανόμοια πράγματα 

Πάρε και σε ρολόι όχι σκουπίδι:

https://www.banggood.com/Bakeey-116-Pro-1_3inch-Large-View-Heart-Rate-Blood-Pressure-Monitor-Multi-sport-Modes-Smart-Watch-p-1468208.html

https://www.banggood.com/Bakeey-M26-bluetooth-R-Watch-SMS-Anti-Lost-Smart-Watch-For-Android-p-935314.html

https://www.banggood.com/Bakeey-A6-Sleep-HR-Blood-Pressure-Oxygen-Monitor-IP67-Waterproof-Camera-Smart-Watch-p-1358112.html

 

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Εγώ το πήρα σε μαύρο, επειδή θα το χρησιμοποιώ περισσότερο για τρέξιμο.

Στυλάτο είναι, έχει και μεταλλικό μαγνητικό λουράκι και φαίνεται καλή κατασκευή. Σε αυτά τα λεφτά πρέπει να αξίζει.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Δηλαδή το Y6 μετράει σωστά την πίεση?

Σε νορμάλ ανθρώπους ναι, αυτοί που έχουν προβλήματα πίεσης κλπ αγοράζουν κανονικό πιεσόμετρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Προσπαθω να σε καταλαβω, αυτο δλδ που προτεινεις εσυ δεν ειναι φθηνη Κινεζια των 8 δολλαριων που έλεγες?, αλλά αυτο που προτεινα εγω ειναι/...αν θέλεις αιτιολογησε μας την αποψη σου....Εμενα παντως παρομοια μου φαινονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...